Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
YankeeBoyHD2
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 16, 2010 8:51
Zařízení: HTC HD2

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od YankeeBoyHD2 »

Mal som WM 6.1( HTC Touch HD ), skusal som iPhone a Android a teraz mam HTC HD2 s WM 6.5 a Manilou, no musim povedat, ze by som nemenil za iny, aj ked bolo trochu pokusenie kupit HTC Desire HD, ale nejako ma to zatial s WM 6.5 bavi! ( kazdy vsak nech si vyberie to na co ma ) No mozno raz pride cas, kedy prejdem na Andorid, no zatial nemam zaujem. To vsetko len namargo toho, ze WM ma stale svojich priaznivcov, takze kazda nova aplikacia ci gameska urcite potesi.... A co tak NFS SHIFT ktory ma cca 97MB a vinikajuco a krasne bezi na HTC HD2? A potom, ze WM to uz ma spocitane, myslim, ze este nema.... Staci tuknut do joutubiho:o)
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

WM je mozno pre vas odpisana platforma,ale odpisal ju iFen s jeho iBlbostami,lebo kym bol WM tam,kam patril,nemal konkurenta. WM bol nuteny robit kadejake touch hovadiny a cpali to do ruk neopravnenym uzivatelom. Ti tu platformu defacto odpisali. A pre tych,co si myslia,ze toto tu je neaktualne odkazem asi tolko,ze NIKTO VAS NENUTI toto tu citat. Kedze som ja osobne aj mojich X znamych spokojnymi uzivatelmi WM,takato kratochvila tu chybala. Nebudeme si kvoli Silvestru kupovat iDebila predsa. Uprimne,trocha vas mi je luto,ktori hned cosi odsudite nieco,lebo to neni IN. A este dodam,ze pri tejto hre mi moze byt megasupernadherna grafika uplne ukradnuta. Ak poznate lepsie spracovanu alternativu k tomuto tu,podelte sa,kludne potom zahodim cely "projekt" do kosa.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od uni »

YankeeBoyHD2: podívej se na tabulku kompatibilních zařízení pro NFS Shift na WM (a třeba The Sims). Jasně ti dojde, že slovo "tabulka" to vlastně dost přestřeluje, vlastně to není ani řádek... A tomu ty říkáš životaschopná platforma (pro hry)?:-) No, hlavně neargumentuj PSX emulátorem a BT gamepadem od PS3:-)
ad smrt WM: No, prodeje ihraček v řádech byť desítek milionů přeci nezpůsobí něčí smrt (Android, Symbian, BB tu stále jsou). Ostatně, tohle je zcela zbytečná polemika, samotný MS uznal, že jim ujel vlak a to nemá rozhodně na mysli matlající krabičky, ale dnešní standardy jako jsou podpora aktuálního HW a posun v GUI. Fakt nevím, proč to házíš na chudáka Apple:-D
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od Standa »

uni: ale no tak... opravdu máš zapotřebí se snižovat k osobním útokům a překrucování? Kdybys nevěděl jak to myslím, nezareagoval bys na můj příspěvek.
Až si uvědomíš, že lidé občas dělají věci i z jiných než zištných důvodů, dojde ti, že tvé příspěvky jsou úplně, ale úplně mimo mísu.
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od lukas.manak »

pánové už diskutujete úplně o něčem jiným, to si můžete nechat někam jinam, ne?
YankeeBoyHD2
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 16, 2010 8:51
Zařízení: HTC HD2

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od YankeeBoyHD2 »

uni: Vidim, ze tu vznikla celkom zaujimava diskusia. No v prvom rade, nic nehadzem na chudaka Appla, pretoze to ani chudak nieje, ale uznavana spolocnost, ktoru sam osobne mam rad a tiez mam rad ich myslenie aj ked nemam zaidne ich zariadenie. Ja by som skor povedal, ze chudaci su majitelia uspesne obmedzenych masovo tlacenych iphonov, ktory vedia hned vsetko zkritizovat, ale to je ich vec, len mi to pride take detinske, ako ked niekto povie, ze nemecke auta su naj, hehe...alebo, ze ceska automobilka ma najlespie ceny, ved je to ludove auto, ze, no pravda je niekde inde, len sa treba trosku obzriet okolo seba. Ale este raz iPhone, je fajn, je vymakany, aj ked trosku obmedzeny, ale kazdy nech si vyberie platformu ktora mu najviac vyhovuje, Ja som si vybral WM, brat mo iPhone a NFS SHIFT som uviedol len ako priklad, azda si niekto nemysli, ze mam HD2 na hranie hier, to by som uz davno mal iPhone, tak je? A ked raz WM 6.5 bude pre mna nepouzitelny, tak prejdem na inu platformu, Ja som novym veciam otvoreny, ale momentalne som spokojny s HD2! Alebo casom HD2 a WP7, alebo Android, cas ukaze....Nikto si nemoze byt sto percentne isty, ze raz nezmeni nazor:o)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od uni »

Standa: samozřejmě vím, jak to myslíš, ale takovými nesmysly, jako že existuje platforma "iPhone" mate lidi a na to se nabalují další kraviny. Ale dobře, takto blbě to rozděluje i tento server, budiž ti odpuštěno.
Ad. nezištnost: ale no tak, každý má nějakou motivaci, která +/- časem přetaví v touhu po penězích, ať již přes donate, shareware, placenou verzi...;-)
Ostatně, nevím, proč je v pořádku kritizovat lidi co kritizují a je nemyslitelné, aby se kritizovali lidi, co chválí.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od Standa »

Dobře, takže jinak: až někdo přijde s graficky nadupanou hrou pro WM, na které strávil stovky bezesných nocí a utratil moře financí v očekávání, že na tom vydělá obrovský majlant, pak (a to je tvá velká příležitost) majestátně vpluj se svou nekonečnou všeobjímající moudrostí a sděl onu krutou novinu, že WM už je mrtvé. Ovšem v tuto chvíli, kdy jde o fanouškovský projekt tvořený ve volném čase, jsi opravdu totálně mimo a jen pliveš svou typickou jedovatou slinu.

Opravdu čekáš že je tu někdo tak hloupý, aby se snažil vydělávat na nevyvíjející se platformě? Otevři oči prosím tě a řekni nám něco co nevíme. Už je čas posunout se trochu dál.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od uni »

YankeeBoyHD2: V pohodě. Celé těžiště je ale jinde. Prakticky se jen opakuje historie, kdy Pocketáři potřebovali nadsazovat na Palmisty, teď Androiďáci nasazují na iOSáky. Příště to bude WP vs Bada bo co já vím.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv pro 16, 2010 16:55) --

Standa: tvůj postoj je jasně dán podtextem v podpisu, co mi si můžeme vlastně dohromady říct;-)

EDIT: také umím odpovídat editováním:-)
Já měl na ten plk reagovat? Ale tak jestli ano, tak ne, poslední co chci je po 8-9 hodinách koukání do tekutých krystalů na "Times New Roman" v práci koukat na ně doma:-)
A můj postoj k "Člověče nezlob! se (a 18+ variantě "Hop na panáka")je, že se jedná o částečné mrhání energií špatným směrem a už vůbec nechápu místní nadšení.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od Standa »

uni: strefil se můj podpis právě do tebe? Jsi jeden z těch co mají dražší telefon jen proto, aby ukazovali, jak na to mají? Pokud ano, v pořádku, dobře ti tak. Pokud ne, není určen pro tebe. Teď prosím argumentaci k tomu co jsem psal výše a ne jen uhýbání, jak máš ve zvyku.

Za chvíli to smažou, což je dobře, ale zatím bych prosil odpověď, pokud nějakou máš.

EDIT: Jasně...teď neodpovídáš kvůli 8-9 hodinám v práci, minule jsi neodpovídal, protože jsi "byl na tréninku" :-D Čekal bych od tebe trochu vyšší úroveň výmluv. Takže rada jako vždycky - kde nerozumíš a nechápeš raději jen čti.
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

Skusim ozrejmit to "nadsenie". V tejto digitalnej ere sa bohuzial zabuda na stare klasiky,co je IMHO velka skoda. Najsmutnejsie na tom je to,ze generacia digitalnovekych deti vyrasta uz len na premakanych hrach a uz absolutne pohrdaju takymito klasikami,ktore prezili 100 rokov,mozno aj tisice. Uz vidim,ako NFS v najnovsej verzii prezije 10rokov. To je podla mna nemozne a popravde pre napr.EA bohovsky biznis a ruku na srdce,z deticiek robia uplnych debilov.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv pro 16, 2010 22:00) --

Nasiel som novy bug. Zajtra poriesim. Velmi mi pomohol screenshot nestandartnej situacie(v tomto pripade som 6-kou nemohol ist s figurkou z vaznice na start). Po podrobnej analyze som na to prisiel. Tymto by som rad vyzval potencialnych hracov,aby spravili foto,alebo screenshot kazdej situacie,ktora je v rozpore s logikou a poslali mi to na analyzu. Diky vopred.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od IkE Blaster »

Hele, uni, co je ti vlastně do toho, že kdosi cosi (napsáno jen obecně) vyvíjí? Bere ti něco? Proč mu hned podstrkuješ, že je ti hra ukradená, protože momentálně vypadá zastarale a WM je mrtvá platforma? Proč sem vůbec reaguješ, když je ti to ukradené (tak to vyznělo)? Chápu, že se ti asi nezdají pochvalné příspěvky, ale víš, ne každý má zájem každého neustále schazovat a rád občas někoho povzbudí. Ale proč jim to vyčítáš? Logické by to bylo, kdyby, jak Standa psal, to byla oficiálně prodávaná hra. No, i potom - kdo by tě nutil to kupovat? :) Prostě nechápu tvé rozhořčení.

TomasNM: Za vývoj pro PPC v C++ tě obdivuji :) Hodně rychle jsem to vzdal (jsem zmlsaný C# no :lol: )
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

Ja som zase zmlsany Pascalista. eVC++ je nieco ako stary DOSovy Borland Pascal,kde sa vsetko riesi priamo,bez ziadnych objektov,makier,frameworkov a podobnych ulahcujucich zalezitosti,akurat s tym rozdielom,ze tu funguju WindowsMessage. Tento styl mi vyhovuje. Je vlastny,nativny,funguje vsade,aj ked obcas nezrozumitelny. Prechod z Pascalu(potazmo Delphi) bol dost kruty,ale ked mas dobreho ucitela(rozumej niekoho,co cosi spravi,potom ti da zdrojak na experimentovanie a vykasle sa na teba dalej),tak sa to da. Samozrejme dost pomohli XDA developeri,ktori ochotne odpovedali na moje otravne otazky.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od uni »

TomasNM: mě to říkat nemusíš, jsem tady asi první, kdo ochotně vypne kompa/telefon a půjde zahrát Monopoly nebo MtG/Bang!:-D

kE Blaster: proč ty mi podstrkuješ, že tvrdím, že je zastaralá? Já jsem o tomto neřekl ani slovo, tak jako nehodnotím vzhled ani kvalitu/nekvalitu kódu samotné. Já hodnotím smysluplnost pro danou platformu, kdy jak iOS (díky Appstore/Game Center), tak Android (aktuální platforma v tomto případě bez omezení pro CZ vývojáře-na rozdíl od WP7) jsou pro toto mnohem perspektivnější platformy a poskytly by i snazší vývoj.
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

tuto hra ulohu aj dalsi fakt a to ten,ze NIE VSETCI sme posrati zo super noviniek. Ja napr.Raphaela este nejaky ten rok pouzivat planujem,lebo defacto nic vyhovujucejsie odvtedy svet nevyrobil. Preco by som mal menit fon kazdu chvilu len preto,ze uz neni IN? Je to ako s autami. Naco mi bude Ferrari,ked robim denne 5km do prace a s5? Na to mi staci akykolvek lacny vozik,ktory tiez neni moderny. No a co? Pre mna a moje okolie WM stale zije a dobra sprava je,ze neumrela a iba neznali ju vyhlasia za neperspektivnu a mrtvu. Kto WM oznacuje za OFF platformu,este asi nepocul o WEH,takze doporucujem si nastudovat historiu a plany a potom nieco odpisovat.
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od Martynet »

Omlouvam se za vyraz "hnusne". Nechtel jsem aby to vyznelo urazlive, a proto se omlouvam. Prace vsech programatoru si cenim a je mi fuk pro jakou platformu delaj. Jen mi prijde skoda, ukazovat produkt-polotovar, na kterem je jeste hodne prace, aby se mohl v dnesni dobe rovnat konkurenci...
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od cryingfreeman »

áno bez uživatelov a vývojárov bude WM mrtvá platforma, ale takýmito rečami ich bude ešte menej

TomasNM: nenechaj sa znechutiť rečami niekoho koho tvorivá činnosť končí u kliknutia na appstore...takéto reči by mali cenu možno u komerčných titulov, nie u free produkte
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od groovox »

2TomasNM: wm 6.5 mi vyhovuje, rád ho používám a budu ho rád používat dál i v budoucnu. Díky za Tvou práci. Držím palce.
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

>Martynet: V pohode,akurat by som Ta rad vyviedol z deziluzie. Pokial si znova precitas clanok,zistis,ze "polotovar" je to preto,lebo je to vo vyvoji a rad by som oslovil zopar ludi,ktori by mi pomohli vychytat chyby. Neni tam ani slovo o tom,ze to ma comusi konkurovat a neni to ani medzi riadkami. Islo mi o to,upovedomit uzivatelov "podlalamymrtveho" OS,ze sa pracuje na niecom,co asi neexistuje(nenasiel som alternativu) a ze na vianoce to moze byt odo mna vhodny darcek. Nechcem za to NIC a robim to len preto,ze to nemam a chce sa mi. Popritom sa rad podelim o skusenosti a software s inymi.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od IkE Blaster »

Uni: "Já hodnotím smysluplnost"... Je pro tebe dostatečně smysluplný důvod, že autor vyvíjí hru pro vlastní potěšení a zdokonalování se (alespoň se domnívám)? Pro mě to je tady více než smysluplné :) Bez ambicí o nějakou celosvětovou hratelnost.

Jinak jak jsem psal - trochu jsem ti to podstrčil, ale napsal jsem i důvod proč - vyznělo to tak. Zrovna tak bych mohl hodnotit smysluplnost této diskuse - je výrazně menší, než vývoj této hry.


TomasNM a další: Jsem osobně přesvědčený, že se WEH na reálných zařízeních (a s nějakým výraznějším zájmem výrobců) nedočkáte.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů