WMP a problém se zamykáním telefonu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

WMP a problém se zamykáním telefonu

Příspěvek od MINICOOPER »

Ahoj všem,

prohledal jsem forum všemožnými klíčovými spojeními, ale odpověd jsem na můj problém nenašel.
Mám Touch Pro 2, a problém spočívá v tom, že když v playlistu WMP vyberu album k přehrání a poté zamknu telefon přehrávání se přeruší. Stejné je to i v případě použití Core Playeru.
Určitě se to tu muselo řešit, ale nenašel jsem to.
Proím nevíte jak tohle vyřešit? Chci poslouchat hudbu z reproduktorů, ale se zapnutým podsvícením je baterka za chvíli v čudu.

Díky moc

Tomáš
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

WMP a problém se zamykáním telefonu

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nezamykej ho, jen pouzij nektery z pogramů, ktere vypnou display. Je jich vic, napada mne free program ScreenSwitch, nebo treba konfiguracni program AE Buttons to ma jako jednu z funkcí.
Zkus project download sekci a google, kdybys nic nenasel, tak bych se kouknul jestli to nemam na kartě.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

WMP a problém se zamykáním telefonu

Příspěvek od htcjirka »

Mohlo by to jit ale i nejak vyresit s tim zamykanim,kdyz na jinych zarizenich to funguje.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

WMP a problém se zamykáním telefonu

Příspěvek od tslany »

pokud pod pojmem "zamknout displej" rozumím správně stisk tlačítka Power, tak na to je jednoduchý FIX v registrech (ovšem nemusí fungovat na všech ROMkách)

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MediaPlayer\Preferences
"UnattendedPlayback"=dword:1
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

WMP a problém se zamykáním telefonu

Příspěvek od MINICOOPER »

Hm tak ta položka v registrech není :-(....... bohužel, ale je to přesně tak chci telefon zamknout stiskem tlačítka POWER. Se sluchátkama se mi to už nějak povedlo, ale s hlasitým HF nee. Ani Core Player to neumí ........ :o( jedině zkusit najít neco na zhasínání displeje, ale to bych bral jako poslední možnost, protože se tím nezamkne displej a můžu tím něco pospouštět.....

Díky

Tomáš
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

WMP a problém se zamykáním telefonu

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ale zamkne. Vsak v tom je ta vyhoda. Ja jsem si pomoci AEB namapoval vypnuti displaye na jedno z hw tlacitek, takze vzdycky spustim CorePlayer, spustim hudbu a zhasnu display. Pak muzu normalne prepinat pisnicky d-padem, ale display na dotek vubec nereaguje a nehrozi tak, ze by se neco v kapse preplo.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů