Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od svenhassel »

Dobrý den,

potřeboval bych poradit zda nevíte proč se mi nekorektně zobrazuje text v aplikaci MS Facebook, místo klasických znaků se mi zobrazují čtverečky, kolečka a jiné podobné havěti. Romku mám CZECH WM 6.1 B5 LITE. Přikládám odkaz pro stažení aplikace.: zde

PS.: Oficiálně by měla být podpora jak pro WM 6.0 tak WM 6.1 a WM6.5 jsou prý samozřejmostí. Zkoušel jste někdo tuto aplikaci?? Děkuji za pomoc, radu nebo vyjádření se jak Vám to šlape.

Edit.: (12:55 - 08-05-2009) Tak jsem si upravil ve Windows Mobile pouze akorát font a vše šlape jak hodinky .-) Nevím zda to někomu zlobí taky či nee, ale mě to zlobilo tak jsem použil tento návod.: http://windows-phones.com Tímto děkuji autorovi již zmíněných stránek. A použil jsem font, který má na svých webových stránkách.


Edit.: (21:18 - 08-05-2009)
!! POZOR NA HP614C ZMĚNA FONTU NEKOREKTNĚ ROZHODÍ ZOBRAZENÍ APLIKACÍ CO SE TÝČE TEXTU!! NEDOPORUČUJI POUŽÍT FONT HALL FETICA NA TOMTO ZAŘÍZENÍ !!

Edit.: (01:28 - 09-05-2009) Tak jsem zkusil hókus pókus a udělal jsem HR zařízení a obnovu systému z SPB Backup a ejhle najednou nám začal FaceBook šlapat bezproblému :-D :-D docela zajímavé :-D :-D :-D

Edit.: (16:18 - 12-05-2009)
Tak jsem zkusil HR a vše nově nainstalovat, ze začátku FB šlapalo v pohodě a na konci instalace zase FB skončil že zobrazuje kolečka, čtverečky apod balasty, tak fakt by mě zajímalo čím to může být :// Jediné co si přidávám do widlí tak jsou český fonty do windows/fonts kvůli mbpreaderu a pár softíků od SPB, jak to vidím já tak to bude nedoladěná verze FB. Jinak nevím no, zkusím ještě přes SKTOOLS to poladit a pak netuším.
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od Rypi »

Ahoj, diakritika mi funguje správně, aplikace ale nezobrazuje kvízy.., a nejdou mi fotit fotky :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zaplať panbů že aplikace nezobrazuje kvízy, to je totiž věc, která mě na FB vadí. I když jich asi 150× blokuju, tak se furt objevují nové.
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od svenhassel »

to: rypi

Podpora kvízů není zatím oficiálně v aplikaci podporována. Asi Microsoft ví proč to tam nedal :-D :-D já sosobně kvízy taky nesnáším a vadí mi. I když se je nesnažím blokovat pač to nemá smysl a ani cenu. Jinak uvedl jsem to proto že v ofiko romce my todle dělala aj beta aplikace a pak mi to dělala i tadle aplikace ve WM 6.1 tak jsem to jsem uvedl kdyby měl někdo podobný prolbém tak to může tímhle vyřešit. Jinak použití font z webu který píši nahoře opravdu znatelně zlepšuje čitelnost textů ve Windows Mobile. Myslím že by stálo za to to zkusit i když nemáte problém s tímto softwarem. Font byl otestován aby šlapal spolehlivě na PDA zařízeních a nerozhazoval jiné aplikace.

PS.: Rypi jinak mám tě v ICQ už nějakou dobu a i když ti odpovídám na antispam správu tak furt tě mám v qipu vedenýho jako že jsi mě neautorizoval .-) :-D :-D
Rypi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv kvě 22, 2008 12:52
Zařízení: E-ten X600
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od Rypi »

Taky nemám rád kvízy, ale hodilo by se to dát alespon nastavit, nebo na vlastní záložce... Takhle to pořád není a nebude plnohodnotná aplikace
Uživatelský avatar
svenhassel
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: ned dub 19, 2009 0:08
Zařízení: ACER N50 PREM., DELL X51V, HP6915, HP514, HP614C
Kontaktovat uživatele:

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od svenhassel »

ano to máš pravdu že to nebude plnohodnotná aplikace, ale tak stímhle my nic neuděláme :???: :???: pač moloch jako Microsoft si může dělat co ho zrovna napadne :???: :???: takže asi tak

edit//Tak ani verze 1.0.0.7p, kterou Microsoft pustil do světa mi moc nepomáhá ://


používej edit...Waiet
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

Microsoft FaceBook v1.0.0.7

Příspěvek od Leffi »

je to program, který je prakticky dobrý jen na posílání fotek na cestách, ale jinak je to zklamání, takže budu nadále sledovat verze, ale do té doby stále přes opery klasicky na m.facebook.com je to nejlepší.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů