HTC spojuje síly se společností One & Co

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

HTC spojuje síly se společností One & Co

Příspěvek od nAscA »

farokh píše:No to je prave to. Designove je to opravdu povedený kousek, s tim souhlasim , ale po prakticky strance dost selhává.
Prave, ze mne osobne po prakticke strance velmi vyhovuje (vice nez Universal, ktereho jsem mel delsi dobu). Jen mi vadi, ze nema 3,5mm vstup na sluchadla, nebot jsem si musel koupit redukci, ktera je sice pekna, ale soudruzi z Hong Kongu udelali chybu a zatocili ji na stranu, kde je stylus :smt021 .
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC spojuje síly se společností One & Co

Příspěvek od Lausien »

flatliners píše:
Lausien píše:Ať si to připouštíme nebo ne, na design taky koukáme :-)
Fakt je, že HDčko se iPhonu podobá velice (velmi velmi bohužel), takže doufám, že vymyslej něco supr novýho a snad se máme v roce 2009 na co těšit :-)
to každý tel. s velkym dotykovym displejem je automaticky podobný Iphonu?mě teda Blackstone nepřijde podobný ani trochu :???:
To tu ale nikdo netvrdí. Mě to tak ale příde, i když HDčko mi nijak nevadí, narozdíl od iPhonu.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC spojuje síly se společností One & Co

Příspěvek od Standa »

Podle mě není HD podobné iPhonu tak vzhledem, jako spíš filozofií ovádání, tzn. žádné tlačítka a vše přes displej.

Ovšem, i přesto, že iPhone je výkonnější, rychlejší, stabilnější a je spouštěčem oblíbeného směru nenáročných, stylových, dotekových telefonů, je všeobecnou módou jej zatracovat a řadu touch, jakožto následovníka tohoto směru, vyzdvihovat :-D.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů