Hromadné odesílání SMS - důležité

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od MINICOOPER »

Ahoj všem,

jak jsem zjistil ani win 6.5. nepodporují odesílání jedné sms na více čísel, například Vánoce apod....
Mám TP2 a známý též... má se mu každou chvílí narodit mimčo a samozřejmě to potřebuje poslat na milion čísel :-)
Můžete mi poradit nějakou aplikaci na tuto funkci?

Děkuji

Tomáš
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od jacek »

co tohle : http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1053" onclick="window.open(this.href);return false;
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od Jindrapro »

Mam sice ted dutyho ROMku s Sense 2.5, ale myslim, ze to slo i originalu. Kdyz otevru psani SMS v sense editoru a mam tam napsat cislo, ci jmeno, tak kdyz kliknu na pravou ikonu nabidka, tak tam mam pridat prijemce, kdy se mi otevre telefoni seznam a u kazdeho cisla ma zatrzitko.....
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od MINICOOPER »

A bez sense to nejde že? nikde jsem v samotných win tuto možnost nenašel........
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od strojvudce »

V tuhle hodinu nemam na kom to vyzkouset, ale v klasickym wm okne pro psani SMS muzes naskladat prijemcu kolik chces. Alespon u me na origo HTC ROM 6.5. Kdyz kliknes do pole "Komu", potom dole Nabídka a Pridat prijemce. Vyberes kontakt a ten se ti prida do pole "Komu". A takhle to muzes opakovat a naskladat jich tam hafo.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od MINICOOPER »

Jo to sice ano ale ten smysl je u pole příjemnců zaklikat ci odfajfkovat více příjemců najednou a ne po jednom, si vem takhle po jednou vybírat třeba 500 lidí to u toho strávíš celej tejden. U Symbianu tohle jde naprosto perfektně
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od rehakk »

No a nevyjde to na stejno, jestli je máš po jednom zaklikávat nebo po jednom vkládat???
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od strojvudce »

Pravda, ja to zkousel s peti. 500 uz je misto celovecerniho filmu. :)
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od Jindrapro »

MINICOOPER píše:Jo to sice ano ale ten smysl je u pole příjemnců zaklikat ci odfajfkovat více příjemců najednou a ne po jednom, si vem takhle po jednou vybírat třeba 500 lidí to u toho strávíš celej tejden. U Symbianu tohle jde naprosto perfektně
A jak by jsi si to predstavoval? Opakuji, ze mam d2 s Sense 2.5 a nepamatuji si to u originalni WM 6.5 kde je Sense 2.1, ale ted jsem to zkousel, kdyz dam pridat prijemce tak mi vybehne telefoni seznam s policky a nad tim mam drobne 0 skupin a 0 vybranych cisel. dole mam ikony dvou portretu a portretu s takovym koleckem, kdyz to presoupnu na ten portret tak se mi zobrazi skupiny, ktere se daji vytvorit u kontaktu, i treba v outlooku... Kliknu na osobni a do zpravy se mi vlozi prijemci, kteri jsou k dane skupine prirazeni....
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od MINICOOPER »

No problém ale je, že nepoužívám Sense ale SPB Shell a tam ta možnost není.......
Losondros
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát led 08, 2010 3:06
Zařízení: HTC HD2

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od Losondros »

No já používám sense a jde mi přidávat jeden po druhým jak píšete, ale stejně jich jde přidat max 50, takže celej seznam by jsi tam najednou nedal.
tintin007
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 16, 2010 17:36
Zařízení: MDA Compact V

Hromadné odesílání SMS - důležité

Příspěvek od tintin007 »

MINICOOPER píše:Ahoj všem,

jak jsem zjistil ani win 6.5. nepodporují odesílání jedné sms na více čísel, například Vánoce apod....
Mám TP2 a známý též... má se mu každou chvílí narodit mimčo a samozřejmě to potřebuje poslat na milion čísel :-)
Můžete mi poradit nějakou aplikaci na tuto funkci?

Děkuji

Tomáš


Mám MDA Compact V = HTC touch diamond2 a nainstaloval jsem si tam WM 6,5 a nemám s ní jedinný problém, tedy zatím, ale právě že mne překvapilo že vyřešily hromadný SMS. Mě fungují bez problému
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů