Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

Buď máš nějakou chybu u sebe, nebo se u Tebe projevuje to samé, co u mě a některých jiných lidí. Na mé kombinaci notebook s W7 32 bit a HD s novou romkou s Manilou 1922, zkoušel jsem Xanny 2.5, 1.9, Miri 18 a Flashmore, jsem měl vždycky problémy. Prostě počítač nedetekoval HD v režimu USB (Disk Drive) a měl jsem problémy i s připojením přes WMDC. Z deseti pokusů, zabral tak jeden. Pomohla mi až rada publikovaná na XDA Developers. Vypnul jsem rychlou synchronizaci, jak tady už někdo radil. Potom to fungovalo okamžitě a spolehlivě, jak disk drive tak as.
Zajímavé je, že pokud jsem znovu zapnul rychlou synchronizaci, nic se nezměnilo a fungovalo to pořád spolehlivě. Takže zkus vypnout tu rychlou synchronizaci, připoj HD v modu usb (Disk Drive). Pokud se spolehlivě několikrát připojí, zapni znova rychlou synchronizaci a mělo by to potom už fungovat.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Ze 6 pokusů se disk drive 4x chytl, ale WMDC stále nic. Po připojení a výběru "ActiveSync" zahlásí WMDC chybu a dál už to nic nedělá. PC ani nedetekuje připojené PDAčko. :/

Tohle mi zatím nikdy nedělalo s žádnou ROM, divné.


**edit:
Konečně se chytlo i WMDC.. zkusil jsem pak zapnout i rychlou synchronizaci a opět se chytlo, tak to vypadá už v pohodě - alespoň v to doufám. :)
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

Já už ani ROMky, které vycházejí z LEO 2.02 nezkouším. S každou jsem měl problémy USB připojením, budíkem a dokument tabem.
USB jsem rozchodil postupem uvedeným výše, budík, bohužel. Dokument tab se zasekával, pokud jsem měl v hd větší soubory, typicky třeba knihy ve wordu. Bez dokument tabu bych dokázal žít, nějak jsem nepřišel k čemu by byl dobrý. :grin:
Ale ten budík mi vadil. Myslím si, že je to asi nějaká nekompatibilita s určitými sériemi HD.
A asi nejsme sami, na USB propojení si na XDA stěžovalo víc lidí.
Nakonec jsem se vrátil k Xannytech 2.4, až na pár drobností funguje bez problémů.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Ještě bych potřeboval poslední radu, resp. dvě rady a pak budu mít všechno tak jak chci :)

1. Aktualizace počasí. Pokud se připojím přes wi-fi, tak jde aktualizovat jak počasí tak GPS. Když ale připojím PDAčko k PC, tak ani se spuštěným WMDC se PDA k internetu nepřipojí.

2. Zvuk při příchozí sms. Nastavil jsem si v HDTwaku probouzení, abych alespoň tak zaregistroval, že mi něco na PDA došlo. Zkusil jsem si projít Utilities/Tweaks/Advanced Config, ale nikde jsem tam možnost na oznámení při doručení (mně) zprávy nenašel.

Díky za každou radu.
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od LordMirdas »

Trexi: cus hele ja tedka jedu na te romce co mas v podpisu /Xannytech Grid Evolution 1.9 :: Manila 2.5 with HTC messaging :: HTC Touch HD/ a celkem jede rychle ale jedinej zatim problemek co s nimam je, ze kdyz s telefonem normalne pracuju tak mi nahodne obcas zhasne displej na minimalni uroven takze vidim skoro prd a musim ho vypnout a zapnout a nebo vlezt do nastaveni podsviceni a tuknout na ten posuvnik nastaveni jasu displeje aby se zase rozjasnil nedela ti to taky obcas?
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

Trexi:
Pokud Ti nejde zvuk příchozí sms, a dělá to po přepnutí Sense na češtinu, dá se to lehce spravit, známá věc. Najdi si v adresáří Windows všechny soubory *.409.html. Je jich, tuším 42. Někam si je překopíruj, třeba na kartu nebo do pc a tam je přejmenuj na *.405.html. Potom je nakopíruj zpátky na HD do adresáře Windows. Budeš je tam tedy mít ve verzi 409 (angličtina) a verzi 405 (čeština). Restartuj Sense nebo HD a zvuk při příchozí sms Ti určitě půjde, na sms stačí jen pár z těch souborů, já vždy pro jistotu dávám všechny.
Před kopírováním je ještě dobré změnit atributy souboru na hiden, system a readonly, ale není to nutné. Přikládám tady v zipu ty soubory, nevím přesně z které verze Sense jsou, ale v posledních verzích se neměnily. Pokud bys to chtěl mít stoprocentní, tak to udělěj postupem uvedeným výše, ale když nakopíruješ mnou přiložené souboty, bude to na 99% chodit taky.
Edit: To, co jsem psal platí, pokud nejde zvuk sms vůbec, pokud nejde jen, když je HD v suspend režimu, tak je problém někde jinde. :-(
Přílohy
Čeština SMS Notification Fix.zip
(12.41 KiB) Staženo 235 x
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Vita53:
Díky moc, nakopíroval jsem všechny soubory z Tvojí přílohy na kartu a pak pomocí TCM jsem to hodil do složky Windows a po restartu Sense zvuk funguje jak má. Opravdu díky moc!

LordMirdas:
Bohužel, nic takového se mi nestává, takže nevím jak bych mohl pomoci nebo co poradit.
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

tušíte jak vyřešit problém s fotogalerií. Všechny fotky se mi zobrazují 2x. (záložka v sense - fotografie a videa - a když listuji, tak se vždy fotka opakuje)
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

airswipe:
na zalozke kliknes na Albumy, potom na Albums, potom si vyberies 100MEDIA (to su fotky, ktore si fotil), potom kliknes na menu a vyberies Set Album as Favorite a hotovo
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

airswipe:
Naimportuj si do registrů přiložené souboru v zipu. Tak se zbavíš dvojitých fotek i když nebudeš ve "favorite album".
Přílohy
AlbumFix.zip
(831 bajtů) Staženo 268 x
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

do registru? :) to jest ktery adresar? pod windows jsem to nanasel...
A ještě jiná věc, stává se vám někomu, že se vám smaže komplet telefonní seznam i kalendář? Protože mě se to stalo už 2x. S tím jsou pak spojeny změny vyzváněcích melodií, prázdná položka oblíbené. Vůbec nevím jak toho docílím, ale jak říkám, není to poprvé...
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

airswipe:
Musíš mít nainstalovaný editor registrů, v Xannytech romkách je standardně. Někam na kartu nebo do zařízení si rozbal ty soubory, potom stačí na ně jen kliknout. Připadně si otevřeš editor registrů (je v utilities/tweak) a dáš import a vybereš postupně ty soubory s registry. Jsou to textové soubory, když si je prohlédneš, zjistíš, co se kam importuje. V registrech už bys měl mít stejné klíče jen jejich název končí na 409 (angličtina). Pokud v těchto klíčích máš náhodou jiné hodnoty než jsou v importovaných klíčích405, uprav po importu hodnoty v klíčích405, aby byly stejné jako hodnoty v klíčích409.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

takze konecne tu mame novu verziu:
[ROM][WWE][16/02/10] XannyTechROM GRID EVOLUTION 2.0 M2012 (SYS 23534)(ONLINE)

update:
minusy
- nezmazatelne nainstalovany program MaxManila 2.5 na upravu home tabu v manile
- nefunguje aktualizacia pocasia bez wi-fi (treba nainstalovat rilphone)
- este stale nefunguje budik, ak ma mobil zhasnuty displej
plusy
+ zasa velmi rychla rom
+ v manile ja novy tab na citanie e-bookov (pouziva velmi netradicny format suborov)
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Lemmy »

Vcera jsem ji nahodil a zatim spokojenost. Dobra rychlost. Aktualizace pocasi me funguje az po nainstalovani rilpone.
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

Xanny dává standardní RilPhone 1.14.25.24. Takže pokud chceš, aby Ti chodila My Location i přes GPRS bez zapnutého WIFI, musíš si nainstalovat uoravenou knihovnu RilPhone. Tedy spíše než upravenou, vytaženou z jiného zařízení.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

este male info o neopravitelnej chybe v najnovsej romke z xda-dev pre vita56:

Originally Posted by MaXyM:
- system alarm doesn't wake up the device. No sound, display is not lit. - tested by set alarm on +5min
- incoming SMS doesn't wake-up the phone immediately - tested sending SMS from internet

Originally Posted by makbil:
This seems to be related to the specific WM and/or Manila version. I have encountered the same problem with Miri's beta ROM that I'm now testing.
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vita56 »

magnat:
Díky, už jsem to taky četl. Zdá se, že nejsem sám. U nejnovější Xannyho rom 2.0 si dost lidí stěžuje, že nefunguje budík a upozornění na sms, pokud je telefon ve spánku (suspend mode). Na druhou stranu, jsou lidi, že jim to funguje. Objevily se i nějaké rady jak to zprovoznit. Mně se víceméně náhodou podařilo zprovoznit upozornění na sms, fungovalo mi i ve spánku, ale na alarm nefunguje žádný z postupů, které jsem našel. Ten alarm je prostě zakletý. Zkoušel jsem Miriho verze 20, tam alarm taky nefungoval ve spánku, ale pokud jsem nastavil, že zařízení se má probudit, když přijde sms, začal fungovat i alarm. U Xannyho to nepomohlo. Je to asi způsobené kombinaci buildu WM, Sense a hardwerem HD, který není evidentně přesně stejný u všech sérií... :-( Snad na to časem někdo přijde.
Takže jsem zase zpátky u Xannyho 2.4B, koneckonců dokument tab neboužívám a e-reader je k ničemu, neumí češtinu, což třeba Freda bez problémů zvládá. A taky je mnohem více konfigurovatelná...
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

::: LINK zde :::

Nová XTRom:

Xannytech ROM Grid Evolution 2.0 (Internal Rel. 5.2.5.207)

- Windows Mobile 6.5.5.X Professional
- SYS 23534 (A.K.U. 5.5.0 Turbo)
- ROM version: 1.59.709.0 (48753) WWE
- Pagepool 20Mb
- HTC SENSE 2_5_20121225_0
- HTC MESSAGING FULL WORKING
- Opera Browser 9_70_35801_0Fully Tweaked
- Videocall & Conference call Working
- RilPhone 1.14
- Disabled Security , patched cert HTC

3 Verze:
- With HTC Messaging
- Without HTC Messaging
- Without HTC Messaging+MSVC

Screenshots:
Obrázek

Changelog 15/02/10:
- Updated SYS to 23534
- NEW Manila 20121225!;
- Added Swype 3.9.10.10.5032 multilanguage (EnglishUS/French/German/Italian/Spanish);
- Updated HTC Keyboard;
- Updated all the packet to 2.07 Leo Dump;
- new tabs in Manila like Ereader;
- Updated Cleanram;
- Updated Opera;
- Updated Commanager;
- Updated Dialer from latest Rodium dump 207;
- MaxManila 3.0 cooked in, sorry it's uninstallable;
- Fixed many little graphical inconstency in manila;
- Fixed Footprints;
- Many others things updated;

Nástroje:
- Advanced_Configuration_Tool_v3_3
- Dotfred's Taskmanager AND Regitry Editor
- Tom's HD Setting Tool
- Facebook_v1_0_0_7
- Total_Commander_2_52b2 (for WM 6.5)
- MortScript_4_3
- PIM Backup
- Pocket RAR 3.9
- xdaShutdown_101_WVGA
- Rotate
- NoData
- MS Bing
- CLEANRAM
- CSMI v 1.4 by Eraser85
- Google Maps 3.3
- Setvolume 0.8
- INCALL RECORDER

Hry:
- Chess
- Free_Cell
- Hearts
- Sudoku

DOWNLOAD:

File Name:XTROM_GRIDEVO_21B.rar
Description: XannyTech Grid Evo 2.1 with htc messaging
Password:
XTROM_GRIDEVO_21B

File Name:XTROM_GRIDEVO_20.rar
Description: XannyTech Grid Evo 2.0 without htc messaging
Password:
XTROM_GRIDEVO_20

File Name:XTROM_GRIDEVO_20B.rar
Description: XannyTech Grid Evo 2.0B with htc messaging
Password:
XTROM_GRIDEVO_20B

File Name: XTROM_GRIDEVO_20C.rar
Description: XannyTech Grid Evo 2.0C without htc messaging + MSVC
Password:
XTROM_GRIDEVO_20C

Oficiálních Xannytech mirror na Celogeek, kde lze nalézt i starší verze ROM.




Pravděpodobně vyjde co nevidět Xannytech Grid Evolution 2.1, jelikož verze s HTC messagingem už je volně ke stažení.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od magnat »

- o verzii 2.0 som uz pisal asi pred tyzdnom
- ten screenshot je zly (aj xanny pise, ze tam ma stary screenshot :-D)
- hlavne ten prvy obrazok je uplne iny
- skor by som spomenul novu verziu grid leo 2.6 (so startom vlavo hore)
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

http://www.xannytech.net/wp-content/upl ... LUTION.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

možná tenhle screen, je měsíc starej, ale taky to asi nebude ten správnej :)
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů