sdílení souborů s pc přes wifi

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

sdílení souborů s pc přes wifi

Příspěvek od kakos2006 »

možná hloupý dotaz ale je možné včlenit zařízení s wm6.1 do domácí sítě přes wifi router tak aby se dali sdílet například soubory v dokumentech na PC nebo třeba odeslat dokument z wm přímo na tiskárnu?
DanielX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: stř říj 29, 2008 21:14
Zařízení: SE Xperia X2, HP iPAQ 114
Bydliště: Opava

sdílení souborů s pc přes wifi

Příspěvek od DanielX »

Ano pomoci network pluginu je mozne se dostat na sdilena zarizeni PC s Windows..jen s tim tiskem to bude horsi
Uživatelský avatar
xprecise
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 12, 2009 1:43
Zařízení: HTC Touch HD

sdílení souborů s pc přes wifi

Příspěvek od xprecise »

Proč horší? Pokud je síťová tiskárna, tak prostě odešlu soubor na tuto tiskárnu a ona ji vytiskne
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

sdílení souborů s pc přes wifi

Příspěvek od kakos2006 »

tak Network plugin jsem nainstaloval ale nedokážu přidat do toho seznamu ty soubory u kterých mám povolené sdílení. vlastně po spuštění dám vyhledat new zařízení v síti ukáže se mi stolní počítač ale ten by měl jít zase otevřít a vlastně se proklikat až na požadované soubory ale to už mi nejde. taky mě napadlo že tomu třeba brání firewall tak jsem hu vypnul ale pořád se nemůžu dostat dovnitř. nevíte proč?
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

sdílení souborů s pc přes wifi

Příspěvek od RadekB »

Neznám Network plugin pro WM 6.1, já na to používám Resco Explorer, který má síťovou podporu už v sobě. V jeho adresářovém stromě je položka "My Network", na té podržíš stylus, objeví se "Map drive", vybereš a zadáš \\jmenoPC\sdileny_adresar. Normálně by to mělo fungovat. ještě hloupý dotaz: Máš ty adresáře na PC nasdílené?

To ALL: Nevíte někdo, jestli to jde i obráceně? Tj. přes WiFi nasdílet do sítě PDA a přes PC se dostat do jeho filesystému? Jde to sice bezdrátově přes Activesync + Bluetooth, ale pokud by to nějak šlo i přes WiFi, bylo by to super.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 63 hostů