Jakou super rychlou ROMku?

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od TMASKA »

jen pro jistotu , mels na mysli tuto jo ?
1.59.707.0 - WWE - pro Asii - jako základ pro všechny současné neoficiální ROM. Ke stažení zde.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od peter63 »

Ta od kwbr co som ti poslal je prave postavena na oficialnej 1.59. Skus tu bez pocasia.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

TMASKA: Ano, to je ona.

peter: Jo, to jsem taky četl. Vyzkouším ji co nejdříve.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od TMASKA »

start, setting ,system ,regional setting,time a tam prepni time style

ps , mam jiny problem nahodil jsem tu asijskou romku ale nemuzu obnovit kontakty sms a maily z zalohy co jsem si predtim nahral na pam.kartu , pise to neco o certifikatu , nevite co s tim , dik
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Jop, díky, to je to co jsem potřeboval.

Jinak tvůj problém - předpokládám, že jsi zálohoval přes SPB Backup. Ano, tenhle problém jsem taky spozorovoval, a očividně SPB již nefunguje na žádné ROMce. Zálohu jsem nemohl obnovit na žádné ROMce, co jsem v poslední době testoval :???: Řešení je jedině PIM Backup.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od peter63 »

Ak si to zalohoval pomocou SPB, tak zmen obnovy alebo pouzi SPB backup pre PC a vytiahni si to z toho. Na kontakty, kalendar a pod je lepsie pouzit PIM backup.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Změnit obnovu nelze; dříve jsem mohl na výběr např. Upgrade ROM, New OS etc. ale teď mi to za žádných okolností SPB nenabídne. Jedu na nejnovější verzi s origo klíčem.

Vytáhnout skrz PC vyzkouším až budu doma.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od TMASKA »

no me ta offico asijska 6.1 uz asi 3 krat zamzla ale vzdy pri restartu nebo nejake rychle cinnosti , nafleshovanou ji mam snad dobre tak nevim , mate nekdo zkusenost taky

ps, chlapi moc dobre nechapu jak mam z toho zalohovaneho souboru co mam na pam.karte dostat nejak kontakty zpatky do pda , kdyz mi pda respektive ta nova romka s tim souborem vubec nekomunikuje ? jak to mam udelat prez komp jak pisete ? dekuji moc predem a ten soubor je ano zalohovany prez spb backup.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od peter63 »

Nainstaluj si SPB backup na PC. V nom otvoris tu zalohu a vyberies z nej co potrebujes.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Ohledně zasekávání - udělej hard reset, a pak vše pečlivě nainstaluj znova. (tzn. když je třeba restart, udělej ho hned, neinstaluj hovadiny které nevyužiješ)

Mě se ROMka nikdy nesekla, takže asi chyba bude u tebe. Zkus co jsem napsal.
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od mirbx »

Jestli chceš rychlou ROM, vybírej z WM 6.1. Já používám poslední WM 6.1 Dutty (označená "final"). Nejsem velký fanda časté změny ROM, takže jsem jich zas tolik nevyzkoušel, ale z těch co jsem měl, je tahle s přehledem nejrychlejší (a samozřejmě 100% funkční a stabilní).
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Ta Duttyho Final je docela katastrofální.

Vyzkoušel jsem jí, a chyba po bootu. Tak jsem od ní upustil, a po delší době jsem se vrátil znova. Tentokráte již nabootovala normálně, ale hned po nainstalování jsem udělal hard reset. A pak stejná chyba, něco s "windows - install". Zkusil jsem to dvakrát ještě přeinstalovat a nic. Takže na to kašlu.

Momentálně jsem jel na ofiko WWE, a ta je k ničemu. Furt nějaký problém, naposledy to byl ten, že jsem nemohl položit hovor já sám, ale druhá strana. Potom další problém, že když jsem psal SMS, a měl jsem zaplou SPB Keyboard tak nešel vložit adresát, musel jsem ručně - menu - add recipient.

Nejlepší zatím ROMka kterou jsem měl byla ta nejnovější Asijská, a z té jsem přešel jen kvůli jedne věci - když mi někdo volá, tak dole na displeji v levo je malým napsáno "Send text" - což když kliknu, hovor se položí, a vypíše se zpráva. Toto mi absolutně nevyhovuje, jelikož když vyndávám telefon z obalu (opaskového), tak i když se snažím sebevíc tak prostě to vždycky kliknu, a pak položím hovor, a vypíše se zpráva.

Pokud byste někdo věděli jak tento problém vyřešit, dejte prosím vědět, rád bych se k ní vrátil.

Jinak uvitám i nějaké doporučení na WM 6.5 + Sense 2.1. Jen z těch rychlejších pochopitelně ;)
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od peter63 »

Pouzival lock mi lite. Hovor sa da prijat len potiahnutim cez display, nie hw klavesami. A k tomu pouzivam inesoft phone.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Takže jen práce navíc. Ne, nehodlám již dávat šanci te WWE, takže kdybyste spíše věděli jak vyřešit problém na te nejnovější Asijské jak jsem psal, tak by to bylo fajn.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od peter63 »

Lock me lite je zamok, ten pouzijes na hocijaku ROM. Ja pouzivam Topix 3.5 wm 6.1 bez pocasia. Je zalozena na oficialnej 1.59.
andilek_72
varování
varování
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 21, 2007 8:56

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od andilek_72 »

Ja pouzivam tuhle.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562952" onclick="window.open(this.href);return false;
Ta predposledni Rom 14.oct 2010 je nejaka divna.Ta pred tim byla lepsi.V pondeli jdu flashnout tu posledni.Nejlepsi je ENERGY.Ty ostatni docela zerou baterku.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Jo, jenže ta Energyho je pouze Sense 2.5, a to jaksi HW HDčka moc nestíhá....
kopmat
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 05, 2010 16:56
Zařízení: HTC HD2 (Energy + Android), Touch HD (Energy)

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od kopmat »

Zdravim fandy HáDéčka,
pro pochopení vylíčím svůj "příběh":
HD jsem dostal v prosinci 2009 a v dubnu 2010 jsem dostal HD2.
Za ty 4 měsíce používání HD jsem vyzkoušel taky hodně romek. Začal jsem u Miriho. Tam jsem byl celkem spokojený, ale potom HD nějak zpomalilo, a tak jsem se porozhlédl po jiné romce. Zkoušel jsem Dutty, Xantytech, Blackstonehenge, Energy a další. Všechny pomalé. Nakonec jsem skončil u Energy rom od NRGZ28. Zůstal jsem u ní protože byla dost dobře programově vybavená a už jsem si na ni prostě zvyknul. Je to verze Energy.BLACKSTONE.21682.Sense2.5.Cookie.Oct.20. Ale že by byla svižná to se říct nedá (nějaké odezvy tam jsou). Možná je to tím, že používám hlavně HD2, kde není prakticky žádná odezva, takže ten rozdíl je pro mě velmi patrný.
Zkrátka a dobře taky hledám extra svižnou romku. Protože není nic horšího, než když člověk musí čekat!! Myslím si, že ideální by byly 6.1, ale těm se dneska už málokdo věnuje. Byl bych rád, aby tam bylo TouchFLO 3D nebo Sense 2.1 (2.5 je zu viel pro HD). Titanium sice nic nežere, ale pro mě je nefunkční. Chci právě zkusit oficiální romku a pak uvidím.
Konec románu :)
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od Konig »

Kopmat: No, Leo má otec, a HDčko já, takže vím přesně o čem mluvíš, ta rychlost je prostě nesrovnatelná...

Každopádně. Teď jedu na BlackSTONEhenge, Win 6.5, Sense 2.1 verze, a jsem vcelku spokojený, odezva tam však je. Zatím absolutně nejrychlejší ROMku kterou jsem kdy na svém HD měl, a byla téměř bez odezvy, prostě fofr, byla nejnovější oficiální Asijská ROMka, kterou jsem vyhodil kvůli jedné jediné věci, kterou jsem nevěděl jak odstranit - když mi někdo volal, tak dole na straně displeje bylo dotykové tlačítko - "send message" (při stisknutí odmítne hovor, a vypíše SMS) - a vždy když jsem mobil vytahoval z pouzdra, byť jsem byl sebeopatrnější, tak jsem na to vždy kliknul. Pokud by toto někdo uměl vyřešit, pak je to rozhodně nejlepší ROMka. (WM 6-1)
kopmat
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát lis 05, 2010 16:56
Zařízení: HTC HD2 (Energy + Android), Touch HD (Energy)

Jakou super rychlou ROMku?

Příspěvek od kopmat »

to Konig: Tak u mě je to naopak, já Leo a otec HD :lol:
Jinak dnes večer jsem zkoušel oficiální romku 1.59.707.0_WWE pro Asii a rychlost byla fakt suprová, ale prostředí (TF3D) bylo nic moc. Pak jsem zkoušel Kwbr_HD_5.4.1_Manila a ta byla o trochu pomalejší než ta oficiální. Nakonec jsem flashnul blackSTONEhenge_6_manilla_2.1 a zatím to vypadá nadějně. Je dostatečně rychlá a prostředí je taky vyhovující. Jenom je to nezvyk oproti Energy, kde bylo hafec programů a člověk nemusel skoro nic doinstalovávat.
Jinak k tý blackSTONEhenge romce: Nemáš problém se zobrazováním událostí v kalendáři? Mrknu na ještě xda, jestli tam není nějaký hotfix...
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů