vyzvánění sms - nefunguje

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

vyzvánění sms - nefunguje

Příspěvek od jozinzbazin »

Rozumím tomu správně, že zvuky pro sms se ukládají do windows, složka RINGS? Pokud ano, je mi divné, že tam žádné jiné zvuky nejsou kromě těch, které jsem tam vložil sám. Přitom když si v nastavení-zvuky a upozornění chci přiřadit daný konkrétní zvuk pro sms, tak se mi tam ukáže halda jiných možností, jen ne ty zvuky, co jsem tam vložil. Jinak jakýkoli zvuk se při příchodu sms přehraje, ale chtěl bych to změnit. Takže kde je najít? Díky.

Note: samozřejmě, že mám tytéž zvuky uložené i v internal storage v my rings. Ale to v případě sms nemá vliv, tedy, pokud jsem pochopil správně :?:
JZB
skyluke.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 21:19
Zařízení: HTC Touch Diamond, HTC Hero
Kontaktovat uživatele:

vyzvánění sms - nefunguje

Příspěvek od skyluke. »

Už jsem to tu někdě psal: Start/Settings/Zvuky a upozornění/Upozornění a vybereš ze seznamu Událost: Nová textová zpráva a vybereš tón. Ten tón musí být umístěn v Tomto zařízení/Windows/Rings aby se ti nabídl ve výběru události v nastavení ;)
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

vyzvánění sms - nefunguje

Příspěvek od jozinzbazin »

Uf, tak jsem to konečně, díky farokhovi a skylukemu, pochopil a zprovoznil :grin: Já jsem ta vyzvánění pro sms furt rval do WINDOWS - RINGS, což byla chyba. Říkal jsem si, že kam jinam ve Windows, než do složky, která se tak jmenuje, ne :?: Ono je to trochu matoucí -tedy pro mne :grin: Pak jsem to převedl na wav a nakopíroval PŘÍMO do WINDOWS, ne do žádné složky, jen tak mezi ostatní položky. No a pak jsem pokračoval dle návodu od skylukeho -vybrat přiřadit, HOTOVO. Díky všem.
JZB
Patrik Svatoš
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 11, 2010 22:06
Zařízení: HTC

vyzvánění sms - nefunguje

Příspěvek od Patrik Svatoš »

Zdravim verne uzivatele BB.

Vcera jsem rozsiril vase rady, ovsem ihned co jsem si sve BB Curve 8520 aktualizoval na novejsi OS, tak nastal problem s vyzvanenim. Vubec nefunguje, ani na volani, ani na SMSky. Zkousel jsem vsechny mozne profily, jejich nastaveni, ale proste nic - nebude vyzvanet a nebude vyzvanet, pacholek! :-) Jedine co bezi jsou vibrace. Hrabal jsem se vsude mozne, ale uz si nevim rady, tak verim ze mate vice zkusenosti a ze mi poradite.

Díky moc
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 53 hostů