Kontakty a posun datumů narození

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Kontakty a posun datumů narození

Příspěvek od Pavel Vlasák »

U některých kontaktů mám nastaven datum narození, jenže postupem času se mi u všech kontaktů s nastaveným datumem narození tento datum posouvá směrem nahoru. Dřív jsem si myslel, že to je náhoda, že jsem se přepsal, ale dnes jsem koukal, všechny datumy narození jsou posunuty o 3 dny. Nevíte co mi to způsobuje? :x :-( :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (pon říj 05, 2009 15:29) --

Způsobuje to synchronizace s googlem. :x
acter
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 20, 2010 6:34
Zařízení: HTC TP2

Kontakty a posun datumů narození

Příspěvek od acter »

Rad bych toto tema ozivil...mam totiz stejny/podobny problem...

Synchronizuji HTC TouchPro2 s Outlookem pres AS...u kontaktu mam zadane datum narozeni, ovsem po synchronizaci, mam v telefonu tyto data, vetsinou o den nebo dva (9.2. na 8.2.)... neni to jen zalozce Updates and events, ale i u kontaktu jako takovyho...

Jsem z toho blazen...puvodne jsem myslel, ze je problem v casovych pasmech...dost cestuji...ale prave ted mam nastaveno v Outlooku, Windowsech i MDA stejne casove pasmo (GMT+5)

Nema nekdo nejaky napad ?
fejkus
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 02, 2013 14:43
Zařízení: HTC Desire HD

Kontakty a posun datumů narození

Příspěvek od fejkus »

Také bych rád oživil toto téma.
Mám HTC Desire HD s androidem 3.2.5. a tento problém mám také. Kontakty synchronizuji s outlookem a když je natáhnu z počítače do telefonu, tak v telefonu mají tyto kontakty narozeniny o den později.
Když ale datum narození v telefonu opravím na správnou hodnotu, tak v outlooku je zobrazení pořád stejné (správný datum) a v androidu se to opraví a zůstane správně opravené.

Řešil jsem to dost dlouhou dobu ale na nic jsem nepřišel.

Když ale vidím, že problém není jen na HTC, tak už nevím, kde může být chyba.

Martin
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kontakty a posun datumů narození

Příspěvek od koumes »

A nebylo by lepsi v outlooku udelat zalohu a tu importovat do googl kalendare?Pres co synchronizujes?
fejkus
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 02, 2013 14:43
Zařízení: HTC Desire HD

Kontakty a posun datumů narození

Příspěvek od fejkus »

máme kerio a v tom je vše.
k tomu mám píchlej komp v práci, jeden doma a dva noťasy a mobil.

problém jen u mobilu, ntb a pc se synchronizujou přes kerio connect, mobil přes protokol exchange activesync.
fejkus
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř led 02, 2013 14:43
Zařízení: HTC Desire HD

Kontakty a posun datumů narození

Příspěvek od fejkus »

Takže včera jsem zkusil trochu měnit ROM-ky v mobilu.
Vyzkoušel jsem Blackout 4.0.4 a sense 3.6, Cyanogenmod 9 a 10.1, Sabsa Prime, Jellybean - Jellytime a ViperDHD.
U všech se chyba opakovala.
Časové pásmo, jak se psalo v předchozích příspěvcích na to nemá vliv.

tak mě pomalu začínají docházet nápady.
Máte někdo stejnou chybu při importu z Keria?

Děkuji

Edit 13.1.2013:
Zkusil jsem vymazat synchronizaci s účtem google (nic jsem sice nesynchronizoval, ale účet google je třeba pro market atd. ) a stejně to nepomohlo. Stále +1 den.


Edit 30.8.2013
Zkusil jsem před instalací nové alt. ROM provést formát všech systémových oddílů telefonu a pak jsem nahrál nějaký op. systém (tuším Jelly time) a najednou všechno jede. Vrátil jsem tam ViperROM a data narození jsou také OK. Tak nevím, co mohl ten formát všechno způsobit ale jede to.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů