htc s710

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
kvang1
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 13, 2011 21:32
Zařízení: HTC S710

htc s710

Příspěvek od kvang1 »

zdravim, vlastnim tento stroj a mam mensi problemek.za prve, nevim jak se vypinaji aplikace co se ukazuji po rychlem vypnuti treba fotoaparatu, uklada se to na horni liste,dale nemuzu se pripojit na wifi presto ze ni mam volne ze se muze kdokoliv pripojit tak mi to tam ukazuje zamek a po najeti do explorel me to hlasi at si to nastavim v pripojeni, muzete nekdo pomoct? s pozdravem Hudec

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv úno 17, 2011 19:34) --

a dalsi vec...dal jsem restart pc chtelo to po me heslo tak jsem ho vlozil a restrt se provedl ale bohuzel vse je v zizem jazyce a i kdyz nastavim nas jazyk tak se nic nedeje dekuji za odpoved
Deaktivovaný účet (01.2013)

htc s710

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Dobrý den, změna jazyka a regionálního nastavení se projeví až při dalším zapnutí telefonu. Co se týče vypínání aplikací, lze je ukončit buď v menu programu (např. položka exit) nebo nějakým task managerem, např. SmartToolkit. Pokud jste z Prahy, mohu poradit osobně.
kvang1
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 13, 2011 21:32
Zařízení: HTC S710

htc s710

Příspěvek od kvang1 »

z prahy nejsem,dekuji za odpoved,,,dale mam otazku,vlozil jsem pametovou kartu a telefon nereagoval,mel by?nebo musim nekde nastavit aktivaci karty?ninak kryt je v katastrofalnim stavu a 1500 za novej davat nechci nevite nekdo o necem?
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

htc s710

Příspěvek od Libor »

Pamětovku vkládat a vyjímat ve vypnutém telefonu toto mu nedělá opravdu dobře,stím krytem to bude horší zkusit pohledat jináč ktěm programům já používal cleanram
a pokud sa ceš připojit cez wifi musíš sa nejprve spárovat heslo když ti to ukazuje zámek
kvang1
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 13, 2011 21:32
Zařízení: HTC S710

htc s710

Příspěvek od kvang1 »

mam otazky,pametovku jsem rozchodil-bxylo nutne pajeni,a ted k otazkam,,,,,do budu stahovat aplikace do PC a pote je vlozim na pametovku,,,a otazka je do jake slozky mam vlozit?pote asi samozrejme nainstalovat...dale vetsina souboru je zip,odzipovat v PC nebo az v telefonu?pote kde hledat uzitecne programy a hry?na co se zamerit, a na co se vyprdnout?dale ma cenu taktovat ?jinak nejspise mam windovs mobile ehm jaka verze?diky
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

htc s710

Příspěvek od Qaz »

Je to jedno do jaké složky ty aplikace stáhneš. Instalačky pro Windows Mobile jsou ve formátu CAB, ty dáš do mobilu a v něm ve správci souborů spustíš a nainstaluješ. Máš nejspíš Windows Mobile 6 Smartphone nebo novější Windows Mobile 6.1 Standard, takže hledej aplikace pro ně.

OMAP850 (procesor co má Vox), se dá přetaktovat na cca 252 Mhz - 264 Mhz, dál už to většinou bylo nestabilní. Na rychlosti to trošku znát je.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů