Email SPAM filter

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Email SPAM filter

Příspěvek od Shooter »

Ahoj,
tak jsem si rozchodil stahovani emailu do HTCcka :) akorat jsem narazil na jednu chybicku :D stahly se mi naprosto vsechny neprecteny zpravy vcetne SPAMU... takze bych se chtel zeptat, jestli ta email aplikace v HTC nema nejakej SPAM filter. Nebo druha varianta ktera me napadla, jestli to neni jen o nastaveni toho emailu ze kteryho se to stahuje, aby posilal pouze vyzadany zpravy. Takze kde je chybka prosim?
Diky :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Email SPAM filter

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Na mobilním Outlooku spam filtr není. Řešením je nastavit pořádně filtry rovnou na internetové schránce, nebo ještě lépe předcházet tomu, aby ti SPAM chodil. Absolutně nejčastější příčinou šíření spamu je přeposílání mailů s různými vtípky a obsahem typu 'přepošli 20ti přátelům a splní se ti přání'. Zkus To holt odfiltrovat co nejvíc přímo na internetu a pokud se ti to nepodaří, tak ybch asi doporučoval založit si novou schránku. SPAM je jako virus, pokud se mu nevyhneš, tak se ho pak těžko zbavíš.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Email SPAM filter

Příspěvek od Shooter »

No tak na ty retezovky mam primo alergii takze toho bych se nebal. Jde spis o to, ze me to ty internetovy stranky normalne rozdeli na SPAM a klasicky zpravy a to naprosto bezchybne. Konkretne mam mail na centrum.cz . Nicmene ten mobil zacne asi stahovat vsechny nove prichozi zpravy, tudiz i SPAM. Zkusim si jeste nejak pohrat s tim nastavenim a uvidim no.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Email SPAM filter

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tj divný no, pokud ti to už centrum odfiltruje do SPAM složky, tak by se to nemělo tahat do Outlooku. Ještě mě napada nastavit nějaké pravidelné vymazávání SPAM složky, nebo nastavit nějakou podobnou podmínku, aby se maily označené za spam rovnou mazaly.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Email SPAM filter

Příspěvek od Shooter »

Hmm dalsi zajimavej napad... jeste jsem se k tomu nedostal.. zas tak velkej manazer abych musel mit emaily v mobilu nejsem takze to nejak neresim :D... doufam ze sem neurazil manazery. Neco s tim casem zkusim.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů