Lock po probuzení

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Lock po probuzení

Příspěvek od Bartyx »

Lidi lze nějak nastavit, aby se zařízení zamklo pokaždé, když vypnu display power buttonem? Tak, jak to je vidět například na videích s HD2. Chci prostě po probuzení mít tu obrazovku zamknutého telefonu z WM6.5 a ne rovnou Today.
Možná že jsem to tam někde už viděl, ale teď to nemůžu najít :-)

EDIT: Sem lama. Už to mám. Kdyby to někoho taky zajímalo, tak to řeší tenhle .cab
http://thewingster.com/autolockscreen.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Lock po probuzení

Příspěvek od Jiří Hrma »

Díky moc. Já jsem se s tím automatickým zamykáním setkal při testování Touche2. Z počátku mi to vadilo, ale nyní už jsem si na to zvykl a líbí se mi to. Bohužel finální WM6.5 ROM pro Touch Pro2 "lock screen" při zapnutí displeje nezobrazuje a nikde jsem nepřišel na to, jak to nastavit, tak to pořeším tímto. Je zajímavé, že stejný výrobce to u jednoho zařízení udělá tak a u druhého zase jinak.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Lock po probuzení

Příspěvek od Nolf »

Jde to ještě pak nějak vypnout ? Já kvůli tomu používám battery status - H.S.plusplus nebo jak se to přesně jmenuje abych mohl vypínat a zapínat automatický zámek při zhasnutí displeje.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Lock po probuzení

Příspěvek od Bartyx »

No tenhle cab je prográmek, kde si přímo nastavíš pravidla toho zamykání. Prostě tam dáš třeba zamknutí po probuzení, zamknutí po restartu, nebo třeba před přijmutím hovoru. Je tam těch voleb víc. Pak, když to zase nechceš, tak to nastavení zase odškrtneš. Nejde o to, že by to byla nějaká úprava registru. Je to prostě program na to.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů