Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

Já tu ROM mám asi dva dny a zatím jsem spokojený. Na upomínky jsem ještě nekoukal, ale myslím, že pomocí programu BsB Tweaks se to dá nastavit. Jen u této ROM není defaultně povolená moje poloha, musel jsem ji zapnout kromě panelu nastavení i na panelu počasí.
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

Vita56: mnohokrát díky :) BsB používám, ale tohle jsem tam přehlídl.. ostatně asi jako ještě mnoho věcí :)
U té romky 2,4. jak Vám vydrží baterka? VE 12 jsem vytáhl nabíječku při 100% a o 4 hodiny pozdějí mám 80%, to není úplně košér :)
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

airswipe: Rádo se stalo. :-) Mně vydrží baterka celkem normálně. S Xannytech 2.4 jsem nikdy neměl problém. Verze dva 2.5 mně zlobí, tak ji teď jdu flashnout znova, a předtím flashnu Stock ROM. Pokud to nepomůže, Vrátím se k 2.4.
Ve verzi 2.5 mi nechodi budík, pokud jsem měl telefon v nabíječce, bez nabíječky chodil. A taky mi během dvou dnů několikrát zamrzla... Verzi 2.4 jsem měl asi dva týdny a neměl jsem s ní problém, kromě občasného blbnutí hodin na home, ale to je známá věc.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

od vcera skusam novu rom XannyTechROM GRID EVO 1.9 a musim povedat, ze je velmi podarena a aj sense je uz konecne rychle (asi to bude tymi novymi drivermi) a neseka sa + zaujimavo vyrieseny task manager pre 6.5.3


update:
po 2 dnoch pouzivania maximalna spokojnost :smt041
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Lemmy »

XannyTech EVO 1.9B fakt super, jsem z ni uplne nadsenej.
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

pánové... lákáte mě... .) co je tam jiného?
Cendler
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 21, 2010 22:06
Zařízení: HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Cendler »

Ahoj pánové, dneska jsem si dal do svého HD 1,9B a je opravdu super, rychlá a zdá se, že ani baterku nežere, ale v registrech jsem ještě nahodil češtinu, ale mám jeden problém, když mi přijde SMS, tak se tel neozve, jako bych neměl nastavenou melodii, nebo vypnutý zvuk.
Nevíte čímto můe být?
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

airswipe:
flashni si ju a objavuj

cendler:
nastav si to v Advanced Config v Tweaks v Utilities v Starte (niekde tam to je)
Cendler
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 21, 2010 22:06
Zařízení: HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Cendler »

magnat : děkuji už jsem to našel super
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

Chodí Vám na Xannytech 1.9B alarm? Mně chodí jen pokud je telefon zapnutý, to chodí normálně, jakmile je v suspend mode, tak ani nepípne. Mám s tím problém i s jinýma ROMkama, které mají manilu 1922. Ale tam mi to nefunguje, jen pokud je telefon v nabíječce a zároveň v suspend modu. Pokud není v nabíječce a je v suspend modu, alarm funguje normálně. U Xannytech 1.9B, nefunguje nikdy, pokud je v suspend modu. Taky, bohužel, můj oblíbený program na čtení knih AlReader má rozhozené ikony dole, což je asi dáno WM 6.5.3, případně amebou. Tak jsem se vrátil k vyzkoušené Xanny 2.4B.
Jinak se mi ale 1.9B moc líbila, rychlá, i hezká. :-)
Poslední věc, pokud jsem připojil telefon k notebooku v režimu usb, tak ho počítač nemohl najít.. musel jsem ho připojovat několikrát, případně restartovat počítač nebo mobil. Na notebooku mám WIN7. Tohle mi dělá se všemi romkami, které mají manilu 1922, s romkama, které mají manilu 1921 (bez dokument tabu), režim usb funguje bez problémů.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

vita56:
aj v tejto romke mi alarm funguje bez problemov (v tweakoch nemas nejake moznosti na upravu nastaveni budika?)
v allreaderi ikonky nepouzivam (len vyberiem knihu, zapnem fullscreen a citam)
mam win7 a pripojenie k nb funguje bez problemov
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

magnat:
Zkoušel jsem všechno možné s alarmem a nic. Pokud svítí displej alarm funguje, jak má. Pokud je telefon v suspend mode, alarm nefunguje. Pokud ho zapnu, v tu samou minutu, kdy má být alarm, nebo minutu po, alarm zvoní, pokud ho zapnu později, tak nic.
Alreader ikonky se hodí, pokud čtu a zároveň opravuji knihu, dělám si záložky na chybách a potom to na notebooku opravím. Případně txt soubory opravuju přímo v AlReaderu, používám Alreader2- Vobis edition, je to sice v ruštěně, ale umí to i opravovat textové soubory.
S AlReaderem se žít dá, bez alarmu těžko. Používám HD i jako budík. :grin:
Mám ještě jeden problém - pokud připojím HD v režimu USB jako disk drive, tak počítač většinou nic neajde. Musím to zkoušet několikrát, případně restartovat počítač i HD. Disk se najde asi tak v jednom z deseti pokusů.
Problém s disk drive a budíkem mám se všemi novými ROM, které mají novou manilu 1922. Staré rom s manilou 1921 fungují bez problému. Řekl bych, že je to asi problém určité série HD, problém s budíkem jsem zatím nikde neviděl, ale problém s USB (Disk Drive) má vice lidí na xda.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

vita56:
- este jeden napad ohladom budika - skusal si budik na radiu 1.17? (preco mas vobec len 1.14?) lebo ja s 1.17 nemam ziadny problem s romkami (budik sice neni hardware...)
- s tymi problemovymi seriami hd mas asi pravdu, mne robili problemy (ine ako tebe) posledne dve duttyho romky a aj ine romky z toho obdobia (neviem aka manila to bola), takze nieco na tom bude
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

magnat:
Radio 14 mám protože mi vyhovuje, a co jsem četl, tak 17 nepřínáší nic podstatně nového, ale zkusím ho. Tobě se zdá nějak výrazně lepší?
Teď se objevilo nějaké řešení na disk drive na xda. Někdo tam doporučuje vypnout "Faster synchronization" pro ActiveSync. Potom to prý chodí, dokonce i když se ta rychlejší synchronizace zapne znovu. Zkusím odpoledne flashnout znovu 1.9B a budu nad tím bádat.
Je to záhada, ale zdá se mi, že problém budíku, souvisí s problémem disk drive. Když jsem to zkoušel na Miri v 18, tak okamžitě po naflashování, a bez sd karty, budík fungoval i v suspend modu, i když byl telefon v nabíječce. Jakmile jsem tam strčil sd kartu, budík přestal fungovat když telefon byl v suspend modu a zároveň v nabíječce...
Já zase s Dutty romkama nikdy neměl problém, kromě poslední Leo Holy Grail R0. Ta zamrzala, ale když jsem flashnul stock rom a potom znova Leo Holy Grail R0, jelo to už jako víno.
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

prosím vás... kde si přesně nastavím to vyzvánění SMS. :) protože mě to nefunguje od samého začátku...
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Mám Windows 7 64bit Ultimate a nefunguje mi ActiveSync ani PC nezaregistruje zapojené PDA přes kabel. Zkoušel jsem obě nejnovejší ROMky od Xannyho (Grid Leo 2.5 i Grid Evo 1.9). Obě dvě mají verze 1922 Sense 2.5 a někde jsem četl, že tyto buildy mají právě s ActiveSync problém.

Máte někdo podobnou zkušenost?
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Mong3R »

Trexi, mám taktéž Win7 64bit Ultimate, ale problém s připojení jsem ani jednou nezaznamenal, připojilo se to hned. Takže ani nevím jak poradit :cry: , jediné co mne napadá, tak zkusit jiný USB vstup. Já tedy flashuji přes NTB, ne z karty, a hned po flashi a HR se spojim přes WMC a jede to :wink:
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od spermosh »

ve win7 neni ActiveSync ale WMDC - takze jestli se snazis o spojeni pres ActiveSync, nejspis ti to vyhori, pouzi Windows Media Device Center (nebo jak se to jmenuje) a jestli ti to nepojede porad, zkus vypnout rychlou synchronizaci (v HD ve startu - settings - usb to pc nebo neco takoveho)
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Okay, vypnul jsem rychlou synchronizaci a předtím odinstaloval WMDC. Připojil opět HDčko k PC a Win sám začal instalovat nové WMDC, ale to už se nespustilo.. zamrzlo to na tom zeleném screenu s hláškou "Počkejte, dokud se aplikace WMDC nespustí". :/
Když jsem pak HD odpojil a spustil samostatně WMDC, tak to naběhlo v pohodě a po připojení HDčka to vypadalo nadějně s "Připojování". Pak ale opět "Chyba" a už se nic dál nedělo. Nevím, asi je chyba někde u mě, ale vůbec nevím v čem.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od spermosh »

jak psal Mong3R - zkus jiny USB port
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů