Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od martasx »

tak teeter nefunguje.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od IkE Blaster »

A obyčejný soft-reset jsi vyzkoušel? Jestli nefunguje ani HTC Teeter (jde spustit, ale neraguje na naklápění), tak buď problém v systému a je potřeba hard-reset (=komplet přeinstalovat), nebo je to HW chyba -> servis.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od martasx »

Teeter funguje reset bylo prvni co jsem udelal telefon je ok vse funguje jak ma az na tu operu.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od kome »

Ja to mam v interni pameti. Jeste jsem to ted pro jistotu zkusil a opravdu to funguje. Mam oficialni rom.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od IkE Blaster »

martasx: Aha, promiň, nějak jsem ten příspěvek "Teeter nefunguje" pochopil blbě... no, dalo by se o tom spekulovat :) V tom případě už neporadím, mě toto u Opery Mobile vždy pomohlo (občas nereaguje)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od YAMATO »

Mě by spíš zajímalo zda to jde vypnout.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od Jindrapro »

Ja se v tom nejak ztracim. Co ma spolecneho Teeter s Opera mini? Resite naklapeni displeje? Jestli jde o to jak vypnout naklapeni v Opere mini, tak jsem nad tim badal cely den a prisel jsem na to, ze se musi vytvorit registr klic HKLM\software\Opera\Opera Mini\GSensor, hodnota DWORD 0 a je vypnuto, 1 je zapnuto preklapeni. Doporucuji tam vytvorit i klic "font scale", take DWORD kdy 0 je automaticke zjisteni, nebo dat neco od 40 az 100 a tim se nastavuje neco jako rozliseni pismen. Pri 40 je napr. seznam v mobilnim rozliseni rozhazeny, pri 100 je urovnany, ale zase jsou mensi zaskrtatka a ikony...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od IkE Blaster »

Řešíme, že mu nejde naklápění. Mě osobně právě občas také nereaguje, ale stači spustit a vypnout Teeter :) tam je ta souvislost. Zde to ale nepomáhá. Ale myslím, že za tu velikost písma ti dost lidí poděkuje :)
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od locomachine »

Mně na Rhodiu ani nepřeklápí, ani se mi z ní nepovedlo odeslat tento příspěvek (2x), toto je již 3. pokus tentokrát z 10ky. P.S.: dostanete se operou mini na palmserver.cz? Mně to hlásí ban od admina.
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od Jindrapro »

No ono to neni velikost pisma, ale nejake rozliseni pixelu ci co. Pouzivam rss kanaly a tam kdyz se mi zobrazil prehled, tak to byl jen prehled, ktery se musel priblizit, pri malem pismu toto nedelalo, ale to male pismo je na me moc male, takze timto nastavenim se to upravi tak, ze se ten prehled neukaze. Co se tyka velikosti fontu, na to jsou take nejake klice, ale ty jsem moc nezkousel, protoze mi stredni pismo vyhovuje. Preklapeni displeje bylo to prvni, co jsem chtel vypnout, protoze v posteli je to na obtiz. Jeste si vzpominam, ze kdyz jsem ji nainstaloval, tak to preklapeni taky blblo, jen to probliklo, tak jsem to znova stahl a preinstaloval a pak to slapalo. Kdyby nekdo chtel zkusit ty registry.... my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=719972
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od martasx »

Tak vse vyresil program htc g sensor config jde v nem i odebrat to nataceni.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od YAMATO »

Jindrapro píše:Resite naklapeni displeje? Jestli jde o to jak vypnout naklapeni v Opere mini, tak jsem nad tim badal cely den a prisel jsem na to, ze se musi vytvorit registr klic HKLM\software\Opera\Opera Mini\GSensor, hodnota DWORD 0 a je vypnuto, 1 je zapnuto preklapeni. Doporucuji tam vytvorit i klic "font scale", take DWORD kdy 0 je automaticke zjisteni, nebo dat neco od 40 az 100 a tim se nastavuje neco jako rozliseni pismen. Pri 40 je napr. seznam v mobilnim rozliseni rozhazeny, pri 100 je urovnany, ale zase jsou mensi zaskrtatka a ikony...
Tak to mi bohužel nefunguje, ani to písmo. Stejně tak ani další úpravy zde: my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=719972
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od matodrummer »

ja ked v opere mini skopirujem link, vlozim ho a pustim tak mi vzdy napise ze mam zlu url. skopirovany je urcite dobre. Vam to ide v poriadku? mam Hd2
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od YAMATO »

Tak odvolávám, registry fungují, musí být v HKCU (\Software\Opera\Opera Mini). GSensor vypnut, písmo nastavené na 100 je vyhovující (nastavení pro Small/Medium/Large však nefunguje). Navíc možnost nastavení jako výchozího prohlížeče. Tato OperaMini se mi velmi líbí :-)
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od strojvudce »

Tak zkopírovat link a vložit mi také nejde, resp jde, ale vloží mi do adresy mezery. :(
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od Jakub Karásek »

Já jsem s Operou Mini 5.1 nadmíru spokojen. Na smartphonu (alespon u me na S710 VoX) je Opera 10 mobile naprosto nepouzitelna, nelze upravovat hlavni matice deviti stranek, jenom pridat nove, ale upravy jsou nemozne. Nefunguji klavesove zkratky vyvolane hvezdickou a krizkem, Opera mobile take moc dobre nespolupracuje s vysunutim klavesnice a otocenim obrazu. Tohle vse mi v Opere Mini 5.1 funguje krasne. Sice ma take sve mouchy, ale je to nejlepsi prohlizec pro starsi Smartphony
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5.1 přidává podporu pro pohybový senzor

Příspěvek od Qaz »

Ještě kdyby tak přidali poznámky, které jsou v desktopové verzi a synchronizují se přes Opera Link. Docela jsem si je zvykl na PC při prohlížení internetu v Opeře používat. Do které verze (zda Mobile nebo Mini) by tu podporu poznámek přidali je mi jedno.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů