Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Erkil1452 »

Mival jsem program, ktery krome mereni dat umel z Today obrazovky pomoci ikonky i odpojit GPRS/EDGE spojeni. Program uz nemam a ani nevim, jak se jmenoval, ale vicemene mi z nej nic nechybi krom toho, ze nevim jak ted napriklad po stazeni e-mailu odpojit automaticky navazane pripojeni. Totiz jinak nez vypnout/zapnout telefonni modul.

Diky za radu.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Svestka »

Pro vypínání datových toků tady na fóru doporučují program NoData tak zkus ten, měl by přímo vypnout jednotlivé služby, které tak nebudou moci být aktivované, dokud je znovu nepovolíš, je to sice asi trošku něco jiného než potřebuješ ale alespoň provizorně by posloužit měl.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Erkil1452 »

No to ja prave pouzivam, jenze on neodpoji pripojeni, jen zabrani jeho naslednemu obnoveni. Takze k tomu potrebuji neco, cim nejprve zrusim pripojeni aktivni, abych ho mohl NoDatem zakazat.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Svestka »

Tak jsem trochu googlil a podařil se mi najít takovýto příspěvek někde v komentářích.

"Dobrý den. Dotaz „GPRS vypínání“ jsem prezentoval v diskusích na Czech Computer a MIO A701 & Treo 650. „Nechtěné“ přihlašování mi pravděpodobně způsoboval požadavek na automatické stahování kalibračních dat pro navigaci. GPRS pak zůstalo připojené, dokud jsem jej manuálně neukončil. Bylo mi doporučeno použít program, který po určité době nečinnosti GPRS vypne ​(například zpoplatněný PhoneAlarm​). Zjistil jsem, že obdobný problém je řešen na Anglických fórech. Na internetové stránce http:​/​/www.gb​-soft.cz​/XDAII​/default.htm jsem nalezl neplacený program „Pocket PC Teak“ od českého autora, který můj problém vyřešil. Díky všem, kteří se mi snažili pomoci."

Snad ti to pomůže.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Erkil1452 »

Jo diky, patrne ten nazev mel byt Tweak, ale stejne se mi danou aplikaci nepodarilo nalezt. Ja jsem prisel na to, ze tou aplikaci, kterou jsem pouzival drive byla Spb GPRS Monitor http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=91" onclick="window.open(this.href);return false; , ale hlavne jsem zjistil, ze kdyz zmacknu End na 3 vteriny, tak je tam volba pro odpojeni primo od HTC. Nevim jak je to v necustomizovanem systemu.

PS: Tak oprava, ten Vami uvadeny program je primo na te adrese, myslel jsem ze je to nejake forum.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Svestka »

Za nefunkčnost toho odkazu se omlouvám a ten název měl být pravděpodobně tweak jak píšete ono, ten příspěek nebyl můj a když jsem viděl, že někomu tam pomohl, tak jsem jej jen odcitoval zde.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Rucni odpojeni GPRS/EDGE

Příspěvek od Milan Pištělka »

Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 28 hostů