Čeština pro nové Leo ROM

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Čeština pro nové Leo ROM

Příspěvek od Vita56 »

Přikládám soubory s opravou češtiny pro HTC Sense 2.5. Měly by fungovat na verze Leo ROM 1.49 až 2.02. Čeština pro nový All Documents Tab je v samostatném souboru. Jsou opraveny některé pojmy v počasí, clear - jasno, flurries - slabé sněžení, různé chyby, změna formátu data na home obrazovce a pár jiných věcí, které mně nejvíc vadily.
Překlad All Documents Tab je dělaný celkem narychlo, moc ho nepoužívám, tak asi nebude úplně dokonalý. Ale každý si soubory může upravit podle svého. :)
Doporučuji soubory překopírovat do zařízení třeba na kartu, tam jim upravit atributy na hidden, system a readonly. Potom je překopírovat do adresáře Windows Resco Explorerem nebo Total Commanderem. Standardní File Explorer neumí přepsat soubory v ROM. A nakonec deaktivovat a znovu aktivovat HTC Sense nebo soft reset.
Přílohy
Cestina - Leo2.02.zip
Oprava češtiny
(15.68 KiB) Staženo 187 x
Cestina - All Documents.zip
Čeština pro All Documents Tab
(3.4 KiB) Staženo 161 x
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Čeština pro nové Leo ROM

Příspěvek od Trexi »

Ačkoli jsem postupoval přesně podle toho, co tady píšeš, tak mi čeština v Sense nefunguje. =/
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Čeština pro nové Leo ROM

Příspěvek od magnat »

vita56:
zaujimave
- chcel som spravit podla tvojho navodu aj slovencinu, ale tych 5 manila suborov na upravu zalozky dokumentov som v mojej romke nenasiel
- a nenasiel som v romke ani tych tvojich 5 ceskych suborov (boli tam len anglicke) a pritom mi zalozka s dokumentami v romke funguje (samozrejme iba po anglicky)
- nemas nejaky napad, ako zistim nazvy tych sk dokumentovych suborov? (stacili by mi iba spravne natvy a vnutrajsok by som si uz upravil podla tvojej cz verzie)
- alebo ich nemozes vyextrahovat z tvojej romky, ked si tam mal aj ceske subory?
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Čeština pro nové Leo ROM

Příspěvek od Vita56 »

Magnat:
Já těch 5 českých souborů v ROMce taky nemám, jen anglické. Jména těch souborů mi vygeneroval na jiném fóru někdo z Ukrajiny. :-) Poslal mi těch 5 českých souborů, s anglickým obsahem, ten jsem přeložil. Pošlu Ti SZ odkaz na fórum, napiš mu, ať Ti vygeneruje slovenské. Proto jsem to tady dal, nenašel jsem zatím ROMku, ve které by byly jiné než anglické soubory pro All Document Tab.
Mně ale moc spolehlivě ty dokumenty nefungují. Pokud mám velké soubory, třeba knihy ve Wordu, tak se to často kousne.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned led 17, 2010 20:04) --
Trexi píše:Ačkoli jsem postupoval přesně podle toho, co tady píšeš, tak mi čeština v Sense nefunguje. =/
A máš Sense přepnuté na češtinu? Přepíná se to v registru HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang. Máš tam asi 409 pro angličtinu, změň to na 405. A potom deaktivovat a znova aktivovat Sense nebo soft reset. Na změnu registru musíš mít editor registrů, Xanytech romky ho mají standardně, je to v utilities, tweak.. :-)
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Čeština pro nové Leo ROM

Příspěvek od Lemmy »

Diky Vito, maka to OK!
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Čeština pro nové Leo ROM

Příspěvek od magnat »

slovencina pre nove leo rom

plati vsetko to, co napisal vita56 v prvom prispevku, len ja to mam vsetko spolu a v slovencine
Přílohy
sk htc hd.zip
opravene chyby v ofiko sk verzii manily
a pridany prelozeny novy tab dokumenty
(34.15 KiB) Staženo 99 x
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů