Jakou super rychlou ROMku?

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Tak to si užívej rychlosti, aby se nestálo, že jednoho dne ti řekne, "ukaž, chci si to vyzkoušet" :tlem:

Na te BlackSTONEhenge s kalendářem problém nemám. Udělal jsi hned po flashnutí hard reset?

Ohledně toho prostředí te Asijské - No, bohužel, je to ofiko, a ty jedou hold na starém a nezrovna atraktivním TF3D :/
kopmat
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 05, 2010 16:56
Zařízení: HTC HD2 (Energy + Android), Touch HD (Energy)

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od kopmat »

To se doufám nestane.........., ale závidí :tlem:
Když se přepnu do kalendáře, tak 1 sekundu vidím spravně označený den s upomínkou, pak se ale označí všechny dny a správná upomínka zmizí :-( Možná je to ale tím, že jsem zapomněl udělat hardreset (u Lea to není potřeba....)
Ale jinak je tahle romka podstatně rychlejší než Energy
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Ne, tenhle problém nemám. Udělej HR.

Mimochodem - když na něm tedy jede otec, potřebuje mít eye-candy v podobě Manilly? Protože jestli ne, tak mu tam nahoď tu poslední Asijskou, a je to ta nejlepší volba, a na rychlost si stěžovat nebude.
kopmat
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 05, 2010 16:56
Zařízení: HTC HD2 (Energy + Android), Touch HD (Energy)

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od kopmat »

Akorát na tom pracuji.
Tu asijskou jsem zkoušel a neuspěla. Mimochodem mně se taky zrovna moc nelíbila.
Jinak nezkoušel jsi Androida? To by mohla být také varianta rychlého systému
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Počkej, Asijská neuspěla? A v čem? Jediné co tam je nedochytané, je prostě klasika TF3D, a pokud se ti nelíbí, tak existuje na XDA tuny různých skinů.

Jinak nad Androidem stále uvažuji, již hodně dlouho, ale chci si počkat na nějakou už vychytanější verzi, stále je to hodně zabugované...Zkusím to tak okolo Nového roku, tzn za nějaké dva měsíce...Snad to bude lepší.
kopmat
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 05, 2010 16:56
Zařízení: HTC HD2 (Energy + Android), Touch HD (Energy)

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od kopmat »

Problém s kalendářem vyřešem. Neplechu dělalo czech regional settings, změnil jsem ho na english a už je to v pohodě.
Jinak flashnul jsem tam blackSTONEhenge_HyPer_3_2 (Sense 2.5), rychlost prakticky stejná.
Ještě ho o pár MHz přetočím
Já teď jedu Androida na Leu a je to parádní :) . Sice stále ještě z karty, ale teď někdy by se měla objevit plnohodnotná romka
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

1, Zajímavé to s tím českým nastavením. Já na něm jedu, a není problém ani s kalendářem.
2, Rychlost s Sense 2.5 nemůže být praktický stejné. Když na main screen nahodíš quick lins + updatneš počasí, rychlost to bude kalamitní. Mimo Sense lištu už to asi pak bude stejný.
3, Přetaktuješ jak?
kopmat
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 05, 2010 16:56
Zařízení: HTC HD2 (Energy + Android), Touch HD (Energy)

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od kopmat »

S tím kalendářem jsem trochu experimentoval, zprvu jsem myslel, že problém bude v záloze/obnově PIMBackupem. Ale nakonec to bylo to nastavení
Pomalejší je to jen o fous, ale pro otce (dokonce i mě) přijatelné. Uvidím až po několika dnech
A přetaktování se dělá pomocí dvou programů:
viz. http://forum.xda-developers.com/showpos ... count=1180" onclick="window.open(this.href);return false;
Přetočil jsem to na 652 MHz, ještě 671 MHz je akceptovatelných, ale víc už se HáDéčku nelíbí. Jo a budeš muset počítat s větší spotřebou baterky.
Kdybys potřeboval helpnout tak se ozvi, ale myslím si, že by jsi s tím neměl mít problém. Uživatel HTC přece nemůže být blbý, to jenom ty s iPhonem :smile:
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

To s tím iPhonem je dobrý! :-D

Taktnu to na tvou hranici, baterii neřeším, stejně mám telefon každý večer připojený buď k noťasu nebo stolnímu, takže se stane jen málokdy, že jej zapomenu nabít.

Díky za link, vyzkouším..

Edit

Až budu mít chvíli času, a hlavně chuť, tak jsem stáhnul tři ROMky na vyzkoušení - Goldlocke Sense 2.1 (zdála se mi rychlejší než BlackSTONEhenge 2.1), Goldlocke Sense 2.5, a BlackSTONEhenge with MaxSense, tak to pak po přetaktování vyzkouším a dám vědět :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 15, 2010 22:21) --

Tak tohle jsem trošku po*ral...Při taktování se mi sekl stroj a já byl nucen udělat restart. Předtím jsem ale bohužel nenastavil hodnoty které jsem měl, a HD teď při bootu se hned restartuje...Udělal jsem HR, a jeslti to nepomůže tak jsem trošku v prde**..

Edit

Tak HR bohudík pomohl...uff to jsem si oddechl. No nic, druhý pokus, snad tentokráte nezamrzne :???:

Edit

Tak jsem to dal na 652 a HD každou chvílí zamrzne...kašlu na to, nahazuju Manilla 2.1 ROMku...
PoolWolker
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv kvě 14, 2009 20:25
Zařízení: Samsung Galaxy S Duos ... Acer IconiaTab W510

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od PoolWolker »

Pro mě momentálně jednoznačně best:
[ROM][21.03.2011][WWE]blackSTONEhenge™HyPer v4.6.28248 M2.5.2022
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od TMASKA »

muzes sem prosim hodit presny odkaz na stahnuti teto rom ? nejake jsem stahnul ale neni to presne oznaceni co pises - diky moc a rad vyzkousim

-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 15, 2011 14:27) --

http://www.multiupload.com/IHJ1NLUEUI" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 15, 2011 14:33) --

myslis tu hyperslim jo ?

-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 15, 2011 16:49) --

no nezlob se na me ale romku jsem nahodil nahral asi 10 svych oblibenych zduraznim nenarocnych programu jako opera mini atd a romka sice ok ale hold ta rychlost oproti me oblibene kwbr 3.5 topix s 6.1 se proste opet neda srovnat , par dni si ji necham ale jde pryc :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 15, 2011 18:33) --

no ale taky musim priznat ze kdo ma rad nabidku startu dole vlevo tak at bez straxhu vyskousi , sklamany asi nebude

-- doplnění předchozího příspěvku (sob dub 16, 2011 8:32) --

no sla pryc z mobilu driv nez jsem myslel 2 krat se seklo tlacitko startu dole v levo kdysi mi to u podobne rom udelalo taky , poprosim adminy o smazani celeho meho prispevku , nema cenu o rom debatovat , dik :)
PoolWolker
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv kvě 14, 2009 20:25
Zařízení: Samsung Galaxy S Duos ... Acer IconiaTab W510

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od PoolWolker »

Neříkám, že je naprosto bez chyb, ale co jsem vyskoušel tak z WM6.5 je asi nejrychlejší...a navíc nabídka dole je aspoň pro mě naprosto komfortní :-D
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů