Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Příspěvek od permar »

Pro "hujera" - Smekám pomyslný klobouk, parádní aplikace,defacto zadarmo , datová náročnost skoro "nulová" a ono to někomu není pochuti . Ani se ti nedivím,že už nemáš chuť ,na jisté komentáře cokoliv odpovídat. Přeji hodně úspěchů s tímto programem.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Příspěvek od Standa »

Já jsem s aplikací naprosto spokojen. Snad jediná, kde jde v první řadě opravdu o počasí, a ne jen pod záminkou počasí ukájet tvůrcovy animátorské choutky :-).
Automatické aktualizace používám jen u emailu, takže s případnými problémy jsem se nesetkal.
headquest
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát zář 14, 2007 12:33

Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Příspěvek od headquest »

mohlo by to ukazovat v today pluginu Chance of precipitation tedy pravdepodobnost srazek.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Příspěvek od YAMATO »

YAMATO píše:Může to být podobná záhada jeko obrovská žravost G-Alarmu na HD2, který byl na HD1 naprosto OK.
Já osobně "žravost" testuju tak, že sleduju CPU aktivitu procesu(ů). Pokud totiž aplikace prakticky namaká resp. maká jen tehdy kdy má, je jasné, že spotřeba bude adekvátní.
Toto mi přijde podstatně věrohodnější test než "nespolehlivý" ukazatel stavu baterie (zkus třeba při stavu 20% udělat restart zařízení - mi velice často po restartu ukazuje opět více, třeba i 35%) a možnost ovlivnění jinými procesy či GSM/GPS/GPRS/WIFI spojeními...[/quote]

No nevím, co bylo k tomu G-Alarmu nakonec zjištěno, já to vzdal a přešel na jiný budík. Prý to snad opravila nová verse. Ostatně to je jedno.

Každopádně kdo má opravdu zájem o počasí tak bych Meteoservis jednoznačně doporučil. A pokud bude na Android, tak rád vyzkouším.
Ganimed
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 26, 2007 21:25
Zařízení: HP ipaq 614c
Bydliště: FM

Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Příspěvek od Ganimed »

No nějak jsem si všiml že žravost na baterku se projevila i u mne.

hujer
Omalovankove počasi mi nežere alespon baterku, no pouzivam SPB pocket plus tak ze mi nevadi ani ta jedna obrazovka navic
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Meteoservis 2.0: Nejlepší počasí pro Windows Mobile

Příspěvek od Standa »

Já bych uvítal lepší podporu režimu landscape, ne jen "zmáčknutí" aplikace na výšku obrazovky.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů