HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
pepin
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon pro 15, 2008 17:43
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Plzeň

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od pepin »

Ahoj, rozhodl jsem se k přechodu na WM 6.5 a pátral jsem na forech kterou ROM instalovat. Líbí se mi WM6.5 ROM 1.59.841.60 - HTC TouchHD by PhamQuang kvůli umístění Start v dolní liště a Xannytech ROM Grid LEO 1.7 (Internal rel.1.2.5.30), možná bych preferoval HTC Sense build. Nemáte někdo zkušenosti s těmito ROMkami ? A ještě dotaz, zda se dá alespoň Touch Flo počeštit, tak jak to jde u WM6.1. Teď mám původní ROM 1.14.401.3 (22273) WWE Radio 1.09.25.14. Případně doporučte.
Dík

//Úprava názvu a přesun do správné sekce. Farokh
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD ROM jakou ?

Příspěvek od Kolda.o »

pocestit TF se da
ja doporucuji Duttyho Leo L5 - rekneme nejspolehlivejsi WM6.5 co jsou pro HDcko k dispozici (muj dojem)
Tak preferuji start dole - nicmene ROMky ktere toto nabizi jsou dosti nespolehelive (Netestoval jsem jeste posledni MaryOne)

- jinak vic najdes v odpovidajici sekci tady na foru
DoLin
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte říj 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

HTC Touch HD ROM jakou ?

Příspěvek od DoLin »

nahodou pocesteni pro diamond by nebyl? momentalne testuju BsB 6.5.1C
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Konig »

V tomhle se s Koldou neshodnu -- Leo (HD2) romku na klasické HDčko opravdu nedoporučuju - je extrémně pomalá. Doporučit mohu Holy Grail R0, kterou mám v podpise -- je rychlá a stabilní, sice ze začátku jsem měl problémy, viz. zde ale ty byly vesměs způsobeny jednou věcí -- zálohou systémových dat. Tzn. pokud chceš novou ROMku, tak při záloze můžeš obnovit vše kromě systemových dat - příjdeš o veškeré nastavení a programy které pro svou funkčnost musí být přímo na zařízení. Je s WM 6.5 samozřejmě.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Trexi »

Jak už jsem několikrát psal v různých topicích.
Duttyho Holy Grail R0 je super, opravdu moc pěkně udělaná ale na některých přístrojích není stabilní. Zkoušeli jsme to na třech HDčkách a ve dvou případech HDčko zamrzlo a musel se rebootovat kompletně celý systém, tzn. něco jako reinstall.

Nikdo pro to neměl vysvětlení, takže to beru jako "přístroj od přístroje" chybu.

Každopádně teď jedu na Miriho ROMkách a ty jsou taky velmi vychytané. Moje rada tedy :

1. Testnout Duttyho Holy Grail R0

2. Pokud nebude stabilní, pak zkusit např. V14 ROM od Miriho.
Kolda.o
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 174
Registrován: stř črc 16, 2008 8:42
Zařízení: SE T68i + Xperia Z + Xperia Tablet S
Bydliště: kousek od Roudnice nad Labem a castecne Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Kolda.o »

Uz pekelne dlouho jedu na Duttyho LEO Holy Grail R0 a myslim ze rychlost je OK a prostredi LEO mi opravdu sedi vic nez manila 2.1

Opet ale rikam ze jde o subjektivni dojem - kazdy hledame a chceme neco jineho ;)
andilek_72
varování
varování
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 21, 2007 8:56

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od andilek_72 »

Best of pro mne je Flashmore_23518_V2.0,
Srnka
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát úno 13, 2009 12:22
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Srnka »

Zdravim, po dhom case rozmyslam o zmene ROM. Chcel by som uz vyskusat 6.5, ale stratil som prehlad. Poradite nejaku stabilnu, rychlu a "cistu" ROM bez TF3D a inych "vychytavok"? Uplne mi bude stacit HTC dialer. Dik za odpovede.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od peter63 »

Skvele ROM su Topix od kwbr. Maju vsak TF3D.

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640
Srnka
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát úno 13, 2009 12:22
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Srnka »

Ja by som prave bez Manily radsej.
Zatial mam dvoch adeptov: Energy ROM alebo Clean ROM. Ale asi to bude Energy s buildom 21892, tej 23529 zatial neverim.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Rady »

Tak jsem otestoval Clean ROM a vypada velmi dobre, podarilo se mi do ni dokonce dostat cestinu :grin: Rychlost vynikajici :)
Srnka
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pát úno 13, 2009 12:22
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Srnka »

To je dobra sprava. A ako je to so stabilitou a bugmi? Ja som chcel dat Energy, ale na fore pisu o bugoch, tak este cakam.
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od mountain »

Obnovím téma.
Zrovna používám ROMku od Duttyho Holy grail, ale dám to pryč, protože už se mi to zdá pomalé. To Sense 2.5 tam nedělá dobrotu.
Potřebuju teda něco rychlého s TF3D (jsem na to zvyklý) - Manilu 2.1, WM6.5 (není přímo podmínka, ale asi to bude lepší volba než WM6.1?). Koukal jsem po něčem a našel jsem známou Energy ROM (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562952" onclick="window.open(this.href);return false;), nebo Topix (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640" onclick="window.open(this.href);return false;).
Ten Topix vůbec neznám, má s tím někdo zkušenosti? Nebo i s tou Energy (ale s 2.1 Sense)? Nebo prostě jakoukoliv jinou, ale říkám, chci to rychlé (takže 2.5 fakt ne, HDčko to nezvládá, nebo jsem moc náročný), funkční a bez bugů.
Díky.
EDIT: jo, a když už jsme u toho, jaké dát zrovna radio? Jsem to teď chvíli nesledoval, tak nevím, jestli je nějaké nové/dobré.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Lemmy »

KWBR Topix 3.5.7 [21897] Sense - vyhodil jsem energy rom, kde me zlobila wifi a opera. Tahle romka jede jako blesk... fakt super!
franco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: pát lis 27, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD2

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od franco »

to mountain

tak ohladne rýchlosti je podľa toho,čo som čítal po fórach asi najlepšia a najstabilnejšia ROM s WM 6.5-KWBR Topix 3.5.7/s rádiom 1.14/
Ja osobne mám teraz Energy 23549/radio 1.17/s WM 6.5.5,je tiež dosť svižná oproti predchádzajúcej verzie.
Vyskúšal som aj Clean ROM 5.0,tá bola tuším najrýchlejšia,ale bola bez TF,Titania a bez programov,ktoré si treba ručne doinštalovať.
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od mountain »

Ok, díky. Taky jsem pokukoval po tom Topixu. Zkusím.
andrewcbr
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 01, 2010 13:02
Zařízení: HTC TOUCH HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od andrewcbr »

Jedu taky na topixu (Kwbr_Topix_3.5.9_Sense2.5_WM6.5_no_htcMsg). Mam jen jeden problem - jak na tomto ROM zprovoznit czech T9? Funguje to nekomu? Predem diky!

Notes k ROM: jede fakt pekne, celkem svizny zatim krome te T9 jsem spokojen(predtim jsem mel neco starsiho od Miri )
Miguelicek
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 26, 2008 20:11
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Miguelicek »

Včera sem přešel sem od Laurentiuse V4(kterou sem v HDčku měl od prosince) k Topixu 3.5.8. a za ty 4 měsíce je vidět znatelnej pokrok, hlavně, co se rychlosti týče. Bohužel, občas se mi teď stane, že obrazovka celá zčerná a pomůže až soft reset...nevim, jestli je to chyba ROMky, nebo třeva SU2U, který sem začal používat až s Topixem...? Při LauV4 se mi toto stalo všehovšudy 1-2 do měsíce...

Každopádně, Topix 3.5.8(nově 9) stojí rozhodně za vyzkoušení :wink:
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od mountain »

Taky se připojím k doporučení Topixe. Já jedu na Sense 2.1 (WM6.5) a je to fakt rychlé. Znatelně rychlejší, než Sense 2.5. Jediné, co mi tam zatím chybí, je Twitter tab přímo v TF3D, takže to bude chtít nějakou externí aplikaci (doporučíte?). Jo, ještě se mi nelíbí ty standardní ikony v taskbaru, ale to půjde změnit a je to čistě subjektivní.
Český T9 nevím, jak na to, nepoužívám.
Zčernání obrazovky mě zatím ještě nepotkalo.
Miguelicek
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 26, 2008 20:11
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - Jakou WM6.5 ROM ?

Příspěvek od Miguelicek »

To zčernání se podle xda týká pouze verze 2.5 a co sem měl možnost vyzkoušet, tak verzí 3.5.8 a 3.5.9. Nyní mám již den naflashovanou Topix 3.5.10 a doteď mě "blackout" nepotkal...Tak snad do vydrží, pokud ano, rozhodně doporučuji zkusit tuto verzi ROM :wink:
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů