WM 6.5 - HTC Snap - extrémně malá výdrž

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
ondre.j
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 16, 2010 22:20
Zařízení: iPaq 614c

WM 6.5 - HTC Snap - extrémně malá výdrž

Příspěvek od ondre.j »

Zdravím,
pořídil jsem si HTC Snap, nezdá se mi ale výdrž baterky. Pokud telefon večer plně nabiji, ráno je pak téměř kompletně vybitý. Zprvu jsem si říkal, že jsem měl asi smůlu na špatnou baterku. Ale pro jistotu jsem zkusil telefon plně nabít, a na noc vypnout veškerou komunikaci, tzn. nechal jsem běžet samotný OS, nic víc (běžně mám vypnutý BT, WIFI atp. SIMkartu mám ale aktivní, celkem logicky :) - a voilá, baterka ráno ukázala asi jen cca 10% úbytek!! Takže problém bude spíš v tom, že mi na telefonu běží nějaká komunikace datová, a ta přes noc baterku vytluče. Otázkou je, co mi tam může běžet když wifi a BT mám vypnuté. Občas vidím, že se telefon snaží komunikovat na HSPDA, což je asi zbytečné protože SIMku mám firemní, a datové přenosy nemám povoleny - může být tohle onen žrout energie?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

WM 6.5 - HTC Snap - extrémně malá výdrž

Příspěvek od Jiří Hrma »

Je to možné, zkus si nainstalovat aplikaci Modaco NoData nebo v nastavení připojení úplně odstraň datové profily pro komunikaci, ať se telefon nemá přes co připojovat, systém to pak nebude ani zkoušet a měl by snad být klid. Každopádně je to divné, s povolenými datovými přenosy je energetická náročnost vyšší, ale aby to takhle vytlouklo baterii, to je zvláštní.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

WM 6.5 - HTC Snap - extrémně malá výdrž

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zkusil bych přehrát radioROM, pokud jsou pro Snap nějaké jiné k dispozici, případně pokud by se ti do toho nechtělo, tak telefon reklamovat s tímto odůvodněním u prodejce.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů