Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

dobry den prisel mi komunikator htc pure, cinsky, 512 ROM (volnych 140) a 256 RAM (dle manazeru v nastaveni) v nastaveni se mi ukazuje datum neceho - 18.6.2009 - je to asi datum sestaveni windows 6.5 i kamarad mi rikal ze je to nepolnohodnotne win 6.5 pomozte mi , potrebuji tedy instalovat nejakou nejnovejsi, resp stabilni verzi do te ROM pameti (geekove to prya nazyvaji ROM instalcky = sestavnei windows) nejlepe tedy 6.5.3 dale nemam zadnou nadstavbu, pomozte mi i s tim, dale bych uvital odkaz na klavesnici ktera by sla ovladat rukou, a obsahovala cestinu, ceske znaky, telefon tam nema zadnou nadstavbu, poradte mi prostim jak a kde stahnu originalni (plati se asi za to neco, ze ?, mam paypal) nadstavbu htc atd vsem dekuji predem za rady, rom nemusi mit cestinu, staci mi anglictina jen asi s podporou ceskych znaku
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

prisel mi komunikatr htc pomozte mi udelat upgrade a nadstav

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

1) Nezakládej dvě vlákna s identickým obsahem, porušuješ tím Pravidla fóra.

2)Zkus si po sobě příspěvek přečíst. Máš tam spoustu překlepů, nepočítaje mizerné interpunkce. Základem pro to, aby ti někdo odpověděl, je položit konkrétní srozumitelný dotaz, případně ho rozdělit na jednotlivé body. Když ze sebe vychrlíš kupu informací do jedné věty s překlepy skoro v každém slově, tak to nikdo nebude chtít ani číst, natož radit.

3) K věci: u čínských kopií je problém v tom, že mají často jiné HW parametry, než originální zařízení, která kopírují. Proto je to také hodně špatné s podporou. Naprostá většina HTC zařízení má obrovskou softwarovou podporu na serveru xda-developers.com, odkud se dají také stáhnout ROMky a různé programy/utility , nicméně HTC Pure tam nenajdeš. Takže zkus buďto googlit jestli je k dispozici WM 6.5.3 ROM pro tohle zařízení někde jinde, nebo kontaktuj přímo prodejce aby ti s tímhle poradil. Číňani jsou vesměs velice ochotní, obzvlášť pokud od nich něco koupíš, takže by ti mohl dát nějaké tipy.

4) S klávesnicí by neměl být problém, spíš záleží která ti bude vyhovovat, některé jsou free, některé placené, co se týče české interpunkce, tak tady na fóru jeden z uživatelů prezentoval svou vlastní softwarovou klávesnici s podporou češtiny, nemám uložený odkaz, tak zkus pohledat. A co se týče fingerfriendly nástavby, tak těch taky existuje několik. Například Manila jako náhražka HTC Sense (najdeš na xda-devu), případně SPB Shell, což je kompletní UI. Je to placený program, ale můžeš vyzkoušet dvoutýdenní trial zdarma a rozhodnout se jestli ti bude vyhovovat.

5) Z věty "v nastaveni se mi ukazuje datum neceho - 16.6.2009" se opět nedá absolutně pochopit o čem mluvíš a na co se ptáš. Taky nevím do jaké míry je tvůj kamarád zkušený ve Windows Mobile, ale existují jen dvě chasis - WM Standart a WM Professional a rozdíl je v tom, že WM Standart jsou ve Smartphonech s obyčejným displejem, zatímco WM Professional jsou v Pocket PC s dotykovým displejem. Jestli si kamarád myslí, že jakmile to nemá nějakou grafickou nástavbu, tak je to neplnohodnotný systém, tak je, s odpuštěním, absolutně mimo mísu.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

prisel mi komunikatr htc pomozte mi udelat upgrade a nadstav

Příspěvek od beda2v1 »

jo diky moc, omylem se to nejak sem hodilo 2 x najednou, ono tam proste je napsano v nastaveni to datum, taky nevim co to je

-- doplnění předchozího příspěvku (stř čer 30, 2010 21:14) --

jeste s tou klavesnici: ta by se mi fakt hodila, uz jsem par zkousel a bud byli spatne nebo nekvalitni a padalo to predem diky
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

ale jo jde to uz ovladat celkem pekne, nema to akorat gps a 3g a to jsem vedel predem, stejne tak ze 5 mpix je jen napis, kamarad to zkousel a rikal ze to jde ovladat stejne kostrbate jako jeho original htc, ze za to nemuze to ze to je z ciny (od tamtud je ale prece vsecko, ze ? ) ale to ze tam je windows a rezistivni displej, uz tam mam nadstavbu SPB dokonce cesky akorat nevim jestli je to trial nebo full, dokonce je cesky(to sem vubec nepotreboval) zpracovani je na urovni samsungu tak 2 roky zpet, lepsi nez vetsina nokii, jeste mi zajima prehravac, mam tam core player, ktery ma mnoho formatu, jak je ale mozne ze h264 mi prehrava se sekanim kdyz to same ten spatny = wmplayer co je predinstalovany to H264 to same prehrava bez sekani ? doporucte kdyztak nejaky povedeny nenarocny s mnoha formaty diky

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv črc 01, 2010 13:43) --

ono to taky stalo 3,800 KC narozdil od desire atd..
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

CorePlayer je jedním z nejlepších přehráváčů pro WM. Akorát je možné, že u některých zařízení je defaultní Media Player hardwarově akcelerován, u téhle kopie se dá těžko říct jestli je to tak, nebo ne.
Ad SPB: Tak snad jsi to odněkud stáhl ne? Pokud jsi stahoval z oficiálních stránek SPB Software, tak je to trial, který je plně funkční akorát tuším že po dvou týdnech vyprší licence a bude to chtít koupit klíč. Pokud jsi SPB Shell stáhnul z nějakých warez stránek, tak tady podporu nečekej.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

to je mozny ze by to bylo hw urychlovany ve wmp (je to h264) jestlize je ten core ale jednim z nejlepsich tak mne zajima proc on nema urychlovani na stejne veci ? a dalsi vec ze nama roztazeni jako jako u iphone - proste to roztahne podle Y roviny a nahore a dole orizne chybi mi tady volba jako to ma iphone, jinak dala by se stahnout lepsi nadstavba nez je to SPB ? mam to trial, neslo by tam nejak namontovat originalni htc primo delanou pro toto ? jeste u toho core playeru mi chybi podpora titulky (sub, txt) jde to nejak ? nebo je to jako u iphone (=nejde a nepujde) ? externich titulku
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

1) WMP je přímo od Microsoftu, zatímco CorePlayer je thirdparty software. Kdyby MS a výrobce chipsetu nedrželi drivery pod pokličkou, tak by se s nimi dalo pracovat a existovala by spousta softu optimalizovaná pro konkrétní chipset, a tedy s HW akcelerací, ale toho se jen tak nedočkáme.

2) Zobrazit film na celou obrazovku jde pochopitelně i v CorePlayeru. V Menu-->Options-->Orientation si nastav na jakou stranu se má otáčet obraz ve fullscreen a pak stačí po spuštění jednou nebo dvakrát poklepat(podle nastavení) na obrazovku a obraz se otočí.

3) Titulky fungují paradoxně ve free verzi - tzv. TCPMP (The Core Pocket Media Player), návod je tady někde na fóru, tak stačí pohledat.

4) SPB Shell nemůžeš kombinovat s HTC Sense. Musíš si vybrat buď jedno, nebo druhé. Pokud nemáš možnost flashnout přímo ROMku s Sense, tak zkus pohleda na xda-devu, už jsem psal, že existuje alternativa HTC Sense s názvem Manila 3D.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

OK diky je takze i jestl ijsem to spravne pochopil tak ta ROM win = verze win odladena presne pro konkretni model pda? ja jsem myslel ze jedno win = jde to na vsechno jako u pc, uz to mam celkem vybavene a funguje to celkem hezky

uvazujeme o koupi jeste 1 podobneho muzete kdyztak poradit jestli lze stahnout lepsi ROM na neco takoveho ? :

http://solomobi.com.cn/viewproduct.asp?pro_id=3995" onclick="window.open(this.href);return false; nebo nejaky telefon z techo ? : http://solomobi.com.cn/category.asp?lx= ... ate_id=116" onclick="window.open(this.href);return false;

zajima mne hlavne tak ihtc 2 (tj asi kopie hd 2) zkousel jsem hledat na tom foru ale jsem zacatecnik a vubec se tam nevyznam
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od Qaz »

ROM pro nějaké ty čínské klony jsou zde. Ale pozor na to pro jaké zařízení je ROM určena.

U toho ihtc 2 je docela neobvyklý procesor, nevim jak je na tom s výkonem. Mně se docela líbí ten HTC T8388+.
Má procesor Omap 600MHz oproti většině ostatních jejich telefonů se zastaralým procesorem Qualcomm MSM7200/MSM7201.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Qaz už prakticky na všechno odpověděl, jenom bych chtěl dodat jestli nestojí za zváženou, že místo dvou čínských kopií by sis mohl koupit skoro za stejný peníze jedno originální HTC a neměl bys problémy s podporou.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

diky moc, s nakupama v cine nebo z druhe ruky nemam problem, zrovna ten T8383 ten se mi moc nelibi (vzhledove)

A to s tema cpu do mobilu to jsem sem chtel nekam zrovna polozit dotaz jak je to s tema rychlostma pro win a android a frekvenci a zahrivanim a spotrebou a jak jsou navzajem vykonove postaveny vuci sobe

jestli na stejne frekvenci jsou vsechny stejne rychle nebo jestli jsou (propastne rozdily)

co treba Qualcomm, H-silicon, Omap, AMR (= ten ma snad iphone a samsung ne ? ), pak jeste Marvell, jak jsou navzajem vykonove polozeny
ten htc pure co mam uz jsem to celkem dovybavil, nedostatky co to ma podle me nesouvisi s tim ze to je z ciny ale ze tam je win a ma to rezistivni displej, uz jsem si zvyknul (mam jeste iphone oba tyto jako by se navzajem doplnovaly) libi se mi ta otevrenost, je videt ze to win nebylo bylo zamysleny na displeje 240 x 400 a s vtsim asi nikdo nepocital, co se tyka podpory nepotrebuji instalovat kazdy upgrade, pokud je to perfektni od zacatku, kdyztak pak treba za 2 roky jeden upgrade aby se to povysilo.

vcera mi na ebayi unikl tento original - ASUS win P320 - co si o nem myslite ? (jde tam dat win 6.5 ?)

http://cgi.ebay.com/UNLOCK-WINDOWS-MOBI ... 4cf03caf05" onclick="window.open(this.href);return false;


a win 7 i kdyby na ten muj slo dat taky asi by to bylo hodne line, ze ? to uz bude jen na dotyk prstem , jako iphone, s tuzkou uz nikdo nepocita ? me celkem doslo ze kdyz clovek pouziva prst na displeji tak si tim celkem na ten displej stini, takova vyhoda to zase neni, mely by udelat 2 ruzne verze toho win 7
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od Qaz »

k procesorům: rozdíly ve výkonu jsou, zrovna k tomu 528mhz Qualcommu tady byly dlouhé diskuze...

k tomu ASUSu P320: no procesor nic moc - OMAP na 200MHz. Smartphone Qtek 8310 s tímto procesorem jsem používal přes 3,5 roku (a ještě ho mám) a rychlost nic moc, tehdy mi nepřišel tak pomalej ale teď když mám Acer s 1GHz Snapdragonem, tak mi přijde ten 200MHz omap děsně pomalej.

nebylo by lepší si trošku připlatit a koupit si třeba použitou Toshibu TG01?
Na ebay zatím za 250 dolarů...nebo tady za 5000 kč. S rychlým 1GHz procesorem, na XDA pro ni je dost nových ROM.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

diky moc, poradi mi jeste jine povedene mobily jako ta toshiba ? co treba Xperie X1 ? pamatuji si ze kdyz to zacali prodavat tak to meli problemy, ... jinak to z te ciny co mam ja se prodava v mobilpohotovosti jako mdaV t mobile za 6.5 pouzite, priste zkusim pouzity ale nejaky z top tridy - poradte kdyztak dalsi vynikajici modely, co se tyka upgradu z fora XDA co kdyz pak nebudu - napr na te toshibe - se zmenami spokojeny ? je nejaka moznost navratu zpet na predchozi stav ? jinak v te toshibe se nachazi WIN 6.1 + nadstavba od toshibi, jaky je presne rozdil ve win 6.5 a 6.1 ? je to jen o tom ze to 6.5 je delane vice pro dotyk prstem a ostatni je stejne ? (+ treba oprava nejakych bugu atd..) a co vykonove zere oboji stejne ?

jinak ty procesory a jejich vykony to by me dost zajimalo neexistuje nejaky stranka nebo programa na toto ? (na stolni win mam napr Everest) je mi jasne ze Omap je na stejne fci rychlejsi nez Quallcom ale kdyz je pak Qualcomm na 1GHz a jmenuje se jinak ?(+ od jenoho vyrobce se muzou vyskytovat ruzne rady procaku jako itel: atom a 6ti jadro na stejne fci take nejsou stejne)

nasel jsem xperii X1 za 200 usd, sli byste do toho ?
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od KVARK »

Odpovím jen stručně. Rozdíly mezi verzemi oken se tu řešily už mnohokrát.

1. 6.5 jsou ve všech ohledech lepší než 6.1 ale žádné revoluční změny nepřinášejí, spíš kosmetické.

2. Ano, pokud si někde najdeš ke stažení původní ROM, tak lze flešnout do původního stavu. Klidně i z novějších oken na staré.

3. Quallcomy platí za ty nejhorší procesory na trhu. S víjimkou 1GHz modelů, ale i ty dost zaostávají za reálnou výkonností procesorů jiného výrobce ale stejného taktu.

4. Téměř rok jsem byl majitel Xperie. Za žádnou cenu ten Sonáč neber. Je to jen nejhorší telefon s jakým jsem se kdy setkal. Praskající kryty, klávesy vynechávají, neuvěřitelně pomalý procesor, který ucítíš i s tou nejrychlejší ROM. Věř mi, opravdu vím o čem mluvím, budeš hodně zklamaný. :???: Za stejnou cenu bych ti spíše doporučil Diamond 2 nebo HD1, ale i Omnia i900 je velmi slušná a má rychlý procesor za nižší cenu. A pokud by sis trochu připlatil, tak rozhodně Omnii 2. Nemohu si ji vynachválit(výborný foťák, CPU si bez problému poradí s jakýmkoli DVD filmem, velmi svižný systém, velký displej...). Jinak pro Samsungy místo XDA existuje Modaco.com. Nabízí minimálně srovnatelnou podporu jako pro HTC. Takže desítky různých ROM, systémových vychytávej atd.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

diky moc ohledne procaku, takze kdyz budu mit neco s omap600 MHz tak to bude urcite lepsi,

a co dalsi vyrobky ? : co treba Asus-garmin, LG, Toshiba, dela neco treba Sharp nebo Dell ?

znate jeste jine nadstavby nez je SPB Mobile shell a Yrgo ? a xperia X2 ?

A co blackbarry ? vim ze to neni win, ale zvladlo by to prehrat H264 (iphone) nebo avi(divx normal profil) ? momentalne bych potreboval neco se systemem a full Qwertz(y) klavesnici (HW klav.)

Zkousel nekdo nahrat win 6.5 do iphonu ? nejaky dualboot ? ( kamarad nasel navod na netu jako udelat Android a Apple os v iphone 2G dualboot)

a co ten procak H SILICON K ?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od koumes »

Jestli chceš poradit,jaké zařízení se systémem si chceš pořídit,tak to piš jinam(Poradna).
Neplácej vše dohromady,už Farokh ti odpověděl;ohledně kodeku.
A už vůbec sem nepiš
Zkousel nekdo nahrat win 6.5 do iphonu ? nejaky dualboot ? ( kamarad nasel navod na netu jako udelat Android a Apple os v iphone 2G dualboot
ARGH!!!
Kup si ajfona 3GS a budeš spokojen.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od koumes »

Každé PDA,ať s WM nebo Droidem má zde popis jak flashovat.Čili nezbývá než číst.Jinak s qwertz-y klávesnicí a systémem asi počkat na Milestone2,nebo koupit jedničku.WM je asi trochu složitější na "tunning" systému.Anebo G1 a naučit se s droidem a pak něco koupit novějšího.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

a jak je na tom blackberry? je to horsi nez win ? me by se libila ta klavesnice, pak potrebuji word a excel alespon zakladne editovat, podporavidei v avi, mp4 vitana
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Včera už jsem neměl chuť to tady komentovat a koukám, že Koumes to udělal za mě.

Ne, že bychom ti nechtěli poradit, ale jednak tady do jednoho vlákna, na které už ti vícero lidí odpovědělo, mícháš spoustu dotazů na různé věci a už dlouhou dobu je to v tomhle vlákně silně OFFTOPIC. Pokud chceš poradit s výběrem zařízení, tak si založ vlákno v sekci 'Jaké zařízení si mám koupit', napiš tam své požadavky a věřím, že ti tam poradí víc lidí než tady.
Co se týče obecných dotazů na flash Windows Mobile a podobně, tak to vše už se tu tisíckrát řešilo, stačilo by, kdybys místo střílení jednoho příspěvku za druhým použil tlačítko HLEDAT, nebo Google. Nemůžeme odpovídat na stejný dotaz pokaždé znovu a znovu jakmile se tu zaregistruje další nováček, ačkoliv rádi pomůžeme když vidíme, že uživatel projevuje taky nějakou snahu ze své strany. Tj například najde návod na flash ROM a není mu jasný některý konkrétní krok nebo detail, případně se pokouší o flash a objeví se nějaký konkrétní error nebo zádrhel.
Takhle tady vzniká taková kaše všeho možného a už několikrát jsem měl nutkání celé vlákno smazat kvůli nepřehlednosti.

Ad Blackberry/WM/iP/...:

Pojem 'horší' je dost relativní, záleží co od zařízení vyžaduješ. Pokud chceš hlavně zábavu, multimédia,grafický výkon, hry a nějaké základní pracovní funkce v rychlém a jednoduchém systému, tak si kup některý novější iPhone a budeš spokojený. Novější iPhony už dávno zvládají základní práci s Office dokumenty včetně copy+paste atd., ostatně kvůli těmto 'pracovním funkcím' si nemusíš hned kupovat PDA, umí to i několik let staré Nokie, Siemensy atd.
Pokud ti tolik nezáleží na hraní a vyžaduješ spíš pokročilejší funkce a zároveň multimédia jako přehrávání filmů atd., tak si pořiď klidně Windows Mobile zařízení se silnějším procesorem (např. Snapdragon 1GHz atd.), ale zásadně změň svůj přístup. WM je zatím otevřený systém s velkou škálou možností jeho rozšíření, ale musíš se trochu snažit, věnovat tomu čas a naučit se hledat.
BlackBerry je zařízení zaměřené hlavně na práci a firemní využití, nabízí rychlý systém se střídmým UI bez zbytečných kudrlinek a nástaveb, které by ho brzdily. Jedinou nevýhodu, kterou zatím má, je nutnost mít speciální datový tarif pokud jsi zvyklý používat internet. Tento Blackberry tarif bývá o něco dražší než běžné mobilní datové tarify, ale pojem 'drahý' je opět relativní, pro někoho je moc platit i stovku měsíčně za datový tarif, někomu nedělá problémy platit 300-500, je to taky o prioritách.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

Komunikátor HTC Pure: Upgrade a nadstavba?

Příspěvek od beda2v1 »

a co to znamena OFFTOPIC ? a kdyz teda chci nejaky komunikator s WIN a klavesnici jaky typ doporucite ? - alespon toto

a co se tyka blackberry tak me zase jako prijde zbytecny zakladat na kazdou vec vlakno v tomto prostredi, chtel bych treba vedet jak ve srovnani s win je to u blackberry - jestli to prehraje avi - divx 1 Mbit a h 264 pro iphone (528 x XYY) nebo h264 s vyssim profilem do pc jestli to taky umi prehrat a jen par malikckosti abyste se pak zase prave nepodelali z toho ze zakladam vic vlaken tak sem se chtel zeptat jen na drobnost, to ze blackberry je hlavne s temi emaily a je v tom nejlepsi a pro podniky to vim ale jde mi o veci ktery vi az pak nekdo pokrocily
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 29 hostů