Sdílení internetu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Sdílení internetu

Příspěvek od Pacik »

Zdravím,
před časem sem se ptal jak nastavit sdílení internetu přes BT. Jde mi o to že mi odešel router a rád bych měl v mobilu internet. Proto mně napadlo že ho nasdílím přes BT, ale narazil sme na problém. V Centrum zařízení Windows Mobile sem sdílení nastavil, ale nevím jak se na něj pak přes mobil připojit. Nevíte o nějakém podrobném návodu jak na to? Děkuji předem za odpověď.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Sdílení internetu

Příspěvek od matoman »

Normalne sparujes cez BT s actyvesyncom alebo vo device centru, a net mas v mobile.
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Sdílení internetu

Příspěvek od Pacik »

Zařézení spárované mam, nastavení sdílení internetu taky, ale v mobilu se na net stejně nepřipojim...
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Sdílení internetu

Příspěvek od Svestka »

Pokud máš spárováno, tak by jsi standartně měl internet v mobilu mít okamžitě, bez jakéhokoli nastavování.
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Sdílení internetu

Příspěvek od Qwerts »

Zkus se ještě podívat jestli tam nemáš povolené datové připojení v telefonu při připojení přes AS/WMDC
Keff
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř kvě 31, 2006 16:07

Sdílení internetu

Příspěvek od Keff »

Sdílení internetu funguje nezávisle na activesync, AS vůbec nespojuj, jen pusť ten connection sharing, vyber tam připojení a bluetooth (pokud máš BT viditelnost vypnutou, tak se v tu chíli zeptá že přepíná BT na visible), a pak v devices and printers (na w7) klikni na telefon a připojit se přes zařízení, nebo jak se to jmenuje. U i600 mi počítač při otevření devices and printers nezjistil že se přes telefon dá připojovat, donutil jsem ho k tomu až pravým tlačítkem na ikonu telefonu - vlastnosti - záložka services - windows si pak znova z telefonu vyžádá seznam podporovaných služeb.
fofo44
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 10, 2008 20:51

Sdílení internetu

Příspěvek od fofo44 »

Skus ci mas v PC nastaveny v registroch tento kluc.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services]
"AllowLSP"=dword:00000000

Potom uz len sparovat a funguje.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů