Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
monikash
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv srp 09, 2007 7:17
Zařízení: TYTN2 as kriplík 2.
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od monikash »

Pavle, vaši recenzi jsem si samozřejmě přečetla, dokonce jsem Vám udělala reklamu v diskusi na Mobilmánii, kde se o tomto smartu taky diskutuje.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Moniko, děkuji. Někdo se udivoval na anglickým menu v mé recenzi, důvod je prostý. Smartphone byl sice od Vodafonu, ale od toho britského, kde češtinu samozřejmě nenajdeme.

Co se týká WM Standard obecně, je opravdu velká škoda, že se nedokáže prosadit na úkor nedotykových S60 smartphonů, v mnoha ohledech má totiž navíc. Může za to zkrátka touch mánie, přístroje s rychlým a přesným ovládáním tlačítky dneska zkrátka skoro nikoho netáhnou.
cot
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 22, 2009 21:32
Zařízení: PalmTreoPro, Samsung Pilot, Samsung i600, SE Aspen

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od cot »

Pavle moje slova. U nas v praci bylo taky zahodno aby mistni squadra presla na founy s OS. PPC se jim zdalo protivny a slozity. Presly tedy na wm smartphone a po roce pak bez problemu na ppc, na ktery se uz se pak dokonce tesili. Ta platforma neni zla, vezmi si tu revoluci v dobe zacinajicich prvnich sp Motorol ;), nebo pak qtek 8310... nejnaslapejsi foun na trhu svy doby.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 09, 2010 0:58) --

Presli
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Náhodou jsme se stal také vlastníkem tohoto stroje a jsem velmi spokojen, zatím ho nemám příliš otestovaný, ale vyhovuje mi (zatím).
Dibli
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 12, 2010 20:41
Zařízení: Samsung c66něco :)

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Dibli »

Zdravím mám také toto zařízení a rád bych napsal své zkušenosti.
Perfektní ovladatelnost,jakmile si zvyknete na plnohodnotnou klávesnici neradi se vracite ke klasice.
To že chybí Wifi neberu jako nedostatek vzhledem k ceně,naopak přítomnost GPS je potěšující.
Odzkoušeno se Sygic navigator a vzhledem k možnostem ( hlavně displej ) spokojenost.
Jinak zařízení je občas pomalejší,ale nikdy jsem nečekal na něco déle než cca 2 vteřinky.
Rád bych touto cestou požádal někoho zkušenějšího o radu s nastavením internetu pro operátora O2.
Podsvícení displeje je i na malou úroveň velmi vysoké.Zatím zkouším co zbytečného povypínat.
To vzhledem k přítomnosti 1300 mA baterky.Na tak vysokou hodnotu zařízení vydrží celkem málo cca 2 dny.
Klady : GPS ,klávesnice ( opravdu komfortní psaní ) , i přes větší počet spuštěných aplikací stále dostatek paměti a hlavně CENA
Zápory : absence wifi a slabší procesor ( vzhledem k ceně opodstatněně ,ale opravdu mě nic jiného nenapadá )
Díky ceně myslím že to je vynikající volba pro začátečníky na platformě WM.
Jen poslední věc na kterou bych rád upozornil. Nalezení signálu u navigace je napoprvé docela dlouhá cca 5-10 minut, ale další pokusy třeba i další den byla bleskovka cca 20 vteřin.
ewzen
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 12, 2010 21:53
Zařízení: Samsung C6625

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od ewzen »

Taky jsem šťastným majitelem tohoto kousku. Klávesnice ja fakt povedená, přecházím z HTC Diamond a už jsem si zvykl. Display nic moc, wifi nechybý, procesor OK. Dle mě je horší výdrž baterie a hlavně nesmyslnej konektor nabíječky a dat. Navigace Sygic OK. Nějak nemůžu nikde najít podporu uživatelů k tomuto telefonu :( jinak za tu cenu je to výborná nabídka. P.S poradíte kde a jakej koupit náhradní datovej kabel a ochranou fólii na display? Nějak nemůžu dohledat
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Dibli: Kupoval jsme komunikátor u vodafonu, dal do něj sim O2 a internet hned jel.
Jedině co musíš udělat ručně je povolit 3G/HSDPA dle známého návodu:

1. Zadat *#1546792*# (normálně jako tel. číslo)
2. Objeví se menu
3. Network and call setting
4. Network mode - zvolit Automatic
5. Network order - zvolit WCDMA first

ewzen: Datový kabel koupíš v každém obchodu s mobilama a folii si budeš muset asi oříznout, protože přesná folie na celé to sklíčko u displeje se neprodává.
luke_
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 17, 2010 23:24
Zařízení: Samsung c6625

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od luke_ »

Dobrý den,

takže jsem se rozhodl rozchodit českou xT9, standardně je tam i když malinko skrytá, při psaní textovky stiskněte 2x "SYM" a zobrazí se možnosti xT9, bohužel se tam nenachází čeština. Takže jsem se ji rozhodl přidat (stáhl jsem povícero českých slovníků všechny stejné) "CSlsUN.ldb" nahrál přímo do složky windows a upravil následující registry podle tohoto návodu a dalších info z netu.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=610549" onclick="window.open(this.href);return false;
(pozor má tam chybu v identifikaci ldb file misto Serbian má být czech)

Bohužel sem dosáhl toho že se zobrazí nabídka která obsahuje češtinu, avšak při její volbě se nezaktivuje a zůstane předchozí jazyk. Máte někdo nápad ?.


<characteristic type="HKLM\Software\Tegic\eT9">
<parm name="AvailableLanguages" value="0105,0109,010C,0107,0110,010A" datatype="string" />

a

<characteristic type="HKLM\Software\Tegic\eT9\LdbFiles">
<parm name="0105" value="CSlsUN.ldb" datatype="string" />
</characteristic>
SWalker
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 20, 2009 12:25
Zařízení: Toshiba Portege G900

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od SWalker »

Ahoj. Co pouzivate na ebooky na tomto telefonu? U Mobipocket readeru mi nejde nastavit cesky font (nahraval jsem je do windows/fonts). Bohuzel, cesky font mi nejde ani u jinych SW pro cteni ebooku. (Ctu je ve formatu PDB).
Muzete mi nejaky soft doporucit nebo rict jak zprovoznit cestinu u Mobipocket readeru?
A druha vec - chtel bych redukci na 3,5mm jack, ale nevim, jestli ma C6625 stejny konektor jako jine samsungy. Jestli teda je univerzalni redukce na vicero samsungu nebo primo na C6625, popr. kde ji sezenu?
Diky
peter ustinov
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 12, 2012 6:51
Zařízení: samsung c6625

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od peter ustinov »

dobry den, mam pro nektere mozna hloupy dotaz, ale zajimalo by mne, jak velke pametove karty c6625 podporuje? mam dojem, ze jsem nekde cetl o 2GB, ale pred chvilkou jse zkousel 4GB z fotaku a prehrava jak fotky tak videa
a jeste doplnujici, ovlivnuje velikost karty rychlost prehravanych videi?
dekuji za odpoved
stiinek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon bře 22, 2010 14:28
Zařízení: BlackBerry Priv + Thinkpad X220Tablet

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od stiinek »

Podle informací na netu podporuje tenhle telefon microSDHC karty, takže až 32GB. Na druhou stranu bych na to u staršího zařízení úplně nespoléhal, a případnou novou kartu před nákupem otestoval.
peter ustinov
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 12, 2012 6:51
Zařízení: samsung c6625

Samsung C6625 s Windows Mobile 6.1 u Vodafone za 2 777,- Kč

Příspěvek od peter ustinov »

dekuju
mam 4 a slape jako hodinky
nemate nekdo navod, jak zrpovoznit GPS??
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 21 hostů