První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od htcjirka »

Cestinu opet dela Sunnysoft,takze neni o co stat....
Desperado
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 22, 2008 12:54
Zařízení: iPhone 3G 16GB 2.2.1

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Desperado »

Tím "naše" verze jsem myslel ROMku všech současných majitelů EN telefonu z první vlny prodeje, ta je taky WWE a ne CEE.
hys
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 17, 2008 15:22
Zařízení: HTC Touch HD [ROM 1.56.401.0]

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od hys »

Vy co mate ceskou verzi, dostali jste k tomu tistenej ceskej manual ?
fisco
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř pro 17, 2008 20:59
Zařízení: HTC Touch HD /w ntb Sony VAIO Z11

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od fisco »

První kusy zde měly být již v úterý, GSMobile, jakožto výhradní distributor v ČR, posunul objednávky kvůli problémům s češtinou. Takže asi opraveno, nebo je verze od Sunny s jinou lokalizací.
eD System Czech bere povětšinou od GSMobile, takže se dá předpokládat podobná dotupnost. Každopádně volných CZ kusů vidím asi 5, dodávky by měly odcházet zítra, cena 14 300,- s DPH, pro trpělivé (neurčité datum, dodávky počínaje 23.12-10.1.09) 13 990,- s DPH.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Tomáš Kubec »

GSMobile rozhodně není žádný výhradní distributor.
rba
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř pro 17, 2008 15:54
Zařízení: HTC Touch HD CZ

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od rba »

to Mong3R : je to 1.14.479.3 (25874) WWE
to hys: tištěnej manuál není , je to na CD spolu s bulharštinou, polštinou, rumunštinou ..

Používej tlačítko Upravit. ziminix
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Mira96 »

Jestli je čeština tak "dokonalá" jako v Diamondu, kde jsem u GPS nastavoval "Přístav" místo portu, tak si radši nechám angličtinu. A stejně mi ta čeština přijde taková podivná - něco česky, něco anglicky (Settings, Programs)
Audipetr
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned črc 27, 2008 7:50

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Audipetr »

tak jestli je to resene jen via iw, tak to je na nic, to bych byl i rad za nedockavost a koupi en verze... ale nejak se mi nezda, ze by to byla jedina cz verze, co ma prijit. jednak to ted ma jen sunnysoft, ktery si to taky sam pocestil, kdyby byl v planu jen iw, tak proc by se na to cekalo tak dlouho?? kdyz uz timhle smejdem muselo byt davno skoro vsechno prelozeny a upravit ho pro hd nemohlo byt tak slozite...

na http://www.mobilveci.cz/htc-touch-hd/ drive mluvili o jine rom a ted slibuji dostupnost jeste pred vanoci. tak jsem zvedav, co budou nakonec mit, ja porad verim v lepsi reseni nez iw...
hys
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 17, 2008 15:22
Zařízení: HTC Touch HD [ROM 1.56.401.0]

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od hys »

rba: diky za odpoved

Tak cestina od max-shop fakt supr......dve klavesnice pres sebe pri vytaceni cisel, par veci anglicky, vcera to pri pouziti klavesnice zacalo hlasit demoverze vyprsela, takze restart a hle......uz to je komplet anglicky, jdu jim to omlatit o hlavu :evil:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Proč by to měl mít jen Sunnysoft. Normálně také CZ verzi prodáváme. Včera se prodalo asi 35 ks a zítra snad budeme mít ještě jednu dodávku.
fisco
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř pro 17, 2008 20:59
Zařízení: HTC Touch HD /w ntb Sony VAIO Z11

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od fisco »

Tomu, co tady píše Mr. Kubec z Mobilnaut bych věřil asi jako kvalitnímu počeštění od Sunnysoftu. Dnes dorazilo na sklady distributorů pár kusů (konkrétně 3 a 5 ks) a pokud tady někdo mluví o 35ti kusech originální CZ verze, tak zákonitě lže nebo to počešťuje sám :grin:
Osobně si myslím, že uvedené problémy s lokalizací jsou jen přechodné, a že bude k dispozici opravená lokalizace. To bude asi taky hlavní příčina zdržení dodávek CZ kusů...
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Tomáš Kubec »

ha ha ha :-) vím přesně kolik bylo v ČR kusů a kde. A všichni kdo mne tu znají ví že nemám zapotřebí si vymejšlet. Všichni co ho měli od nás předobjednáný budou mít HD odeslané do PA 19.12.2008. Nemáme co počešťovat, HTC nám přístroje dodalo počeštěné pane chytrej. Můžu se ještě zeptat které distributory myslíte? Náš distibutor jich měl tedy rozhodně jinej počet než 3 a 5 ks :-) Asi si budete muset sehnat jiného distributora.

Edit: jinak kdo zná pana Fisca tak ví své. se divím, že po tolika letech vylezl z nory. docela by mne zajímalo kde se zasekli ty jeho velkolepé plány :-D ostatím soráč za OT ;-)
mystix
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 17, 2008 14:19
Zařízení: Samsung Galaxy S3

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od mystix »

Pro pána z Mobilautu: Mám tomu tedy rozumět tak,že vy máte jinou verzi českých HTC touch HD než Sunnysoft? Taky nerozumím v čem má Sunnysoft takový problém s dostupností touch HD v české verzi? Pokud to dělá tím způsobem,že je počeští pomocí IW. Anglické verze,kterých mají dostatkek počeštit nejdou?

Má někdo tu čeksou verzi od Sunnysoftu? Běží to v poho? Dá se v případě nouze tento počeštěný telefon zpátky přepnout na anglickou verzi jen s českým TouchFLO 3D?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Tomáš Kubec »

EE máme naprosto to samé co má SNS. Koukám že tu nechápete hodně věcí kolem distribuce HTC v ČR. Všechny prodávané HD jsou s CZ od SNS.

SNS vytvoří CZ na objednávku pro HTC, HTC ji přidá do extROM a pak to jde dál. SNS nikam nic nenahrává.
mystix
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 17, 2008 14:19
Zařízení: Samsung Galaxy S3

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od mystix »

Děkuji za odpověď. A ještě tedy poslední otázka. Bude nějaká česká ROM či čeština do HTC touch HD bude řešena pouze takto? A Bude existovat nějaký update této češtiny?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Tomáš Kubec »

O tom jestli bude klasická CZ ROM se dá opravdu jen polemizovat. Původně měli bejt klasické CZ ROM u dobře prodávanejch HTC již od nástupu Kaisra. Můj odhad je že pravděpodobně časem bude.

OT
jinak ještě pro pana fisca, zrovna mi tu leží další další řada kousků CZ HD z dnešní dodávky dodávky ;-) a jsou i skladem.
Přílohy
1229603472.jpg
1229603472.jpg (42.6 KiB) Zobrazeno 3568 x
mystix
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř pro 17, 2008 14:19
Zařízení: Samsung Galaxy S3

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od mystix »

Ještě prosím o odpověď zdali v případě,že se mi bude zdát MT s češtinou opravdu pomalý,tak jestli je tam možnost nastavit opět angličtinu a telefon tak zrychlit ..
IvanN
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř pro 10, 2008 10:20
Zařízení: HTC Touch HD

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od IvanN »

Poskládané to máte hezky. Ale moc bych nevěřil té druhé řadě od zhora. Nezdá se mi stabilní :-D
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od Mong3R »

to mystix: Po HR určitě :wink: :-D
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

První kusy české verze Touche HD jsou skladem

Příspěvek od p.a.Ť.o »

IvanN píše:Poskládané to máte hezky. Ale moc bych nevěřil té druhé řadě od zhora. Nezdá se mi stabilní :-D
právě že ten krajní kousek (který každou chvlíli spadne) dostane nějaký Tomův nepřítel :-D
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů