Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od RDT »

Průzkumník souborů ve Windows Mobile nabízí jen ty zcela nejzákladnější funkce. Někomu to stačí, ostatní se musí poohlédnout po alternativě. Těch je hodně a toto je jedna z nich. Chybí-li vám při procházení zobrazení velkých ikon, detailů, funkce „Execute With…“ (otevřít v programu), pohodlný hromadný výběr, změna atributů, vytváření zástupců a další, přijdete si na své. Způsob zobrazení a řazení souborů se mění pod položkou „View“. V nabídce „File“ jsou všechny běžné položky pro práci se soubory (včetně „Execute with“ pro otevření konkrétním programem). Pokud jste zkopírovali některý soubor a chcete na něj vytvořit zástupce, zvolte místo „Paste“ položku „Paste Shortcut“ (tvorba zástupců se hodí například při úpravě obsahu nabídky Start).

Informace: Tato zpráva původně vyšla na serveru Windows Mobile Downloads, kde najdete užitečné informace o dalších freeware aplikacích.

V „Tools“ je kromě vymazání historie otevření „Options“, kde lze mimo jiné zakázat hromadný výběr, povolit zobrazení skrytých souborů, změnit množství zobrazených informací a na záložce „Extended“ spravovat varování před otevřením složky „Windows“ (kvůli dlouhému načítání), vylepšení procházení složky „Windows“, dvojitý stisk pro otevření/spuštění a ostatní. Program svými funkcemi možná nepřekonává oblíbený Total Commander, ale rozhodně nabízí spoustu zajímavých možností, které stojí za vyzkoušení.

Obrázek

Na stránkách autora jsou kromě verzí pro starší architektury procesorů i další užitečné mobilní aplikace. Voyager 3.1 RC2 můžete stahovat z naší download sekce.
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od honefr »

Já vím, jsem natvrdlej ale už minimálně 10 minut zkouším jak označit více souborů, poradí prosím někdo? :oops:

P.S. A dotaz trochu mimo téma: Umí ten původní v HD2 windows průzkumník označit více souborů najednou? To jediné mi chybí a tak musím sáhnout po něčem jako toto. Ovšem přijít na to jak se to dělá tady :-D :oops:
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od RDT »

Hromadný výběr se provádí jednoduše tak, že se na prázdném místě začne táhnout, dokud nejsou označené požadované soubory. Aby se takové prázdné místo vytvořilo, je potřeba vybrat vhodný způsob zobrazení.

Hromadný výběr lze udělat i v defaultním Průzkumníku z Windows Mobile, jenomže od Windows Mobile 6.5 se místo výběru provede gesto tažení, takže to funguje, jenom když je neaktivní posuvník (tzn. když je ve složce dostatečně málo souborů :roll:). Tohle v Microsoftu nějak přehlédli (stejně jako mnoho dalších věcí).

EDIT: Echm, tak mi to nedalo, hromadný výběr jsem ve Voyageru s Windows Mobile 6.5 vyzkoušel, a chová se to úplně stejně, jako v defaultním Průzkumníku (tedy jsou-li viditelné posuvníky, tah na prázdném místě s nimi jen pohybuje). Hromadný výběr jsem udělal tak, že jsem si na SW klávesnici stiskl CTRL (ta defaultní z Windows Mobile ho má) a potom jsem jednotlivě označil soubory.
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od honefr »

Dík za tip s tím CTRL :wink:
anims
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte čer 09, 2009 7:45
Zařízení: Wizard

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od anims »

Tak to je hodne nedomyslana vec.. mam ted HD2 v ruce a kleju jako kralik bo mam v jedne slozce milion veci na oznaceni a zadne ctrl v klavesnici nevidim..
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od IkE Blaster »

Pořid si TotalCmdCE
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

Voyager 3: Bezplatný správce souborů se zajímavými funkcemi

Příspěvek od Aspire »

Povyzkoušení raději zůstanu u Total Commanderu. :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů