Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Příspěvek od Jiří Hrma »

Xda-developers před několika měsíci nabídlo novou titulní stránku, na které se zobrazují různé zajímavé novinky z fóra. Samotný vzhled diskuzí zatím zůstal nezměněný, což by však v následujících týdnech také mělo přestat platit. Už déle než 6 měsíců totiž autoři serveru pracují na novém designu, který po doladění nahradí ten současný. Jestliže jej chcete vyzkoušet, stačí kliknout na tento odkaz. Pokud by vám nová grafika z nějakého důvodu nevyhovovala, můžete zpět vrátit původní skin.

obrázek

Vzhledem k faktu, že se nový kabátek nachází v beta verzi, je docela možné, že se při jeho používání objeví nějaká chyba. Pokud se vám to stane, můžete bug nahlásit v tomto vlákně. Autoři doporučují se skinem používat poslední verze současných internetových prohlížečů, na IE6 je totiž vzhled téměř nepoužitelný a chybky se objevují i v IE7. Po přepnutí do nového skinu si ještě můžete vybrat ze dvou možností zobrazení - Compact a Expanded (odkaz najdete hned pod hlavičkou fóra).
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Příspěvek od olda »

ten nový vzhled fora je moc hezký zdáse mi přehlednější. A na žádnou chybku jsem nenarazil. Jen tak dál . Je to skvělé forum. Ahoj Olda :wink:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jo, tak ten novej skin na fóru je určitě mnohem lepší a přehlednější. Já jsem se divil právě, že znovu mění téma když sotva před nedávnem se změnil vzhled hlavní stránky a líbí se mi, ale fórum bylo vlastně při starém a tenhle nový design krásně sedl. No a co se týče kompatibility s IE...třeba je to inteligenční filtr - kdo ještě používá Internet Explorer, nemá nárok chodit na xda-dev :grin: IE většinou dokáže totálně zmrvit stránky když jsou bez problémů kompatibilní ve všech ostatních vyspělých browserech, takže snad ani nemá cenu ho řešit.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj, nový vzhled se mi taky líbí a parádně se hodí k úvodní stránce.
RedRose
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř kvě 20, 2009 7:10
Zařízení: MPx220; Nexus S; Xperia Z Ultra
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Příspěvek od RedRose »

je to mnohem lepší :-) ta žlutá vypadala fakt amatérsky ;-)
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Vyzkoušejte nový design Xda-developers fóra

Příspěvek od radospol »

Tak na mna ta hneda posobi divno,ale asi je to o zvyku. Ale aj tak dobry dizajn by si ma mal ziskal na prvy pohlad:)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů