HTC TD2 - úspora baterie

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Meister
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát bře 12, 2010 17:32
Zařízení: T-Mobile MDA Compact 5

HTC TD2 - úspora baterie

Příspěvek od Meister »

O Vánocích jsem se stal hrdým majitelem T-Mobile MDA Compact V. Koupil jsem si ho kvůli všem pozitivním recenzím a bohaté výbavě. Ovšem jedna věc mi pořád vrtá hlavou. Existuje nějaký plug-in, nebo je někde hluboko v nastavení (kde jsem nenašel nic) možnost pro automatické zhasnutí obrazovky ? - A to tak že by nešla jen dotykem zase rozsvítit ( zkrátka stejnou funkci jako při stisknutí vrchního hardwarového tlačítka ). Protože pokud někdy, kdy nemám telefon u sebe a přijde mi SMS nebo někdo zavolá, se mobil rozsvítí a nezhasne - čili se rychleji vybíjí baterie. (U takových telefonů průměrná spotřeba už jen tak není nic moc...) Děkuji...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC TD2 - úspora baterie

Příspěvek od IkE Blaster »

V nastavení u položky Napájení (Power) by dole měla být záložka Upřesnit (asi advanced)
zuzinal
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 05, 2008 17:02
Zařízení: HTC TOUCH HD

HTC TD2 - úspora baterie

Příspěvek od zuzinal »

Zdravím všechny.Mám ten samý problém,ale u HTC touch hd.V napájení je položka upřesnit a tam vypnout displej pokud není zařízení použito mám nastaveno na 2 minuty a stejně pořád svítí.
Meister
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát bře 12, 2010 17:32
Zařízení: T-Mobile MDA Compact 5

HTC TD2 - úspora baterie

Příspěvek od Meister »

IkE Blaster píše:V nastavení u položky Napájení (Power) by dole měla být záložka Upřesnit (asi advanced)
Aha, díky, už to mám. Je to v tom "Upřesnit".. Jen mě napoprvé zmátlo že se to nazývá "Vypnout zařízení, pokud není používáno"... Ale i tak mi minimální interval - 1 minuta připadá moc :x Takových 20 sekund by bohatě stačilo.
No a je tu v podstatě další věc... Když mám teda nastavené toto "vypnutí", tak to znamená že když mobil připojím přes USB k počítači tak se přenos vypne :( Aáá nebo USB přenos je v tomto případě to samé jako externí nabíjení?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC TD2 - úspora baterie

Příspěvek od IkE Blaster »

USB je to samé jako externí nabíjení. Osobně používám S2U2, které to trochu změní, ale jinak mám nastaveno zeslabení podsvícení po 30s a vypnutí po 1 minutě (na baterku), v nabíječce (i usb) 1m a 3m. To zeslabení by mělo být asi pod položkou Displej (display).

Jinak právě při připojení k PC to řeším tak, že na prohlížeč mám v S2U2 výjimku, takže když se připojím, spustím prohlížeč (nebo přehrávač, tam mám také vyjímku, atp.) a PDA se neuspí (jen zeslabuje podsvícení).
Meister
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát bře 12, 2010 17:32
Zařízení: T-Mobile MDA Compact 5

HTC TD2 - úspora baterie

Příspěvek od Meister »

Ok, každopádně díky moc za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů