HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
tompra
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 01, 2009 10:36
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od tompra »

Dobré poledne přeji,

můžete mi, prosím, poradit? Na HTC Touch HD mi asi tak týden vypadává telefonní signál. Výpadky nemají stejnou délku. Jednou to nejede půl dne, jindy to nejede 10 min z každé hodiny, jindy to jede celkem dobře a výpadky nepozrouji. Výpadky pozoruji v Brně. Jinde jsem je nezaznamenal, ale je pravdou, že jinde moc nevolám, takže jsem je nemusel zpozorovat. Restart nepomáhá.

Máte někdo podobný problém? Jak to navrhujete řešit? Reinstalace systému nebo rovnou reklamace? Děkuji za příspěvky.

Hezký den všem,

Tom
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Buď HardReset, nebo přeflashovat radio. Pokud ani jedno nezabere, tak je to HW vada.
eugi
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv črc 02, 2009 12:28
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od eugi »

Neco podobneho se mi zacalo objevovat po ca. 2 mesicich provozu. Caste vypadavani hovoru, v mistech se slabym signalem se mi po urcite dobe (hodina a vic) telefon odhlasil a nebyl schopny se pripojit k zadne siti. Zkousel jsem i nahrat jinou verzi radia ale nepomohlo to. Pri prvni reklamaci mi preflashovali ROM - zrejme standartni postup. Nic to neprineslo. Mel jsem moznost vypujcit si druhe stejne HTC kere zadne problemy nevykazovalo. Poridil jsem obrazovou dokumentaci a opet reklamoval. Napodruhe mi pristroj vymenili.
tompra
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 01, 2009 10:36
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od tompra »

Zajímavé je, že to běželo půl roku bez problémů a v posledních 4 měsících jsem neinstaloval ani žádný soft. Že by se to samo rozbilo :( ?
ljex
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 06, 2008 17:36

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od ljex »

Skus si este zmenit v nastaveniach telefonu "Network" na Manual a nie Automatic mozno to pomoze.
tompra
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř črc 01, 2009 10:36
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od tompra »

zkusil jsem a nic, vypadává. Zkusil jsem i HW restart do základního nastavení a také nepomohlo. Jdu reklamovat. Uvidíme, co s tím udělají, ale snad to pomůže, protože takto se to nedá používat.
Uživatelský avatar
Golficek1
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv úno 05, 2009 2:13
Zařízení: ex MPx 220,SE Z 710i,HTC touch HD
Bydliště: Kroměřížsko

HTC Touch HD - výpadky telefonního signálu

Příspěvek od Golficek1 »

Pak prosím napiš jak jsi dopadl,začal jsem mít po měsíci používání stejný problém,všude,co jsem četl se musela měnit základová deska,takže ani mně reklamace nemine.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 62 hostů