Exitus HD ?

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
gottlieb1966
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 06, 2009 1:09
Zařízení: Samsung gal. S2

Exitus HD ?

Příspěvek od gottlieb1966 »

Dva roky jsem používal wm6.1,vše běhalo v pohodě,ale asi mě to již nudilo,tak jsem se rozhodl pro wm6.5..Měl jsem tu původní anglickou rom asi 1.14 myslím..Pak jsem HD odemkl pomocí HPSLoliNex 1.14,udělal hard reset,myslím že i dvakrát,jak jsem se někde dočetl,pak jsem nainstaloval rom kwbr 5.5.1.c3 sense,zase dvojtý hw reset,systém syce běžel,ale ne moc korektně,někdy nereagoval na dotyk,jindy byly barvy jakoby rozpité,ale po dalšim resetu se zdálo že bude vše ok..Na Tom Software,odkud jsem to stáhl jsem se ještě dočetl že to chce ještě flash radia 1.17.25.09 to jsem udělal,zase hw reset,ale moje HD už nenaskočilo,pouze bíla obrazovka s nápisem htc-a nic jiného..Ani když opakovaně udělám hw reset.. Pak jsem vše chtěl zkusit znovu, dal jsem do tel. spl114orig,Při naskočení boot louderu-trikolory mám nápis: BLAC 100 32M SPL-1.14.0000 Micro P-Black Stone (LED)v6 Už tam není místo nul olinex,jako po flashi,to mi je jasný ,to jsem vrátil do původního stavu..Ale není mi jasný,proč už tel. přes ten olinex nyní neodemknu,jinou rom tam asi nedám když je zamčený,a navíc mám už asi i kaput baterii,takže nabít na něčem..V telefonu se baterie ted nenabíjí.Při nabíhání boot louderu -trikolory,mi na displey problikne nápis Louding no image file! Nevíte někdo jak z toho,jde li to ještě????
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Exitus HD ?

Příspěvek od TMASKA »

udelej hard reset ( vypnout ,pridrzet hlasitost dolu nahoru power vsak asi vis jak ) flesni radio ( task29 ) pak ti jakoze hdecko zamrzne , vytahni baterku , daj ji spatky a flesni rom treba tu kwbr ( nejlepsi kuchar ) no a uvidis jestli pomohlo nebo treba ne ( kazdopadne bys pred flasovanim mel mit nabitou baterku asi )

http://tomsoftware.net/htc-pda.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; , HSPL_for_Blackstone_OliNex_1.56 ( takto bys to mel mit odemcene )

ps , taky jsem nevedel ale tom mi poradil , nejdriv se flesuje radio ( task29 ) a az pak romku :)
Uživatelský avatar
gottlieb1966
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 06, 2009 1:09
Zařízení: Samsung gal. S2

Exitus HD ?

Příspěvek od gottlieb1966 »

Díky za radu,o víkendu to zkusím,a jestli to dobře dopadne,tak ti dám hned vědět...Hlavně aby tam už nebyla ta bílá obrazovka s nápisem HTC,koukám na ní už týden,ale vůbec mě nebaví..

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 03, 2010 1:58) --

Tak mi to nedalo,a zkoušel jsem to ještě nyní,ale bohužel bez úspěchu.Asi jsem si to způsobil že jsem místo své 1.14 ,instaloval 1.56...Nejhorší je že jsem si to dal zpět do tov.nast.(spl114orig¨)tím jsem ho patrně asi znovu zamkl,ale odemknout nazpět (HSPLfor BlackStone Olinex 1.14)už nejde. Takže stále bílá obrazovka s nápisem HTC....U těch romek,ani nikde nemůžu vyčíst pro jakou verzi jsou,jestli pro 1.14,nebo 1.56..Nebo je to jedno?Mám z toho už hlavu jako pátrací balon.. :roll: Ale každopádně díky,o výkendu budu zkoušet dále,třeba na něco příjdu...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Exitus HD ?

Příspěvek od TMASKA »

vrat vse do puvodniho stavu( dle navodu treba u toma ) a pak nainstaluj dle odkazu co jsem ti poslal 1.56 z tomovych stranek , nove romky jsou skoro vsecky 1.56 jinak uz nevim , kdyby ti tu uz nikdo neporadil obrat se na TOMA tam mi vzdycky ochotne pomohli a poradili , hodne stesti
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů