Stránka 1 z 1

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: stř led 27, 2010 0:06
od RDT
Průzkumník souborů ve Windows Mobile nabízí jen ty zcela nejzákladnější funkce. Někomu to stačí, ostatní se musí poohlédnout po alternativě. Těch je hodně a toto je jedna z nich. Chybí-li vám při procházení zobrazení velkých ikon, detailů, funkce „Execute With…“ (otevřít v programu), pohodlný hromadný výběr, změna atributů, vytváření zástupců a další, přijdete si na své. Způsob zobrazení a řazení souborů se mění pod položkou „View“. V nabídce „File“ jsou všechny běžné položky pro práci se soubory (včetně „Execute with“ pro otevření konkrétním programem). Pokud jste zkopírovali některý soubor a chcete na něj vytvořit zástupce, zvolte místo „Paste“ položku „Paste Shortcut“ (tvorba zástupců se hodí například při úpravě obsahu nabídky Start).

Informace: Tato zpráva původně vyšla na serveru Windows Mobile Downloads, kde najdete užitečné informace o dalších freeware aplikacích.

V „Tools“ je kromě vymazání historie otevření „Options“, kde lze mimo jiné zakázat hromadný výběr, povolit zobrazení skrytých souborů, změnit množství zobrazených informací a na záložce „Extended“ spravovat varování před otevřením složky „Windows“ (kvůli dlouhému načítání), vylepšení procházení složky „Windows“, dvojitý stisk pro otevření/spuštění a ostatní. Program svými funkcemi možná nepřekonává oblíbený Total Commander, ale rozhodně nabízí spoustu zajímavých možností, které stojí za vyzkoušení.

Obrázek

Na stránkách autora jsou kromě verzí pro starší architektury procesorů i další užitečné mobilní aplikace. Voyager 3.1 RC2 můžete stahovat z naší download sekce.

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: stř led 27, 2010 18:38
od honefr
Já vím, jsem natvrdlej ale už minimálně 10 minut zkouším jak označit více souborů, poradí prosím někdo? :oops:

P.S. A dotaz trochu mimo téma: Umí ten původní v HD2 windows průzkumník označit více souborů najednou? To jediné mi chybí a tak musím sáhnout po něčem jako toto. Ovšem přijít na to jak se to dělá tady :-D :oops:

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: pát led 29, 2010 16:47
od RDT
Hromadný výběr se provádí jednoduše tak, že se na prázdném místě začne táhnout, dokud nejsou označené požadované soubory. Aby se takové prázdné místo vytvořilo, je potřeba vybrat vhodný způsob zobrazení.

Hromadný výběr lze udělat i v defaultním Průzkumníku z Windows Mobile, jenomže od Windows Mobile 6.5 se místo výběru provede gesto tažení, takže to funguje, jenom když je neaktivní posuvník (tzn. když je ve složce dostatečně málo souborů :roll:). Tohle v Microsoftu nějak přehlédli (stejně jako mnoho dalších věcí).

EDIT: Echm, tak mi to nedalo, hromadný výběr jsem ve Voyageru s Windows Mobile 6.5 vyzkoušel, a chová se to úplně stejně, jako v defaultním Průzkumníku (tedy jsou-li viditelné posuvníky, tah na prázdném místě s nimi jen pohybuje). Hromadný výběr jsem udělal tak, že jsem si na SW klávesnici stiskl CTRL (ta defaultní z Windows Mobile ho má) a potom jsem jednotlivě označil soubory.

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: pát led 29, 2010 18:16
od honefr
Dík za tip s tím CTRL :wink:

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: pát říj 22, 2010 16:15
od anims
Tak to je hodne nedomyslana vec.. mam ted HD2 v ruce a kleju jako kralik bo mam v jedne slozce milion veci na oznaceni a zadne ctrl v klavesnici nevidim..

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: pát říj 22, 2010 16:25
od IkE Blaster
Pořid si TotalCmdCE

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Napsal: pon říj 25, 2010 9:51
od Aspire
Povyzkoušení raději zůstanu u Total Commanderu. :-)