Jak smazat nastavené wap připojení k síti?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
626rs
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 15, 2010 12:06
Zařízení: HTC HD2

Jak smazat nastavené wap připojení k síti?

Příspěvek od 626rs »

Ahoj
Koupil jsem si HTC HD2 který je určený pro českého Tmobile operátora (je ale neblokovaný). Když si v nastavení kliknu na datová připojení, mám už tam přednastavené připojení na wap tmobile a nejde nijak smazat. Tlačítka pro smazání jsou neaktivní a připojení nejde editovat - je tam nějak na pevno. Chci ho smazat. Budu se připojovat na net přes wifi ale chci eliminovat to, že se někdy omylem připojím na wap což je v mém tarifu dost drahé. Jak to odstraním? Přes registry ? Nemáte někdo nějaký návod pls či utilitku?
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Jak smazat nastavené wap připojení k síti?

Příspěvek od pavliicek »

Pokud opravdu nejde smazat pomuze utilitka Nodata (http://www.modaco.com/content/pocket-pc ... ty-nodata/" onclick="window.open(this.href);return false;). V ni si to nesmazatelny pripojeni deaktivujes.
626rs
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 15, 2010 12:06
Zařízení: HTC HD2

Jak smazat nastavené wap připojení k síti?

Příspěvek od 626rs »

Utilitka mi nejde stáhnout. Prozatimně jsem to vyřešil vytvořením nového připojení se smyslešnými daty kterékdyž se snaží telefon připojit mimo wifi zahlásí error

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv črc 15, 2010 17:20) --

Tak už mám utilitku staženou. Musí tato utilitka běžet neustále na pozadí nebo bude připojení jako disable i např. restartu?
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Jak smazat nastavené wap připojení k síti?

Příspěvek od KVARK »

Jednou nastavíš a data jsou vypnutá dokud to zase nezměníš. Soft reset samozřejmě nemá vliv.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů