Jak přesunout ikony ve Start - menu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
alda
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned kvě 24, 2009 20:31
Zařízení: HTC Desire HD

Jak přesunout ikony ve Start - menu

Příspěvek od alda »

Zdravím. Prošel jsem zde celé fórum týkající se WM 6.5, ale nikde jsem nenašel, jak přesunout ikony ve start - menu.
Buď jsem já úplná lama, nebo nikomu nevadí rolovat celé menu, aby se dostal na konec, kde se aspoň u mě řadí nově nainstalované programy? Zkoušel jsem pomocí Tota commandera vytvořit složku "oblíbené", do které bych si naházel nejpoužívanější programy, ale ta se mi zobrazuje taky až na konci. Takže to je řešení taky na nic.
Nebo jestli mi někdo poradí jak vyřešit, abych se z obrazovky Dnes ( používám klasickou starou Today) dostal jedním tapnutím ke svým oblíbeným programům.
Za Vaše rady budu moc rád. Díky.
franco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: pát lis 27, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD2

Jak přesunout ikony ve Start - menu

Příspěvek od franco »

no asi jediným riešením ti zostáva doinštalovať nejaký launch soft,buď Spb pocket ,Mobile Shell,Touch Flo....atď a tam si namapovať tlačidlá na najpoužívanejšie programy.
Na obrazovke Today samotne na 6.5,to tuším nejde.
freepc
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:39
Zařízení: htc diamond2
Bydliště: brno

Jak přesunout ikony ve Start - menu

Příspěvek od freepc »

bry vecer,
prvni vec
...sve Oblibene jste si predpokladam vytvoril ve \Windows\Start Menu\Programs ... take jsem takto zacinal, udelal sem si asik 4 adresare (+ settings a today linky) a sem peclive preskladaval nove vytvarene zastupce dalsi instalovanych software, coz je dosti pracne
...podrzite li prst/stylus nad Oblibene, mela by naskocit volba Move to top pro presunuti teto slozky se zastupci do vrchni casti displeje
druha vec
ano jak rekl Franco, resi se to jednak software, ktery se pak prida do Today (zalozka Items) ...ja zacal s Easy Today launcherem (http://loffactory.webs.com/easytodaylauncher.htm" onclick="window.open(this.href);return false;) ktery lze zobrazit na Today spolu s dalsimi polozkami Today
pozdeji sme presel na iPhoneToday (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=508429" onclick="window.open(this.href);return false; ale jeho autor nyni jiz HTC nema a aplikaci prestal dale vyvijet), coz je trosku jina zalezitost, ale namapovat se da opravdu vice veci na vice ploch mezi kterymi se posouva tahem
dalsim resenim jsou vyse zmineme launchery, zda se me ze jde o nefreewarova reseni,ale tak daleko sem se jeste nedostall, telefon mam asik tyden a snad sem pomohl, sam nyni resim, zda IPhoneToday nahradit necim jinym...
M.
alda
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned kvě 24, 2009 20:31
Zařízení: HTC Desire HD

Jak přesunout ikony ve Start - menu

Příspěvek od alda »

Takže vyřešeno pomocí funkce "Move to top" o které jsem nevěděl.
Vytvořil jsem si složku "Oblíbené" , nakopíroval do ní zástupce nejpoužívanějších programů a přesunul ji na první místo.
Je to nejjednodušší a plní to mé požadavky.
Mobile shell jsem zkoušel, ale připadlo mi to jako dost velký zásah do systému, kvůli přístupu k oblíbeným programům.
Takže díky franco za tip.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Jak přesunout ikony ve Start - menu

Příspěvek od Milan Pištělka »

Ve vývojové větvi 6.5.x (momentálně 6.5.3) je funkce "Move to top" nahrazena lepší funkcí "Drag a Drop", kdy si můžete požadovanou ikonu dát na libovolné místo.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů