Problém s "probuzením"

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Zelych
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 14, 2009 15:21
Zařízení: Nexus 5, Lumia 620

Problém s "probuzením"

Příspěvek od Zelych »

Zdravím, mám na HTC Artemis s WM 6.5.3 a několikrát za den se mi stane, ze kdyz telefon uspím bočním tlačítkem (nebo i po samovolném uspání) mi nejde telefon probudit. Většinou se mi tak děje, když mám spustěnou nějakou aplikaci (Operu mini, IM+, zapauzovaný Core player).
Na krátké stisky nereaguje, kdyz vypínač podržím chvíli déle, tak se sice také nic neděje, ale většinou (nekdy pomůže až restart) tak po půl minutě začne displej blikat jak startující zářivka podle toho jak jsem mačkal vypínač předtím.
Nemám tam podobné blobosti jako je Slide unlock, jediné co tam mam, jakoby navíc je vypínací nabídka ShutXP, která se aktivuje po dlouhém stisku vypínače, ale to je součástí ROM, ktrou tam mam.
Navíc si nemyslim, ze by to byl problém konktétní verze ROM, protoze matně si vzpomínám, ze podobný problém s probouzením jsem měl už kdysi na Variu.
Nemá někdo nějaké rady jak se toho zbavit?
fuski.pajka
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 01, 2009 8:48
Zařízení: e-ten x600

Problém s "probuzením"

Příspěvek od fuski.pajka »

No odpověď je jednoduchá.Pokud pda samovolne zhasne nebo ho vypneš postraním tlačítkem,tak v tu chvíli se odpojí síťové spojení (krom GSM) a přeruší se spojení i s paměťovou kartou.To je normální..Třeba u Core player kdyz chceš poslouchat hudbu a u toho mít vyplí display tak musíš dát v nastavení vypnout display,jinak se ti stane to co se ti stane a to je to že se ti pda sekne...Jak říkám je to normální.
Zelych
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 14, 2009 15:21
Zařízení: Nexus 5, Lumia 620

Problém s "probuzením"

Příspěvek od Zelych »

Diky za odpoved! Premyslel jsem nad tim ze vsech stran, ale tohle me opravdu nenapadlo! Ma to svou logiku. Ale kdyz po uspani bocnim tlacitkem po par vterinach chci displej zase zapnout, tak neni problem (zkousel jsem to ted pri psani odpovedi v Opere mini - pripojene GPRS a zapauzovany Core player s filmem - pristup ke karte) "seka" se to kdyz je zarizeni "vypnute" v radech minut, navic ne pravidelne, nehlede na to, ze se ho vetsinou po chvilce premlouvani povede ozivit.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 27 hostů