Kwbr ROM

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

Klasicky explorer nejak neviem najst, ale TC v cistej ROM vyzeral stejne hnusne. Pouzivam svoj z karty, neinstaloval som ho, len som vytvoril zastupcu a uz ma povodne farby kde je zlta. Kazdopadne odporucam pouzivat Resco explorer. Akurat nema 2 okna co mi chyba, ale inac je na dotyk idealny.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Kwbr ROM

Příspěvek od Rady »

aha to mne nenapadlo, vyzkousim to
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

skusal uz niekto nove topix ROM 3.5 ? Zaujima ma hlavne 6.1. Verzia 3.1.2 je prefektna a tak sa mi do toho velmi nechce. Dik za kazde info.

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640
Topix 3.5 (Jan.30.2010)
* WM6.1
- CE OS 5.2.21056 (Build 21056.1.6.9)
- Updated several programs like PocketRAR, Regedit, TotalCommander, Opera 9.7, SoftkeyManager etc.
- Updated manila weather
- Clean up, minor enhancements
radims69
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát led 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Kwbr ROM

Příspěvek od radims69 »

Tak jsem tu 3.5 nainstaloval. Mel jsem puvodne 3.1.1. Myslim ze neni zadny rozdil. Telefon bezi bezvadne a rychle.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

dal si s pocasim?
radims69
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát led 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Kwbr ROM

Příspěvek od radims69 »

Jo "Kwbr_Topix_3.5_Weather_WM6.1". Ale uplne presne nevim co je tim mysleno. Ja TF nepouzvam takze presne nevim co to ma delat. Jinak stranka s pocasim v TF vypada (dle meho) stejne jako driv.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

Ja som si dal bez pocasia, takze v home nemam pocasie. Bezi to pekne, uz 3.1.2 isla rychlo takze rozdiel nevidim.
blackman_82
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 01, 2008 16:31
Zařízení: HTC Desire

Kwbr ROM

Příspěvek od blackman_82 »

zkoušel jste někdo Topix 3.5 WM6.5 Manila 2.1 Sense weather? Zajíma mě jak jsou na tom s rychlostí a stabilitou wm6.5? Jestli maá smysl do nich jít nebo zustat u wm 6.1
radims69
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pát led 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Kwbr ROM

Příspěvek od radims69 »

Ja mel verzi 3.4 WM6.5 protoze KWBR v changelogu psal ze uz nebude delat ROM s WM6.1. Az na start menu a jinou nabidku kontaktu v SMS (ta z 6.5 je lepsi) jsem nepoznal rozdil. Je fakt ze se mi to zdalo mene svizne ale to se tezko hodnoti. - mel jsem ji asi tyden. Ty 6.5-ky jsem si nenechal protoze obcas se v home screenu nezobrazily polozky spondniho menu - stacilo ale vejit do start menu a zpet - a vse bylo ok. A tak kdyz vysla nova topix6.1 tak jsem se vratil.
Myslim ze na HD ty WM6.1 stejne patri a tak neni co resit.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Kwbr ROM

Příspěvek od Mezek »

Tak jsem nahodil, Topix 3.5 WM6.1 Manila 2.1 Sense weather, vypadá to docela dobře, je rychlá. Uvidíme jak projde při plné zátěži v provozu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Podrobnější informace, až po alespoň týdnu používání.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

Aspon to mozem porovnat...ja mam 3.5 6.1 bez pocasia. Jedina vec, kt. ostala z 3.1.2 a trochu mi vadi je, ze ked pouzivam inesoft phone, tak pri starte mi len prebehne okno na zadanie PIN kodu a musim dat neskor tlacidlo Call a zadat PIN. Potom mam 32-34 perc obsadenej RAM, tak isto ako pri 3.1.2. Okrem toho som maximalne spokojny.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Kwbr ROM

Příspěvek od Mezek »

Topix 3.5 WM6.1 Manila 2.1 Sense weather

Po prvním dni užívání :
1) + Aktualizace "My Location" spolehlivě funguje po nainstalování opravného cabu ze stránek.
2) + Rychlost je stejná jako s originální ROM bez SS lokalizace. Opravdu rychlá a svižná. Překvapilo mě naběhnutí celého systému po restartu, který je opravdu rychlý. Řekl bych až o polovinu rychleji než na romkách co jsem zkoušel.
3) + Počeštění jde udělat pomocí registrů.
4) + Upozornění na SMS, Emaily bez problémů funguje.
5) + Pro ty co hlídají Volnou paměť také dobrá zpráva. Já stále kolem 100.00 MB. Ovšem záleží co si uživatel nacpe za programy.( SmartRady, Time, SPB Wallet, Core Player, IGO, to asi vše co mám. Pro moji potřebu a užívání stačí. Ostatní programy jsou v ROM ).
5) + Při použití zámku, lze odemknout vytažením stylusu.

1) - Škoda starého vzhledu kalendáře. Kdo plánuje několik desítek záznamů do kalendáře, je to utrpení. Snad zatím jediný mínus.

Zámek :
Obrázek

Pro ty co si rádi hrajou, jdou použít i caby (soubory) na "obarvení ikonek", je to blbost, ale potěší oko. :tlem:

Obrázek Obrázek

Po týdenním zkoušení mohu říct, že je to pro mne jedna z nej ROM, co jsem vyzkoušel. Pro ty co váhají, mohu jen doporučit.

-- doplnění předchozího příspěvku (pon úno 08, 2010 15:38) --

Dnes se objevila na stránkách XDA nová ROM Topix 3.5 WM6.5 Manila 2.5 Sense. Vyzkouší někdo a podělí se o zkušenost ? Chci alespoň ještě jeden týden testovat Topix 3.5 WM6.1 Manila 2.1 Sense weather, na kterou si nemohu ani trochu stěžovat.

Edit : Topix 3.5 WM6.5 Manila 2.5 Sense již není na stránkách, ale objevila se Topix 3.5.1 WM6.5 Manila 2.5 Sense
blackman_82
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 01, 2008 16:31
Zařízení: HTC Desire

Kwbr ROM

Příspěvek od blackman_82 »

jak změnit cílovou složku pro ukládání fotek do "storage card/my docoments/my pictures"? Defaultne je tam dcim. Pokud to změním v advanced config na my pictures tak mi to ukládá fotky a videa pouze do "storage card/my docoments" Mám verzi wm6.5 sense 2.1
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

Kwbr ROM

Příspěvek od LordMirdas »

Ja bych mel jen prominte mi hloupej dotaz na to screenu kde jsou hodiny a pod nima kalendar jak tam prosimvas dostanu vice veci/udalosti pod sebe? me se tam objevuje vzdycky jenom jedna. Nekde se to nastavuje? dekuji:)

EDIT: aha zrejme to bude tim ze ty ukoly musej byt v jednom dni :idea:
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

to mezek: Tak ako si spokojny s ROM? Ja mam problem s vydrzou baterky. Urcite to nebude chyba ROM, ale moja. Uvazujem o zmene na tu s pocasim a preto by ma zaujimalo ako si spokojny po dlhsej dobe. Vykon, volna RAM a pod. Dik za info,
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Kwbr ROM

Příspěvek od Mezek »

Já jsem spokojen velice. Jak rychlost a spolehlivost. Za tu dobu se ani jednou nic nepodělalo a vše šlape jak má. Baterie výdrž velmi slušná kalendář, email, kontakty - vše přes exchahge, tudíš neustále připojeno - výdrž dva dny a kousek :tlem: , ale nabíjím každý druhý den večer při zhruba 40 - 35%. Což opravdu velmi slušné. Volnou paměť až tak moc neřeším, ale pohybuje se kolem 90%
Opravdu nejlepší ROM co jsem vyzkoušel. A zůstávám u ní.
Snad pomohla i rada na stránkách xda ( o KWBR) , kde je doporučováno před nahráním této ROM ( nebo jakékoliv jiné ),tento postup:

1)- nahrát originální ROM - 2x HR
2) -nahrát zvolenou ROM - 2x HR

Mohu říct, že je to časově náročnější, ale vyplatí se to. Potom vše funguje jak má.

EDIT: snad jen při nahrání radia 1.17 jsem měl "pocit", že baterka tolik nevydržela a tak jsem se vrátil spět k 1.14. A v pohodě. Také jsem zkoušel i 3.5.5 Sense 2.5, ale rychle jsem ji dal pryč. Když si zvykneš na rychlost a plynulost, potom vidíš jakýkoliv zádrhel.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

Volna pamat je okolo 90perc? To som celkom nepochopil. Mne slape vsetko, akurat som si vsimol, ze pri HTC caller ID nefunguje vypnut zvonenie. Zmacknem ked mi niekto vola a nic, zvoni dalej. Pouzivam teraz Inesoft a tam to chodi. Mam radio 1.17 a som s nim max spokojny. Skusal som teraz par veci a zacala mi klesat kapacita baterie. Za hodinu 5-10 perc. Skusal som rilphone 1.15, vratil som 1.14, vypol som Inesoft, ale neviem sa vratit k povodnej spotrebe. Nebezi mi nic na pozadi. GPRS mam zakazane. Kaslem na to, aspon skusim tu druhu 6.1. Da sa pocasie v HOME aktualizovat manualne a len cez wifi? Momentlane mam 60-65perc volnej ram, po starte 66-68. To doporucenie som uz cital, nechce sa mi do toho, ale skusim to. Kazdopadne som nepochopil preco 2xHR. Jeden po flashnuti by nestacil? :wink: Dik za info.
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Kwbr ROM

Příspěvek od Mezek »

Jasně, koukám teď na to jako trubka, co za blbost jsem napsal. :tlem: Jasně, že tam má být 90 MB volné paměti. U počasí lze vypnout aktualizaci a lze jen ručně nebo přes wifi. Jen je třeba stáhnou opravný cab. na počasí. (Pokut by to nefungovalo).
Proč 2x HR ? Nevím, ale bylo to doporučeno, tak jsem to udělal, těch cca 15 minut navíc mě nezabije.
peter63
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 272
Registrován: čtv srp 31, 2006 14:52
Zařízení: HTC touch HD: rom Topix 3.5 wm 6.1, Afroradio 1.17

Kwbr ROM

Příspěvek od peter63 »

90MB nie je ziadna slava. Zvyknem mat tak 120-110MB. Tak som to mal aj pri originalnych ROM. Bezi ti tam nieco?
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Kwbr ROM

Příspěvek od Mezek »

Mě to bohatě stačí, z rychlostí a plynulostí jsem spokojen, a o to jde. Na pozadí neběží nic.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů