Tlačítka hlasitosti mění hlasitost, i když je zamčeno

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Tlačítka hlasitosti mění hlasitost, i když je zamčeno

Příspěvek od jenda.69 »

Ahoj.
Ještě před pár dny to bylo ok a dneska už mi tlačítka na hlasitost na mým Touch Pro2 s novou EnergyROM mění hlasitost vehementněji než bych chtěl...
Totiž když zmáčknu tlačítko na uspání telefonu a vypne se displej, tak by mělo být všecko zamčeno. Jenže tlačítkama na změnu hlasitosti se dá měnit hlasitost (displej je pořád zhasnutej, pozná se to podle toho, že párkrát zmáčknu ztišení a telefon zavibruje, protože se přepne na vibrace). Hlasitost mění i když je zapnutej S2U2. Měni ji dokonce i když je zamknuto systémovým zamykátkem. Prostě vyskočí ta obrazovka se změnou hlasitosti a je jí jedno, že je zamčeno...
Jiný tlačítka (např. podržení answer buttonu = taskmanager) takhle nezlobí.

Stalo se to už někomu? A jak se toho zbavim?

Prošel jsem registry a:
HKCU\ControlPanel\Keybd\DisableVolumeKeyDuringLock má hodnotu 1, což by mělo bejt správně. Ani 0 nic neřeší.
HKLM\Software\HTC\VolumeOverlay\AdjustVolInScreenOff mělo 1, tak jsem změnil na 0, ale stejně to nepomohlo.

Nic dalšího jsem nenašel (kromě nějakýho registru u S2U2, kterej taky nepomohl.
V advanced configu jsem taky nic relevantního nenašel a v nastavení taky ne - tam je nastaveno, že se má zamknout všecko kromě "power button".

Navíc, když se mění hlasitost, tak by to mělo dělat takový to divný pípání s různou vejškou. A to to taky nedělá. Zkoušel jsem párkrát restartovat, tak jednou hned po restartu to pípalo, ale zas se neobjevila ta obrazovka s hlasitostí. A po uspání telefonu už to dělalo to co předtím. Hlasitost i s vyplým zamčeným displejem a bez pípavýho zvuku.

Zkoušel jsem ještě něco z XDA, ale to buď změnilo volítko hlasitosti na systémový (asi špatnej dll) a nebo tohle - tam sice to pípání funguje, ale stejně to mění hlasitost, i když je zhasnuto/zamčeno.
Mimochodem dřív mi v alreaderu šlo listovat knížkou mačkáním volume tlačítek a teď vyskakuje změna hlasitosti (nic jsem v něm nepřenastavoval).

Čím by to mohlo být? Nevím o tom, že bych cokoliv před tím, než to začalo, přenastavoval. Jen jsem si nainstaloval fpsece a zkoušel na něm různý hry.

Chtěl bych vyřešit jinak než HardResetem, protože jsem se pěkně štval s nastavováním a nemam chuť to dělat znova.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů