Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Pepino
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 07, 2010 20:27
Zařízení: HTC

Nový navigační software Dynavix 9 pro Windows Mobile

Příspěvek od Pepino »

Všechno strašně pomalý od stahování až po spouštění :???: Kvůli Dynavixu jsem sformátoval kartu a stejně bez výsledku(asi něco dělám špatně nebo jinak nevim) Telefon je zpomalenej a když naskočí menu Dynavixu tak se to kousne a pak musim resetovat. Zkoušel jsem to instalovat a spouštět několikrát, ale vždycky to skončilo resetem... Jinak menu vypadá hezky :)
Na mym starsim HTC to bezi v pohode. U formatovani karty si dej bacha a urcite formatuj s velikosti alokacnich jednotek 32kB (pri formatu ti to umozni si vybrat alespon u Win7) jinak vsechny programy co hodne pristupujou k mnoha souborum na karte budou pomaly (tedy i jine navigace). Dale pokud citite po prvnim spusteni ze je Dynavix pomaly, tak ho staci vypnout a zase zapnout. Napoprve jsem byl taky vyveden z miry ze je ponekud pomalejsi, ale po vypnuti a zapnuti uplne v pohode. Ja jsem zatim spokojenej... vsak nejake ty mouchy maj vsechny navigace. :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů