PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od Jiří Hrma »

Náš moderátor permar mi dal tip na velice zajímavý internetový obchod PDAir.com, na kterém najdete obrovské množství příslušenství snad pro všechny komunikátory, které se kdy objevily na trhu nebo které se do prodeje teprve chystají (Android/Windows Mobile/BlackBerry/iPhone...). K dispozici jsou ochranné fólie, stylusy, hliníková a kožená pouzdra, nejrůznější nabíječky, kabely a další druhy příslušenství. Ceny jsou navíc velice příznivé a poštovné je do celého světa zdarma. Při každé objednávce nad 28 USD (cca 530,- Kč) navíc získáte drobný dárek zdarma.

obrázek
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od matelkoxxl »

A má ho aj niekto vyskúšaný? Nie že tam pošlem prachy a nič mi nedojde...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od IkE Blaster »

Mám takový pocit, že PDAir se tu musel zmiňoval už i 2 roky zpátky minimálně :) Nějak jsi asi zaspal dobu.

Mám vyzkoušená kožená pouzdra (horizontal pouch), pouzdra sedí parádně, nejlepší asi co jsem kdy měl... Doručení vždy bez problémů, jednou do 4 dnů :) (skoro rychlejší jak ČP :lol: ).

Ale nějak se teď nemůžu dokopat k objednání, kdyby někdo objednával, objednal by prosím i pro mě? (peníze na účet + pak poštou). Pokud by se někdo našel, tak mi napište.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od Jiří Hrma »

A proč hned zaspal dobu? Já jsem o tom e-shopu třeba vůbec nevěděl, takže jsem tip od Permara uvítal a myslím, že i když se tady o tom už třeba někde dříve psalo, tak není na škodu si to znovu připomenout. Přibyla spousta nových uživatelů, pro které ta informace může být užitečná.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od IkE Blaster »

Pravda :) (zvolil jsem špatná slova, nemyšleno tak špatně, jak to možná vyznělo).

Ale pořád je pravda, že první zmínka taky na fóru je z března 2008 a poté skoro u každého nového HTC bylo téma na pouzdra, kde byl PDair zmíněný. :)
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od permar »

Pro IkE: Já si objednávat budu,potřebuji pouzdro,takže pokud by si chtěl něco přiobjednat tož pisni, třeba i přes ICQ. A k těm stránkám,když jsem něco sháněl - tak ani strejda Googl mi je nenabídl,natrefil jsem na ně opravdu náhodou a jelikož většina pokukuje po Sunnysoftu či eBay, tak nebylo naškodu je připomenout :wink: a hlavně a co je důležité ,je tady spousta ale spousta nových majitelů PDA ,že v roce 2008 si hráli .... asi víš kde :grin: ,ale to nepatří tobě ,ty už jsi byl v oblasti Pocket PC zběhlý.
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od psychopat »

Díky za tip Jirko. Ale por Omnii pro jak jinak opět nic. Doufám že objednané pouzdro a fólie z Mnshopu budou fajn.
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od htctester »

já ty stránky taky neznal , díky za upozornění, dobu jsem nezaspal :tlem: a pamatovat si vše taky nemůžu :???: ...ale přiznám se , že jsem si tam vybral . Tak doufám že budu spokojený. ještě jednou dík :)
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od permar »

Pro přispěvatele psychopat : zkus se podívat sem ,sic tam moc není ,myslím pro tvé zařízení,ale něco jsem tam našel http://www.xell.hk/e/default_home.asp.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od jonathanio »

Ziminix mi tam objednaval pouzdro na HD. Zbozi dorazilo behem par dnu a v poradku, takze obchod muzu jen doporucit. Pouzdro pouzivam dodnes a nemuzu si jej vynachvalit. Jedna se konkretne o toto: http://www.pdair.com/catalog/product_in ... s_id=12402" onclick="window.open(this.href);return false;
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od terekyn »

Fakt je to bez castky za dopravu? Nejak se mi tomu nechce verit.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od IkE Blaster »

psychopat: Zkus jim napsat mail, dříve jsem si s nima psal a říkali, že pokud je to zařízení známější, tak není problém pouzdra dodělat a zařadit do nabídky. Zvlášť když tam mají pro B7620. Druhé řešení je najít si takové, které je rozměřově podobné. Pokud půjdeš do nějakého klasického pouzdra na pásek (např.), tak je z kůže a ta se přizpůsobí.

Opravdu to je bez dopravy :) a pokud chcete ušetřit, tak cca 75% jejich nabídky se sežene na ebayi tak o 3$ levněji (i s poštou, ale pomalejší)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Objednával jsme od nich pouzdro a lepší pouzdro si snad ani neumím představit. Pouzdra ze sunnysoftu jsou o 1000 tříd níže.
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od Ada1986 »

Obchod také mohu vřele doporučit a co sem se tak pokukoval po diskuzi, tak mě nenapadá proč objeednávat hromadě a ne rovnou k sobě domů, když je poštovné zadarmo ... mám s pdair již 4. zkušenost a vždy naprosto bez problémů a vše velmi kvalitní.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od terekyn »

Zaujalo mě toto pouzdro. http://www.pdair.com/catalog/product_in ... s_id=17234" onclick="window.open(this.href);return false;

Jenom si nedokážu představit jak s tím pouzdrem budu telefonovat a přikládat k uchu. :-)
pfhawk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: úte čer 24, 2008 18:31
Zařízení: iPAQ 214, N900
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od pfhawk »

diky za zkusenosti s timto obchodem. jsem si rikal, co je to zac, kdyz skoro pod kazdym mobilem, ktery dam vyhledat na youtube maji 20 videi s ruznymi variacemi pouzder :)
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od Tazz1 »

nemate jeste nekdo nejaky tip na levne eshopy, nejlepe s postovnym zdarma ? Ja mam velmi dobre zkusenosti s dealextreme.com . Diky za tenhle tip. Libilo by se mi neco v duchu amazonu, ale s postovnym zadarmo a bez restrikci na posilani do CR.
Maňa
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte říj 06, 2009 21:29
Zařízení: Touch Diamond2

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od Maňa »

pěkný obchůdek,slušný výběr a ceny nevypadaj špatně :) možná něco objednám,když tu vidím kladné ohlasy 8-)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od martasx »

Tak jsem v pondeli objednal pouzdro a dnes mi bylo odeslano aspon podle mejlu posilaji ho z honkongu tak uvidime.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

PDAir.com: Spousta příslušenství pro vaše komunikátory

Příspěvek od terekyn »

Dej vědět jaká je to kvalita, jak to sedí a tak. Mám taky něco vybráno ale zatím jsem se nedokopal objednat.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů