Duttyho ROMky 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od SirTom »

to Sheldon (teda HTCKlorec): sakra! tak rychle! no nic, tak znova na flash!
EDIT: R8 vidím jen pro Diamonda2 (Topaz)

to niky79: radio mám 1.17
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od bugsy »

no ak ma niekto zaujem si upravit format datumu v "Todey" HTC Sense, tak pre slovencinu je to subor "518fbacb_manila" :wink:
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od magnat »

sirtom - mylocation mi funguje aj bez wifi a s tym radiom, co je v r7 (1.17)

htcklorec - tu si u hd a r8 spravil dutty zatial iba pre diamonda2

bugsy - aj ty si nasiel 44 suborov so slovencinou v novom sense? (ja som si upravil datum aj na kalendari a pocasi)

vita56 - diky za tvoj navod k najdeniu 518fbacb_manila
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Zajímalo by mě proč mě jedinému my location nefunguje? Zkoušel jsem to přes wifi, edge, gprs a prostě nic. Požíval jsem Loe R5 i 6 a turba R 14 i 15 nynější. Máte někdo radu jak na to? Jsem z Hradce Králové.
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od bugsy »

no nwm niekomu to ide .. niekomu nie... mne osobne My location funguje len pri zapnutom Wifi... radio 1.17
sam Duttys na fore pise ze to nemusi fungovat kazdemu na 100%...
tak to stale riesim upravou databazy registra a manila suboru "2330fc3c_manila"
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Muzu te poprosit o cestu upravy registru? Dekuji. Ja mam radio 1.14. Je mozne, ze by byl problem v radiu?
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od bugsy »

ta cesta je inac dost dlha .. tak prikladam reg. subor...
ManilaWeather.zip
(392 bajtů) Staženo 138 x
a s tym radiom pochybujem.... mal som 1.14 a problem bol rovnaky ako teraz s 1.17
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Vita56 »

magnat píše:sirtom - mylocation mi funguje aj bez wifi a s tym radiom, co je v r7 (1.17)

htcklorec - tu si u hd a r8 spravil dutty zatial iba pre diamonda2

bugsy - aj ty si nasiel 44 suborov so slovencinou v novom sense? (ja som si upravil datum aj na kalendari a pocasi)

vita56 - diky za tvoj navod k najdeniu 518fbacb_manila
To magnat: Rádo se stalo, čím víc lidí se v tom bude vrtat, tím víc toho budeme mít. :-)

To magnat a bugsy: Pokud budete opravovat něco v počasí (nevím, zda ve slovenštině je podobná chyba jako v češtině clear - jasno), je zapotřebí upravit dva soubory. První je 518fbacb_manila, tam se upravuje i datum a tam jsou stavy počasí pro today panel. Potom musíte najít soubor s překlady pro wether panel, odtud se berou překlady pro panel počasí. A v něm to upravit taky. Aspoň v češtině to tak je.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

HTCKlorec píše:uz je R8, zaznamenal som o nieco vacsiu rychlost oproti R7.
A jak jsi to poznal?
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

TO: bugsy
Takže ani reg. subor nepomohl. Používám ted turbo R 15. Leo nepoužívám, protože po zaplnění SMS jsou hodně pomalé. Jinak my location nijak neřeším nijak ho nepotřebuji. Jen mě zajímalo proč mi to nikdy nefungovalo.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od magnat »

vita56 - ako som uz pisal hore, nasiel som 44 suborov v ktorych je komplet cely sense v slovencine a skontrolovat to vsetko a opravit pripadne chyby (par veci tam bolo po svedsky a nie po slovensky) dalo poriadne zabrat. priblizne polovica suborov bola bez chyb a zbytok som opravil (dvojite medzery, chybajuca diakritika...) a upravil som aj zobrazenie datumu na Home zalozke. asi by som to mal poslat do htc :-D

:twisted: :twisted: :twisted:
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

michalkosmak píše: Leo nepoužívám, protože po zaplnění SMS jsou hodně pomalé. .
Lze prece vratit puvodni HTC messaging...
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Existuje možnost počeštit i Duttyho romky? Dříve než jsem používal Duttyho počeštoval jsem si TF3D tomsoftovým .cabem jenže u Duttyho mi pak nefungovali spravně např. tóny atd.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 31, 2009 12:48) --

to Niky79 to je pravda. :oops:
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od bugsy »

v kazdom tf3d alebo teraz new HTC Sense ide nastavit jazyk podla vyberu upravou hodnoty v registoch... uz je to tu niekolkokrat zmienovane.. o par stranok dozadu najdes aj presne kde a co treba zmenit na aku hodnotu... prelistuj zopar stranok spät a najdes to...
co sa tyka toho reg. suboru co som postol.. (a taktiez ho mam odtial.. treba len hladat) tak ten nieje na fungovanie My location ale nato ze ked si upravis subor "2330fc3c_manila" a pridas donho svoje vlastne mesto ktore chces... tak bez tej upravy registov ti ziadne udaje o pocasi nestiahne.

to: magnat..... ja ich tam mam 47.. no vsetky som este neprechadzal.. nebolo casu... :) mohol by si tie opravene postnut nech ich mozme stiahnut.. mne sa s tym nejak velmi bavit nechce :)
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od HTCKlorec »

niky79 píše:
HTCKlorec píše:uz je R8, zaznamenal som o nieco vacsiu rychlost oproti R7.
A jak jsi to poznal?

Subjektivne sa Sense menej zadrha, rychlejsie sa nacitaju e-maily a celkovo je system o trochu sviznejsi
Uživatelský avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: pon črc 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od michalkosmak »

Tu: bugsy. Aha už to chápu s my location. Jinak nevím jak přesně "2330fc3c_manila" upravit? Ješte mám jeden problém při R7 semi při příchozí zprávě rosvítí displej. V nastavení a v Tom Text Message to mám zakázané. Nechápu to.
Vita56
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv bře 12, 2009 14:00
Zařízení: HTC HD2, HTC Touch HD

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od Vita56 »

To magnat: Záslužná práce, mohl bys to tady někde poskytnou, ať to zbytečně nedělá někdo znova. Ono na to v HTC asi kašlou. Třeba ta chyba v počasí "clear - jasno" se táhne od původní rom. Ale vyšší verze manily mají ty překlady úplnější a kvalitnější.
Ještě by to mohl někdo udělat pro češtinu, ale asi je to zbytečné, já opravil jen do očí bijící chyby. Dělám to prakticky v každé verzi, už od manily 2.0. A jak jsem psal, ty verze se od sebe někdy liší, dokonce i některé překlady se přesouvají do jiných souborů apod. Takže je možné, že dnes nebo zítra vydá Dutty R8 i pro HD, použije vyšší verzi Sense, a můžeš to dělat znovu. :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 31, 2009 19:22) --

To michalkosmak: Pokud si chceš upravit databázi počasí, tady máš link s nějakým howto.
http://htcpedia.com/forum/showpost.php? ... count=4841" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud neumíš anglicky, prohledej tady fórum, kdysi jsem tady popisoval, jak databázi upravit i ten soubor ManilaWeather.reg jsem tady kdysi postnul já. :-)
Ta datbáze počasí je SQL databáze, já pro její úpravu používám SQLite Expert Personal 2, je zadarmo a umí i unicode, tj jméno města může obsahovat dikaritiku. Upravuji to na PC. Ale existují i speciální editory na HD i PC, najdeš je na XDA..
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od magnat »

toto vsetko je upravena slovencina do HTC Sense, staci vsetko rozbalit a nakopirovat do adresara Windows v HTC Touch HD a v registroch potom alebo pred tym prepisat v HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang cislo 409 na 41b (toto vsetko treba robit pri vypnutom HTC Sense)

:!: novsia verzia je v druhom prispevku na nasledujucej strane :!:

pps: ak sa niekomu bude chciet, moze prejst subory z ostatne zalozky.zip a pripadne opravit nejake chyby, co som si nevsimol
kajmany
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 31, 2009 20:57
Zařízení: HTC touch hd

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od kajmany »

Prosím o radu. Asi sem opravdu nesschopnej nebo nevim. Celý den projíždím forum a nemuzu najit spravnou odpoved. Mam Htc touch HD a v do nej sem nainstaloval hspl 1.14 olinenex vse probehlo v poho...predtim sem tam mel verzi romky 1.14. Pote sem tam naistaloval novou energyrom 21864 a vsechno probehlo ok jen po instalaci mam uplne jakoby rozostrenej displej a nejde mi ani zadat pin aby tel fungoval. Ted to chci preflashovat na neco jinyho ale nevim jak. Udelal sem hard reset a zkousel nainstalovat Hardspl 1.56 tusim a kdyz to probehne, tak tam mam zase tu energyrom. Jak to mam vratit vse nejak tak, abych si tam mohl nahrat treba duttyho romku wm 6,5 R7?...Predem díky za vsechny rady.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Duttyho ROMky 6.5

Příspěvek od niky79 »

Jiste, ze po instalaci Hardspl 1.56 tam mas porad energyrom :-) Ta tam bude tak dlouho, dokud tam nenahrajes jinou ROM :) Hardspl ti ROMku neodstrani, co bys tam taky pak mel :)
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů