Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od Jindrapro »

fido_cz píše:
Jindrapro píše:Pouzival jsem mini pres Javu 4.2, protoze 5 neumela pouzit zakladni klavesnici HTC a ta jejich mi nevyhovovala.
V 5java jde vypnout ta jejich klavesnice, je to v nastaveni-rozsirene.
Jojo, ted ctu vse okolo co se deje a je pravda, ze 5ku betu jsem zkousel v plenkach, kdyz nebyla ani cesky a tam to asi jeste nebylo. Ted zkousim udelat wm verzi, aby byla defaultni a fungovaly do nei odkazy z mailu a nejak se mi to nedari, na XDA jsem narazil na JZ SmartMort, ale ten asi jeste nepodporuje tuto novou verzi..... Ale zkusil jsem to s 4.2 a dokonce mi fungovalo i hledani pres Sense kartu internet. Tak jestli to dodelaji, bude to prima!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od locomachine »

Vracím se ke svému předchozímu příspěvku... Stáhnul jsem si znova java verzi a tytéž, výše popsané, problémy se objevily i v ní. Nevím jestli je problém u mne, nebo u nich. Máte podobnou zkušenost?
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od Jindrapro »

Zkus prepnout socket na http, nebo obracene....
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od locomachine »

Díky za radu, ale ne pomohlo. :-D
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od Jindrapro »

To je divny, ted pisu z Diamonda, prihlasil jsem se pres diamonda na toto forum vcera, mezi tim restarty a ted jsem toto forum vyvolal pres RSS fora a prihlaseni si opera pamatuje a normalne to ted odeslu.....



edit:
Tak si s tim ted hraju a asi mas pravdu, ze to neni storpocentni, mam problem na seznamu a volny, ale pomuze mi (se mi zda), ze kdyz napisu jmeno, tak po napsani zmacknu na klavesnici enter, pak heslo a taky zmacknu enter a ono se to pak prihlasi......
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od Jakub Karásek »

Nejake postrehy ze Smartphonu (S710 Vox), Opera mobile 10 beta vs nativni Opera mini na Windows mobile:

Opera mobile nezobrazuje spravne stranky zobrazene pres mobilni igoogle Obrázek
je to asi dano kvalitou obrazku, opera mini dela totez pri nastaveni maximalni kvality obrazku, pri nastaveni stredni ci male kvality otevira stranky normalne
Opera mobile neumi nastavit uvodni matici stranek (respektive pouze pridat, ale jiz se nedaji editovat)
Opera mobile pri startu zavre vsechny spustene aplikace

Opera mini pri vysunuti klavesnice otoci obraz, ale nepreformatuje stranku na sirku (musi se reloadovat)
Opera mini pri nastaveni "mobilni zobrazeni" nevyhledava na strankach, neprihlasuje se na nich, zkratka nepotvrzuje vyplnena okna textem

Jednoznacnym vitezem pro me je Opera mini uz kvuli svoji rychlosti a hlavne proto, ze umi poradne zobrazit m.igoogle.com, ktery vyuzivam zaroven jako rss ctecku
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od All.Os »

Potesujici na teto verzi je take to, ze narozdil od JAVA verze nemaze obsah otevrenych panelu. Mel jsem otevrenych 5 a vsechny zustaly nactene u javovske opery mini mi uz pri 3 - 4 vymazala obsah panelu kvuli uspore pameti (coz nebylo potreba).
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od Jindrapro »

Na xda se objevila updatovana utilitka JZ SmartMort, ktera jiz podporuje novou nativni Operu mini 5, Diky teto utilitce se behem chvilky stane Opera mini defaultnim prohlizecem, funguji odkazy primo z mailu, dokonce je to funkcni, kdyz hledate pres kartu internet v Sense.... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=382043" onclick="window.open(this.href);return false;
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od strojvudce »

Při stahovaní mi nabídne uložit pouze do My Document. Kartu a ani jiné místo v PDA ne, jak jste na tom vy?
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od locomachine »

Strojvůdce: totéž :(
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od 4n's »

Vynikajici aplikace. Rychlost, plynulost aplikace primo uzasne, problemy s pismem nemam, stejne jak v java verzi.
Helle
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned říj 07, 2007 9:06
Zařízení: Xiaomi Max 3 , NB Chrome OS, PC Win 10iPad 2
Bydliště: vesnička u Krnova
Kontaktovat uživatele:

Opera Mini 5 Beta jako nativní aplikace pro Windows Mobile

Příspěvek od Helle »

mlndsk píše:lze nastavit jako defualtni prohlizec misto plne opery? htc hd manila 2.5 wm6.5
Lze a je to věc, s kterou jsem si dlouho lámal hlavu.
Řešení je tady http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=382043" onclick="window.open(this.href);return false;
Funguje, ověřeno na Touch HD, ale není důvod, aby to nefungovalo na jiných mašinkách.Mimochodem teď jsem dal zpět na chvíli ROM KWBR s WM 6.1 a jede to jako z praku.
Teď už Opeře Mini ( která je vzhledem k rychlosti připojení mobilními operátory u nás ) podle mě jediná v praxi použitelná, když nejsi na wifi, k dokonalosti moc nechybí.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů