HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
NizaJakub
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 25, 2009 10:21
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od NizaJakub »

Zajímavé - zítra dám další pokus, jinak díky hoši.
cortez
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob lis 07, 2009 11:50
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od cortez »

Mne to nejde ani pod vistou. Skusil som na dcerinom XP a tiez nic. Mam skusit este raz ROM aj cestinu na XP?
skvorfi
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte zář 08, 2009 10:52
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od skvorfi »

Flashoval sem pod XP PRO SP3. Flashování ROMky v pohodě. Ale když jsem dával češtinu, napoprvé mi tam skočily nějaký DOSovský vokna, něco bliklo, telefon se vypnul a napsalo mi to, že je hotovo. Ani po odpojení a restartu pořád AJ. Zkusil sem tam tu češtinu dát podruhý, tím samým způsobem. Zpočátku zas něco probliklo a spustilo se nějaké nahrávání, které chvilku trvalo, pak i v HTC to chvilku - instalační posuvník. Potom to napsalo OK. Po Hard resetu konečně nabídlo možnost volby jazyka.
Tak uvidím, jestli všechno pojede, jak má.
cortez
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob lis 07, 2009 11:50
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od cortez »

Treba sa pohrat s kompaktibilitou a vyskusat pod ktorou to ide. Mam vistu nastavil som ju na win NT 4.0 SP5
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od romčo »

Tak, a moje HTC Touch Pro2 mám s Windows Mobile 6.5 pre východnú Európu a dnes som stiahol z http://www.sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false; lokalizačný balík. Po Hardresete som si zvolil Slovenčinu a v pohode všetko ide. Všetko som robil na notebooku s Windows 7.
Čítal som tu, že to niekomu nešlo, mne najskôr tiež vyhodilo nejakú chybu, ale potom mi vybehla hláška, že či to chcem nainštalovať s odporúčanými nastaveniami. Dal som áno a išlo to.
Přílohy
Screen01.jpg
Screen01.jpg (28.73 KiB) Zobrazeno 6448 x
Screen02.jpg
Screen02.jpg (26.86 KiB) Zobrazeno 6448 x
Screen03.jpg
Screen03.jpg (42.16 KiB) Zobrazeno 6448 x
Screen04.jpg
Screen04.jpg (38.08 KiB) Zobrazeno 6448 x
Uživatelský avatar
Petr_K
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: ned zář 21, 2008 22:31
Zařízení: HTC Diamond 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od Petr_K »

Jak dlouho trva instalace te cestiny? Romka se nainstaluje v poho, i ta cestina se zrejme natahne v poho, pak HR, ale trva to nejak strasne dlouho, jen tam beha jako ten prubeh instalace, ale desnou dobu, ... uz to delam podruhy. Poprve to skoncilo tim, ze to hodilo nejake okno o nejakych chybach, tak to ocakavam zase.
DeViL.praha
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 10, 2009 23:47
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od DeViL.praha »

No ja to zkousel pod W7 64bit ve všech variantach kompatibility a nic. Napsal jsem do Sunnysoftu tak jsem zvedav jak se k tomu vyjadri. Bohuzel doma se mi uz nenachazi ani jedem pocitac s jinym OS nez W7 takze jsem v celku v pr.... co se tyka CZ verze :(
Uživatelský avatar
vacan
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od vacan »

Tak problém není ve win7 ale v 64 bit os. Na 64 bit vistách ani ránu, na notebooku, kde mám 32 bit visty v pohodě....
NizaJakub
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 25, 2009 10:21
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od NizaJakub »

Dobrý den,
mám problém s nainstalováním češtiny do TP2. Nejdříve jsem stáhl ROM z oficialních stránek a nainstaloval do svého zařízení a to fungovalo. Poté jsem chtěl počeštit tak jsem stáhl od sunnysoftu češtinu, která mi nešla nainstalovat pod w7 64bit, tak jsem to zkusil pod xp 32bit a žádný stále nejde - sice to uz hlásí jinou hlášku (,,Package is not larger than the one in your device.") Tak jsem to zkusil flashnout pod xp a poté tam hodit češtinu, ale stejná hláška. Nevíte někdo co s tím? (Pod xp jsem zkoušel všechny kompatibility). Předem děkuji
DeViL.praha
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 10, 2009 23:47
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od DeViL.praha »

Ano potvrzuji chyba je v W7 64bit(ultimate) na NB s W7 32bit(enterprise) instalace Češtiny na poprvě bez problémů takže ja jsem DONE ;-)
placa
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 11, 2009 9:43
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od placa »

Pokud mám Vista 64bit, tak tam tu ROM narvu nebo ne? CZ lokalizaci asi ne jak tady čtu, ale co tu ROM?
NizaJakub
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 25, 2009 10:21
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od NizaJakub »

Ano, ROM tam narveš
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od Jiří Hrma »

Flashoval jsem na 64bit Windows 7 a ROM bez problémů, čeština nikoliv. Zkoušel jsem to i ve virtualXP módu, ale také neúspěšně.
Uživatelský avatar
Petr_K
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: ned zář 21, 2008 22:31
Zařízení: HTC Diamond 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od Petr_K »

Tak já mám smolíka.
ROM pro východní Evropu tam dostanu, ale češtinu ani náhodou, ... je to daň za to, že telefon není česká distribuce, soft to asi nejspíš rozezná, což mě mrzí, ale co nadělám ... :-(
prokji
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 08, 2009 0:15
Zařízení: HTC TOPAZ

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od prokji »

Pokud nepreferuješ metodu zadávání textu tahy stylusem /Recognizer/, což obsahuje pouze IW , tak si zas tak o moc nepřišel - bohatě stačí počeštit Sense /dříve TF3D/ změnou v registrech /blíže diskuse na ce4you/ a nainstalovat XT9 . A těch pár anglickejch výrazů znáš stejně ze stolního PC.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Uživatelský avatar
Petr_K
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: ned zář 21, 2008 22:31
Zařízení: HTC Diamond 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od Petr_K »

prokji> Jistě máš pravdu, také to tak asi i zůstane, protože jiná možnost není. Zkoušel jsem se i informovat na Sunnysoft, jestli je možné si tuto aplikaci koupit i na jinou distribuci než na českou, ale odpověď je jasná - "nelze".
Uživatelský avatar
romiseklbc
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2007 11:45
Zařízení: LG G3
Bydliště: Praha

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od romiseklbc »

Tak to nevím kdo te takto informoval, ale me SunnySoft informoval jinak. Zkus si stahnout demo Sunnysoft InterWrite10 Pro, nainstalovat a vyzkouset na svem PDA. Pokud ti to bude fungovat, pak si muzes normalen legalne zakoupit licenci a to primo zde http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/190WSU ... 0-pro.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Nikde jsem se tam nedocetl, ze by byla vazana pouze na pristroje pro CZ.
skvorfi
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte zář 08, 2009 10:52
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od skvorfi »

Ahoj Všem.
Malinký dotaz. Ze stránek SunnySoftu sem stáhnul ROMku a balík jazyků, nahrál do HTC, vše OK. Vše jede, jen jedna "maličkost", která mě dost točí.
Pokud píšu SMS, nebo mail a do pole KOMU vybírám kontakty, WM6.5 již umí nabízet kontakty z adresáře. Stačí napsat pár znaků a nabídne to všechny kontakty, které ty znaky obsahují. Kolega má to samé HTC (Touch PRO2), ale nenahrával češtinu. Jemu to funguje krásně. Po prvním znaku mu to začne níže nabízet kontakty, jak znaky přidává, kontakty se mění v závislosti na obsažených znacích, které zadal.
U mě je to tak, že zadávám znaky do pole KOU a nic mi to nenabídne, dokud neumažu BACKSPACEM poslední písmenko. Pak mi to ty kontakty níže nabídne a mohu vybírat, ale ať dále umazávám písmenka, nebo přidávám, výběr kontaktů se již nemění v závislosti na použitých znacích. Prostě mi to nabídne všechny ty, které obsahují všechny znaky před umazáním toho posledního písmenka...
Fuj, to je to složitý...
Věděl by prosím někdo, co s tím??? Dá se bez toho fungovat, ale štve mě, že to nejde.

Dík moc.
Martincca
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv bře 05, 2009 21:02
Zařízení: HTC Sensation

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od Martincca »

romiseklbc píše:Tak to nevím kdo te takto informoval, ale me SunnySoft informoval jinak. Zkus si stahnout demo Sunnysoft InterWrite10 Pro, nainstalovat a vyzkouset na svem PDA. Pokud ti to bude fungovat, pak si muzes normalen legalne zakoupit licenci a to primo zde http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/190WSU ... 0-pro.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Nikde jsem se tam nedocetl, ze by byla vazana pouze na pristroje pro CZ.
Já si nejsem jistý tím, že InterWrite 10 je pro WM 6.5. Pokud se nepletu, tak po nainstalování této češtiny do WM 6.5, nefunguje tlačítko Start... Může to někdo potvrdit či vyvrátit?
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

HTC Diamond2 a Touch Pro2: WM 6.5 CZ ROM pro náš region

Příspěvek od -pekr- »

Ahoj,

rád bych položil dotaz na téme "záloha jinak". Řekněme že se mi vůbec nejedná o kontakty, kalendář, úkoly - ty si nasynchronizuju skrze Exchange. Mám ale na TP2 4 mailboxy. Dá se nějak zálohovat toto nastavení, ať to vždy nemusím znovu zadávat? Nebo třeba instalované aplikace? Nebo to prostě musím zkonfigurovat a vše instalovat znova, protože je to prostě Windows? :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů