Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

taky jsem chtěl aktualizovat na wm 6,5 mám nějaké neofiko titanium z xda a též ofiko a ani jedno mi nejde,musí to být puštěné přes aticve sync nebo jako disk ?? díky za info
btw... instalujete to ze zařízení nebo z pc :?: ?? díky

tak zkouším co to jde i z notasu a stále nic,furt píše buď chybu 260 nebo 262 a nic.....

Bingo.....,zdá se že se mi to konečně povedlo,a pro ty co stále laborují,je potřeba nejdříve provést HardSPL unlock podle typu vašeho zařízení a pak teprve samotný update WM ,zbytek se dočtete na xda developers a též na smartwiki odkud jsem to podle návodu dělal já,i když tam ještě touch pro 2 není,ale postup je stejný.....
michal_vostry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 02, 2010 11:22
Zařízení: HTC touch pro2

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od michal_vostry »

Zdarec, udělal jsem aktualizaci htc touch pro 2 z WM 6.1 na 6.5 vše mám nastaveno pro češtinu ale menu atd. je v Angličtině. Nevíte jak tam hodit tu češtinu?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od Jiří Hrma »

michal_vostry: Tohle by mělo pomoci (instalace ROM + lokalizace) - http://sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false;
michal_vostry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 02, 2010 11:22
Zařízení: HTC touch pro2

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od michal_vostry »

To mi právě nejde, prostě propojim telefon k počítačí pčes USB. zapnu centrum zařízení WM. a chci to spustit jako sme spouštěl aktualizace wm6.1 na 6.5 ale po chvilce mi to napíše chybu a ukončí se to.
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

No podle toho jak píšeš,to zřejmně nemáš odemčené,přečti si můj příspěvek,tam to píšu......,musíš to zařízení odemknout přes hardspl pak by to mělo jít.....

No,ale můžu říct jednu věc.....,právě jsem vyzkoušel ze sunnysoftu tu jejich češtinu a je to hrůza a děs.....,lokalizace dobrá ( snad ) ale je to tak zabržděný že to snad ani není možný......,to 286 by mi jela rychleji,tlačítko start v horním levém rohu nereaguje,vůbec se mi nerozbalí,a jediné co trošku rychleji jde,když klepnu na hodiny,tak ty po cca 1 minutě se rozbalí,takže doporučuji,pokud není někde chyba u mě,a zatím jsem na ní nepřišel,tak do toho raději nechoďte,nebo že by poradil pan Hrma kde je chyba ?? děkuji za případnou odpověď
michal_vostry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 02, 2010 11:22
Zařízení: HTC touch pro2

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od michal_vostry »

Dneska jsem byl v prodejně kde jsem koupil HTC touch pro 2. No a řikal sem mu, že sem si to aktualizoval na webu HTC.cz je to děláne v češtině ale že po aktualiziaci WM na 6.5 se mi nikde neobjevil výběr jazyka. Tak to zkusil on sám znova a řikal, že je to divné že jako z firmy HTC řikali že to fachá atd. že to maj doporučovat. TAk řikal že se o to začne zajímat a kdyby něco tak mi dá vědět. Zatim všem doporučuju to radši nechat v angličitně. Protože sunnysoft a jejich lokalizace opravdu není dobrá. Až mi napíše dám vědět jak to vyřešit.
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

jj to máš pravdu......,cz lokalizaci jsem nainstalil,ale fakt hrůza,ta rychlost byla strašná,na tlačítko start to vůbec nereagovalo,no fakt strašný..... ,ok dej pak vědět a díky za Tvé info
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od strojvudce »

Nevim, co očekáváte. Aktualizace na WM6.5 z HTC.CZ je v angličtině. Pokud chcete lokalizaci, musíte stahnout od Sunnysoftu. ;)
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

no to je sice asi pravda,ale aby to bylo takhle zabržděný tak to at si tu lokalizaci sunnysoft narve víš kam...... :twisted:
michal_vostry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 02, 2010 11:22
Zařízení: HTC touch pro2

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od michal_vostry »

přesně tak sunnysoft nedoporučuju. Neslyšel sem zatim snad ani jednoho kdo by stim byl spokojenej. Ale pokud vim, tak sunnysoft počeští telefon kterej neni v angličtině. Já ten telefon měl normálně česky z htc.cz sem si aktualizoval windowse na 6.5 a vše mám nastavene česky ale prostě to menu v češtině neni. Googl maps česky jsou GPS copilot taky ale menu ne. Divné je, že návod na nov funkce WM na htc.cz je česky a obrázky jsou stejné jako ted v mém mobilu a maj to česky. Tak nevim.
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

jj já to taky mám koupené v česku,WM 6.1 jsem měl česky,jak menu tak komplet vše,taky jsem si myslel že když už je dostupná verze tak to bude v cz ale bohužel....,angličtina mi nevadí,ale kdyby to bylo vše česky tak by to bylo fajn.... no uvidíme,třeba nás Mrkvosoft překvapí......,dodatečně....
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od strojvudce »

Tak Sunnysoft "pocestuje" zarizeni, ktere JSOU anglicky. Google maps, atd. mas cesky, protoze to jsou aplikace, ktere s lokalizaci nesouvisi, proste mas ceskou verzi programu, resp. napr. google maps se sam nastavi podle regionu. Puvodni WM 6.1 co jsou cesky jsou taky pocesteni od Sunnysoftu, takze pokud si toho nekdo nevsiml, tak to zas tak hrozny nebude, co? Co se tyka popisu na htc.cz, je logicke, ze je cesky, kdyz jde o ceskou verzi stranek. A microsoft co se tyce lokalizace na 100% neprekvapi, nema duvod, lokalizace existuje. A na zaver, ja CZ od Sunnysoftu pouzivam jiz radu let a jsem spokojen. ;)
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

jo já neříkám že ta lokalizace je špatná to vůbec ne,ale Touch Pro 2 po nahrátí je tak pomalé,že to ani není možný !!! To 286 by jela rychleji..... ,na tlačítko START mi to vůbec nereagovalo,a jediný co jakžtakž šlo bylo nastavení hodin....,mě ta angličtina nevadí,ale pokud někdo ví jak udělat nějaký zásah do registrů aby to jelo rychleji proč ne,jinak je to hrůza co se rychlosti týče,přes START jsem se nikam nedostal tak nevím jak to bylo dál,ani to nereagovalo na klávesu start na zařízení....,tak nevím... ,určitě to nějak optimalizovat jít musí,jinak by původní 6.1 nejeli tak krásně a česky,jde jen o to jak a kde co nastavit....
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od strojvudce »

Tak to bude něco špatně. Mě jede vše plynule, když kliknu na START, okamžitě se otevře start menu. Mám tedy D2, že by tam byl takový rozdíl? Je ale pravda, že po HR a následné instalaci lokalizace, se mi někdy zdá taky všechno strašně pomalé, ale po následném SR už vše běhá jak má.
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

nj já to resetoval jen tlačítkem pod baterkou.... leda to ještě zkusit udělat hard reset znova nainstalit wm a pak cz a pak soft reset ?? btw .... hard reset jsem nikdy nedělal.....,to je nějak tlačítko zapnuti a nějaký hard klavesi dole ??
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od jjiirrii »

Hard Reset - Zmáčkni na boku telefonu současně tlačítka hlasitosti "+" a "-" a k tomu to resetovací tlačítko.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od htcjirka »

Buri ma v podpisu TP2 a tam se HR dela i takto:

1.Vypnout telefon
2. zmáčknout a držet současně tlačítko pro přijmutí hovoru + tlačítko pro odmítnutí hovoru
3. zapnout telefon a tlačítka(přijmutí hovoru + odmítnutí hovoru) držet až do naběhnutí otázky, zda chcete resetovat telefon.
4. zmáčknutím volume up ( zesílení hlasitosti ) potvrdíte resetování

Pokud se to nepovede napoprvé nezoufat,je to jen v rukách ;-)
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

Díky povedlo se hned napoprvé.... ,a ted tam nasypat tu češtinu ??

-- doplnění předchozího příspěvku (stř led 06, 2010 8:13) --

No tak jsem udělal hard reset a nainstaloval češtinu od Sunnysoftu na čistej telefon,ani jsem ho nesynchronizoval,říkal jsem si třeba to bude lepší,nebylo.....,start jako by nefungoval resp.tam ani nebyl,a to ani na hard.tlacitku,takže nic nebude,at si takovou na h***o lokalizaci strčí sunnysoft do p*****e...... to se fakt nedá !! Resp kdyby napsali jak to posléze zoptimalizovat,aby šlapalo jako na WM 6.1 ale to jsem se nikde nedočetl......
michal_vostry
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob led 02, 2010 11:22
Zařízení: HTC touch pro2

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od michal_vostry »

TAk do společnosti HTC nečekejte pomoc. Z obchodu mi napsali bud teda ze sunnysoftu a to mi nejde no. a nebo jim to tam na měsíc poslat a nahrajou tam tu češtinu. tak si asi na tu anglinu zviknu..
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

Oficiální upgrade WM 6.5 na D2 a TP2

Příspěvek od buri »

no nějakou takovou odpověd jsem čekal.....,i když ten ofiko wm taky není žádná sláva,celkem mu trvá než se přetočí obrazovka,ale i tak to jde... ,na an jsem si celkem zvyknul....
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů