OnkologROM

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

OnkologROM

Příspěvek od orkim »

hmm, tak pokial sa nemýlim, som niekde čítal že opera sa nezobrazuje v tak manažerovi, ja ju vždy korektne ukončím, a taktiež mám program memmaid nastavený tak aby mi každý deň optimalizoval HD, takže vyčistí, vymaže, ukončí čo je treba. Viac neviem..
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

OnkologROM

Příspěvek od marecek65 »

Zdravim, mam niekto problem v Onkolog rom s operou? Doposial cca 2 tyzdne som bol velmi spokojny s Onkolog rom lite, je rychla, stabilna. Aktivoval som si Orange world a zacal som castejsie browsovat. Pred tym som len sporadicky cez wifi, tak som si nevsimol problem. Po ukonceni opery mi skoro stale htc vytuhne. Mam na to to zlost, lebo vtedy musim stylerom stlacat softreset. Cim to moze byt, nechce sa mi flashovat inu romku? Premyslam, ci by to nemohlo byt SK tools. Tie som instaloval posledne. Napiste niekto, kto pouziva casto net s touto romkou, ci je to OK . Dik. Robo
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

OnkologROM

Příspěvek od orkim »

hej, mám presne ten istý problém......,,,, proste v každej rom je neaká chyba lebo chybička....., toto je ale dosť velká chyba :???:
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

OnkologROM

Příspěvek od marecek65 »

od vcera mam flashnutu miriho rom premium 21 without manila a co sa tyka opery, ziadny problem, aj teraz pisem z htc
blackrabbit
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 02, 2009 8:22
Zařízení: HTC Touch HD

OnkologROM

Příspěvek od blackrabbit »

Tak jak sem psal o problemu s operou v superlite, tak musim rict ze podobnej problem se deje i na lite ( june 26 ), tam to sice neni tak znatelny, system vytuhne jenom obcas a vetsinou az po hodne dlouhy dobe brouzdani a zasadne jenom pri pokusu o vypnuti opery, ale stava se to taky. Zatim to vypada ze Onkolog ma s timhle proste problem, zrejme nekde ubral nebo nekde pridal neco co melo nebo nemelo bejt :) Tak uvidime jak to bude priste. Jinak musim rict ze az na tohle je to zatim nej rom co sem mel a ze uz sem jich par zkusil:) Ale asi dneska zkusim Miriho, nejak sem v posledni dobe zavislej na opere a dost me to drasa nerva. To je tak kdyz clovek zblbne do nejaky browser game ;)
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

OnkologROM

Příspěvek od marecek65 »

2blackrabbit: suhlasim s tebou, ze je to vyborna rom, ale ta chyba s operou je dost zasadna. Mne to pri lite verzii robilo skoro po kazdom browsovani aj po 5 min. Skus Miriho, zda sa mi, ze je rovnako rychly. Mam dokonca premium verziu a rychlost je aj napriek tomu super. Zatial som nenasel uz 3. den ziadnu chybu.
blackrabbit
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 02, 2009 8:22
Zařízení: HTC Touch HD

OnkologROM

Příspěvek od blackrabbit »

Miriho sem zkousel uz driv a byl dobrej skoro pokazdy, ted mam nahrano 22 premium a zatim to funguje pekne:) I kdyz musim rict ze se mi zda ze to zere ponekud vic baterku nez onkolog, ale mozna se mi to jenom zda, precejenom sem ted vic na netu nez obvykle.

Netusite nekdo jak predelat ruzny menu? onkolog tam mel takovy "bubliny" a miri ma "vysouvaci", rak bych bublinku :) Pak bych snad uz moh bejt spokojenej urcite :)
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

OnkologROM

Příspěvek od bobik91 »

mohl by mi nekdo poradit jak flashnout novou rom z 3 cervence od onkologa.. stahl jsem si zip s rom ale neni tam ten program pomoci nehoz je mozno novou instalaci rom pustit.. je tam pouze soubor .nbh a ne ten odkazujici co pusti novou instalaci rom.. zna nekdo navod jak na to?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

OnkologROM

Příspěvek od spermosh »

bobik91: pouzijes RUU z jine rom, je to pouze .exe soubor, ovladajici ten proces, samotna ROM je v souboru .nbh a ten tedy staci zkopirovat k tomuto RUU
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

OnkologROM

Příspěvek od bobik91 »

mam takove trapeni.. chci se vratit k WM 6.1 kvuli ati beta ovladacum.. onkolog tyto ovladace ma, ale strasne i vadi ze se sam nenastavi internet a nemuzu mit vice programu najednou.. takze jsem celkem sklamany.. dalsi je ta lanovarova ale ta ma pry spoustu chyb takze ji nemam chut ani vyzkouset.. mate nekdo jiny zkusenosti? jakou rom zkusit? s ovladaci?
Doer
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 13, 2009 18:31
Zařízení: HTC Touch HD, N900

OnkologROM

Příspěvek od Doer »

Pokud jako já preferuješ WM 6.1, tak zkus TOPIX.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

OnkologROM

Příspěvek od bobik91 »

mam problem s tpouhle rom nejak mi z ni nejdou posilat sms dojde nedojde... nekdy jo a taky neprichazi sms co kdo poslal nestalo se to nekomu uz?
;oI
georgito
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: čtv zář 04, 2008 18:49

OnkologROM

Příspěvek od georgito »

no tak s timhle problem nemam ,jedine co ma dost nevyresene sms jsou romky s tf3d 2.5 ,kde se hada htc sms aplikace a sms nejdou odesilat,je to hlavne u miriho posledni romky,ale i dutty s tim ma problem...jinak onkologa jsem mel vm hd asi 2 dny a musel pryc,za prve pouziva uz pomerne stare sestaveni systemu a jedna vec mi dost vadi,stejna jako u mirihio-pri pouziti opery se prohlizec neuikazuje v task manageru a zustava v pameti ,jako aplikace,kde se sice da zavrit jinym task managerem ,ale jako proces uz ne a ukousne si dost pameti...takze,mily onkologu,good bye..a hello dutty..
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

OnkologROM

Příspěvek od jacek »

Onkolog končí a už ,,vařit" nebude :-( - škoda, jeho ROM mi vyhovují.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

OnkologROM

Příspěvek od htcjirka »

To je skoda,pro mne jsou jeho rom spickove,aspon co se tyce wm6.1.
WM6.5 jsem jako takovym neprisel na chut.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

OnkologROM

Příspěvek od jacek »

Tak, tak, škoda, vážně. Jel jsem na jeho 6.1 a po okoštování různých ROM, jsem se nakonec vrátil k jeho poslední 6.5.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

OnkologROM

Příspěvek od TMASKA »

muzete sem prosim vas hodit odkaz na jeho vcerejsi asi posledni 6.5 rom dik moc
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

OnkologROM

Příspěvek od jacek »

ty jo, úplně ve mě hrklo........., že by :-) .....no a nic, jeho poslední rom je z 26.6. a běžím na ní stále, nic rychlejšího jsem dosud nenašel a přidávám ti odkaz http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=502618" onclick="window.open(this.href);return false;
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

OnkologROM

Příspěvek od TMASKA »

no nekde jsem na netu cetl ze vcerejsi a prosimte mas tu lite nebo super lite nebo nejakou full ?


ps. prosimte ten soubor mam pak prejmenovat na jakou koncovku ?
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

OnkologROM

Příspěvek od jacek »

aha, a máš na ni odkaz? Jinak používám Lite verzi s TF 3D, SuperLite se mě nelíbí, je příliš holá na můj vkus.
- jaký soubor chceš přejmenovat ????? Jediné přejmenování potřebuješ, pokud nahráváš z karty, nahrávám pomocí HSPL 1.56, dříve pomocí USPL 2.5 a nikde se nic nepřejmenovává.
ještě jeho nová rom, nebrouzdal jsi na ruském fóru?

hledám.....hledám.......hledám poslední ROM a nic :cry:
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů