Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Vavroch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 30, 2009 16:58
Zařízení: HTC Touch HD (Xannytech ROM Grid Evolution 2.8)

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vavroch »

Bohuzel nedokazi poradit, jen mi napadá, o jaké verzi 3.1 mluvít, poslední verze Xannyho ROMky pro Touch HD je Xannytech ROM Grid Evolution 2.8(Internal Rel. 6.2.5.277) z 27.5.2010.
zuzrna
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát zář 05, 2008 16:10

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od zuzrna »

Xannytech ROM Grid Leo 3.1 (Internal Rel. 6.2.5.277)
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

pouzivate někdo na rom EVO navigaci IGO PRIMO? Mám problém s tím, že když si spustím poprvé, žadný problém, ale při opakovaném spuštění se to roztočí ty 4tečky windows (jakože pracuje) a HD mi zamrzne...
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Já jedu sice na EVO, ale používám nejnovějšího TomToma + aktuální mapy a vše jede jak má.

iGO se mi moc nelíbí, tak nemůžu radit, co je špatně.
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

nejnovejsi 7.917.9186? Nebo už je nejaka novejsi verze? Jsem zastancem TT, ale i to Igo ma neco do sebe, sjezdy z dalnic, smerovky, propracovanejsi hlasy atd. A hlavne to PRIMO je propracovanejsi oproti starsi verzi...
Jinak dnes se mi zasekl telefon a nejak se mu znova nechtelo nabehnout, vse slo do tovarniho nastaveni a ja samozrejme nemel udelanou zalohu, protoze jsem preinstaloval XP, takze nemam jediny zaznak z kalendare :/ Da se nejak vytahnout kalendar z outlooku(ze souboru)? Udelal jsem si zalohu C:
edit: tak kalendar jsem nasel :) v outlook.pst je ulozeno opravdu vsechno. Když už se mi to všechno pokur...kazilo tak jsem si nahral EVO 2.8 a už mi nejde primo pro nedostatek paměti... sice igo spustím, ale jak rozkliknu nějakou nabídku, tak už zahlásí nedostatek paměti a igo se vypne :))) takže dnes jdu na TT, nejnovější verze bude 918.9193

EDIT2: jak vypnu animace u pocasi na homescreen? A da se nastavit i jinak nez pres BsB Tweaks, aby se mi odkladali upominky o 5,10,minut, hodinu, atd.... Zatím tu mám jen volbu snoooze a dismis.
Vavroch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 30, 2009 16:58
Zařízení: HTC Touch HD (Xannytech ROM Grid Evolution 2.8)

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Vavroch »

airswipe píše:pouzivate někdo na rom EVO navigaci IGO PRIMO? Mám problém s tím, že když si spustím poprvé, žadný problém, ale při opakovaném spuštění se to roztočí ty 4tečky windows (jakože pracuje) a HD mi zamrzne...

Ja pouzivam Xannytech ROM Grid Evolution 2.8(Internal Rel. 6.2.5.277) a zaroven IGO Primo 1.1 a zadny problem. S predchozim IGO 8.x jsem mel obdobny problem, kdy prvni spusteni OK, ale druhy uz vzdy error a musel jsem restartovat. Ale jak rikam, nove IGO uz mi to nedela ...

-- doplnění předchozího příspěvku (sob srp 21, 2010 11:53) --

Lidi, potřeboval bych poradit, jak vypnout zvuk pri vytukavani telefonního čísla, po každym čísle to pípne a je to dost otravný, než vyťukam 9ti místné telefonní číslo a zavolam si ...
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

Tak jsem ten zvuk při vytáčení čísla měl vypnutý sám od sebe.. .ale včera se mi to nějak poku*vilo a po restartování mi naběhla kalibrace displeje a samozřejmě vše smazáno :) Tentokrát jsem měl zálohu, ale s čím mám nový problém...
nemám místo na v telefonu, volných nějakých 1,5mega... což je zvláštní... není tam ani místo pro nahrání melodií... :/ Jak to pročistím?
A nějaká nová rom se nevaří? už je to pěkně dlouho.. neumřel náhodou xanny?
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od TMASKA »

taky se primlouvam ,nevite o nejake jeho nove rom ?
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

Snad sem ještě někdo chodí :) nefunguje mi aktualizace s activeSync... telefon mi to najde, muzu ho prohlizet, ale nejde sync. Daji se nekde stáhnout kontakty manuálně? a pak je přidat do outlooku přes import by neměl být problém.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od Trexi »

Já osobně používám na kontakty, e-maily, atd. PIMBack
Uživatelský avatar
airswipe
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned pro 27, 2009 14:27
Zařízení: SGS2 - ICS 4.0.3.
Bydliště: Kadaň

Xannytech ROM-ky w.m. 6.1 a 6.5

Příspěvek od airswipe »

S kontakty to dopadlo dobře... Jak dlouho Vám trvá aktualizace přes WDMC (centrum zařízení win mobile)? Když to vezmu přes kabel, stejně to oproti verzi pro XP trvá mnohem déle. cca 5 - 10 minut. Dřív do minuty hotovo.

A věc druhá, používáte někdo dálkové ovládání přes BT? GRemote Pro funguje, ale dá se přes něj ovládat třeba ITunes?
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů