Vyzkoušejte upravený LockScreen z HTC HD mini na vašem PDA

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
tomkulitom
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon srp 17, 2009 12:06
Zařízení: HTC HD2

Vyzkoušejte upravený LockScreen z HTC HD mini na vašem PDA

Příspěvek od tomkulitom »

Mně funguje na 1* s Miriho ROM (aktuálně v. 9)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Vyzkoušejte upravený LockScreen z HTC HD mini na vašem PDA

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Lupik píše:radši nezkoušejte zámek telefonu při tote uprave.. pekne se mi to zablokovalo a musel sem udelat HARD RESET!
U mě podobný problém. Po instalaci a SR sice naběhl todayscreen, ale nešlo otevřít Start-nabídku a podsvícení se vypínalo po 10s jako když je zamčený telefon, nezabíral mi ani restart do SaveMode pomocí SPB Pocket Plus, naštěstí jsem ale měl na homescreenu zástupce na Total CMD a programy šly spouštět, takže jsem přes TC otevřel Advanced TaskManager, killnul proces 'Lock.exe' a vše začalo fungovat normálně. Pak stačilo ještě pro jistotu smazat Lock.lnk ze StartUp aplikací a odinstalovat samotný lockscreen. Takže jsem se vyhnul HardResetu, ale nebýt TC na homescreenu, tak bych taky musel provádět HR.
Absolutně nechápu, proč se to takhle podělalo a proč se spouštěl nějaký dodatečný proces, čekal jsem, že se jen přepíšou registry a grafické soubory ve Windows. Přitom je to škoda, tenhle upravený lockscreen vypadá podle obrázků mnohem užitečněji než ten defaultní.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů