problémová nová ROM a čeština

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
bartfox
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 24, 2010 15:42
Zařízení: HTC Desire

problémová nová ROM a čeština

Příspěvek od bartfox »

Ahoj - známý mě dal jeho HTC Touch HD, abych mu tam nahrál češtinu (prý se mu nějak vymazala) - ze stránek sunnysoftu sem sosl rom ( BlackStone_HTC_WWE_EastEurope_1.56.479.0 Windows Mobile 6.1) a češtinu (InterWrite_Blackstone_1.56.479.0.zip) a jal se flashovat

V ničem nebyl zásadní problém, až došlo na počeštění - při instalaci na mě vyskočí okno
Obrázek
- nevíte, co s tím?

To že HTC startuje ve špatných barvách (zelený nádech) , které zlikviduju zapnutím a vypnutím displeje, mě ani nějak nevadí...

Díky moc

B
Vavroch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 30, 2009 16:58
Zařízení: HTC Touch HD (Xannytech ROM Grid Evolution 2.8)

problémová nová ROM a čeština

Příspěvek od Vavroch »

Dle mého máš špatnej zavaděč. Potřebuješ bootloader ve verzi OliNex 1.56, pak to nebude dělat ty problémy s barvama, zda to vyřeší tvůj problém s instalací češtiny, to netušim.
bartfox
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 24, 2010 15:42
Zařízení: HTC Desire

problémová nová ROM a čeština

Příspěvek od bartfox »

Děkuju alespoň za ty rozházené barvy - bootloader to opravil :smt023

Bohužel češtinu tam nemůžu pořád dostat :-(

Psal sem na podporu s žádostí o radu a tohle mě bylo zděleno:

Dobrý den,

Při instalaci lokalizace dodržujte kroky uvedené zde: http://www.sunnysoft.cz/htc/sub/faq.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud problémy s instalací i nadále přetrvají, je nutné tento update provést servisním zásahem.

Kontaktujte tedy poté servisní společnost VSP data zde: http://web.vspdata.cz/index.php?option= ... 75&lang=cz" onclick="window.open(this.href);return false; .

S pozdravem

David Svašek


Nemyslím si, že by to bylo až tak nutné - proto se ptám na tomto fóru...

B
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

problémová nová ROM a čeština

Příspěvek od htcjirka »

Pokud vim,tak byl problem s instalacnim balickem cestiny na OS Vista a Win 7,mozna pomuze mod kompaktibility XP...(netusim,nevlastnim ani jeden z novejsich OS ,ani nechci)
Nekolikrat se to tu resilo a na XP je instalace vzdy bezproblemova pokud ti samozrejme souhlasi PN na strankach sunnysoftu.
bartfox
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 24, 2010 15:42
Zařízení: HTC Desire

problémová nová ROM a čeština

Příspěvek od bartfox »

Takže sem tu češtinu nahrál do telefonu z kámošového notebooku - bohužel to má zase háček - při instalaci se celý proces (a telefon) sekne, a mě nezbívá nic jiného, než vyloupnout baterku - po nastartování se celý kolotoč opakuje - viz

Obrázek

nevíte, jak z této prekérní situace ven?

B

-- doplnění předchozího příspěvku (sob srp 28, 2010 12:21) --

Takže vyřešeno - pomohlo znovu přístroj přeflashovat, do nainstalovaného systému nainstalovat dva soubory s češtinou vypreparované z ofiko Sunnysoft češtiny a restartovat...

Díky za účast

B
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů