Miriho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

tak jsem se konecne dostal k fleshnuti nove verze - v14, skvela rychlost, fakt ze jo, uz jen pitome prohlizeni adresare Windows nebo nabihani po SR, super
pri te prilezitosti jsem dal i Inesoft Phone, verze 5.0b3, predtim jsem zkousel 4.neco a tohle je docela pokrok kupredu, jako jeden z mala programu si umi poradit s kontakty najednou na sim i v pameti telefonu, je hezky a zatim funguje naprosto pohodlne (snad to i tak vydrzi) - stabilitu moc neocekavam, od bety, ale zatim je i stabilni ;-) muzu poslat Titanium nekam :-) (tedy to, ze tobe nezvoni, bude nejspis necim jinym, ale je to beta no)

ps: spis me stve, ze AEButton+ mi nechce otacet displej spravnym smerem, jsem levak (ale v obou pripadech displej porad otaci "doprava")
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Miriho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

Zdravim Vas, chcem sa spytat ohladom flashovania. Mam ROM Daviduck V5 s jadrom 1.14 a chcem si nahodit najnovsiu Miriho romku. Cital som, ze mozem priamo HSPL 1.14 preflashovat na HSPL 1.56. Nie su s tym problemy? Mal niekto green screen? (docital som sa na xda, ze sa to stava). Ked uz budem mat HSPL s jadrom 1.56, stale tam bude ROM 1.14. Mozem potom nahodit priamo rom od Miriho? Medzi tym je treba Hard reset? Neviem preco, mne sa nedari HR stlacanim klaves ale iba priamo uz z prostredia rom cez settings. Budem vediet sa dostat k nastaveniam a naslednemu HR ak bude HSPL 1.56 a ROM 1.14? Vopred dakujem za radu. Kym pristupim k samotnemu upgrade HSPL a ROM, chcem si byt isty, ze robim vsetko dobre.

Marecek
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

ROM 1.14 ti s novym HSPL urcite chodit nebude, chce to zaroven fleshnout novou oficialni ROM - zkus se podivat zde
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Miriho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

Dik, pochopil som dobre z xda forum? Po reflesnuti HSPL na 1.54 mozem hned nahodit novu ROM od Miriho z bootloaderu a potom mozem pre istotu urobit HR. Preco mi nejde HR sucasnym stlacenim tlacidiel +- a power? Drzal som to v kuse mozno aj 2 minuty a potom som to skusal opakovane. Ked to urobim, nic sa nedeje.

Marecek
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Miriho ROMky

Příspěvek od mick04 »

to marecek65: + - a tlačítlo pro soft reset na zadní straně - červené, jinak HR jde udělat i ze setting-system- clear storage
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Miriho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

To viem, ze sa da cez settings, ale ked nahodis novu rom, potom musis cakat kym sa nainstaluje. V navodoch na nete som nasiel + - a power. OK, tak to vyskusam s tym softresetom tlacitkom. Inac co som poprechadzal fora a najviac ludia chvalia v poslednom case Miriho Rom. Je to naozaj pravda, ze je tak rychla? Je rychlejsia ako duty roms? Bol som doposial spokojny s davideuck V5, ale chcem skusit nieco nove, hlavne WM 6.5 dufam, ze idem up a nie down co sa tyka rychlosti a stablity systemu. Nie som zastanca casteho flashovania, preto si chcem vybrat dobru Rom na dlhsi cas. Ak ma niekto nejaky iny navrh ako Miriho Rom daj mi vediet. Hlavne mi ide o tŕychlost a stabilitu. Neznasam, ked HTC zamrzne a ostava zadne sotfreset tlacitko. Voperd dik za rady.


Marecek
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Bydliště: Kladno

Miriho ROMky

Příspěvek od Farao607 »

Tak jsem presel z Duttyho romek na tuhle Miriho (abych vyzkousel rozdil) a zatim spokojenost, liby se mi ta zatez CPU.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Miriho ROMky

Příspěvek od Starbuck »

Kurna lidi, nestvete mi! Sotva si sezenu a nainstaluju aktualni 13ku, uz je tady 14ka. Kdo to ma furt flashovat?! Za trest s vama minutu nemluvim.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

marecek65 píše:Dik, pochopil som dobre z xda forum? Po reflesnuti HSPL na 1.54 mozem hned nahodit novu ROM od Miriho z bootloaderu a potom mozem pre istotu urobit HR. Preco mi nejde HR sucasnym stlacenim tlacidiel +- a power? Drzal som to v kuse mozno aj 2 minuty a potom som to skusal opakovane. Ked to urobim, nic sa nedeje.
pochopil jsi dobre
co se tyce hr, dve minuty se to nesmi drzet a co se tyce hr pomoci +- a tlacitka power - lze to, ale ne hned po flashnuti, musi se chvili pockat, do zkouseni stylusu myslim - kazdopadne pomoci +- a sr tlacitka to lze udelat hned

ps: anebo funguje toto: flash, vyndani baterie (vypnuti), nandani baterie zpet (ale nezapinat), zmacknout tlacitka volume +-, zmacknout (jednou a kratce) power tlacitko - hr se provede volume +
marecek65 píše:Inac co som poprechadzal fora a najviac ludia chvalia v poslednom case Miriho Rom. Je to naozaj pravda, ze je tak rychla? Je rychlejsia ako duty roms? Bol som doposial spokojny s davideuck V5, ale chcem skusit nieco nove, hlavne WM 6.5 dufam, ze idem up a nie down co sa tyka rychlosti a stablity systemu. Nie som zastanca casteho flashovania, preto si chcem vybrat dobru Rom na dlhsi cas. Ak ma niekto nejaky iny navrh ako Miriho Rom daj mi vediet. Hlavne mi ide o tŕychlost a stabilitu. Neznasam, ked HTC zamrzne a ostava zadne sotfreset tlacitko. Voperd dik za rady.
s duttym nemuzu porovnavat, ale par davideucku jsem mel a s rychlosti je na tom miri urcite daleko lepe (i zatez)
Paveljr
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob úno 14, 2009 20:01
Zařízení: HTC TOUCH HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Paveljr »

Doted jsem jel vyhradne na Duttyho WM 6.1 , nedavno presel na Dutty 6.5 ,takze mam nejke zkusenosti a muzu konstatovat,ze Miri 14 je zatim nejvychytanejsi a nejrychlejsi,takze na ni nejakou dobu urcite zustanu.Doufam,ze behem par dni nevyjde 15 nebo me z toho neustalyho preinstalovani uz asi klepne pepka... :-D
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

nova verze nastesti v poslednich dnech obsahuje vetsinou jen novy build wm6.5 - takze kdyz ti hd beha stabilne, nemas duvod menit a navic lze cekat, ze vyvoj se jiz uklidnil a nove verze nebudou tak rychle pribyvat...
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Miriho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

to spermosh:
Este sa chcem spytat keby som sa chcel vratit k HSPL 1.14 mozem to bez obav flashnut z 1.56
Dik za rady, uz mi Miri fici, je to naozaj rychle.

Marecek
Paveljr
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob úno 14, 2009 20:01
Zařízení: HTC TOUCH HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Paveljr »

Nevite pls,kde se da sehnat oznameni prichozi zpravy jak u Duttyho romek - to !Excuse me boss you have a text message" ? Dik
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Miriho ROMky

Příspěvek od mick04 »

U Duttyho IM- New instant message, jinak v setting- sound and notification a pod notification-event
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

marecek65 píše: Este sa chcem spytat keby som sa chcel vratit k HSPL 1.14 mozem to bez obav flashnut z 1.56
Dik za rady, uz mi Miri fici, je to naozaj rychle.
co se tyce navratu zpet, to netusim, nikdy jsem neprovadel, ale rekl bych, ze ano - kazdopadne to bude chtit procist xda
Paveljr píše:Nevite pls,kde se da sehnat oznameni prichozi zpravy jak u Duttyho romek - to !Excuse me boss you have a text message" ? Dik
netusim, co presne chces - postup, jak to udelat mas popsany vyse; pokud mas zajem o melodii primo, viz. priloha
(zabaleno z duvodu nepoveleni pripony .wma)
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Miriho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

Paveljr píše:Nevite pls,kde se da sehnat oznameni prichozi zpravy jak u Duttyho romek - to !Excuse me boss you have a text message" ? Dik
netusim, co presne chces - postup, jak to udelat mas popsany vyse; pokud mas zajem o melodii primo, viz. priloha
(zabaleno z duvodu nepoveleni pripony .wma)[/quote]

aj mne chybala tato melodia, ale nedari sa mi ju pouzit na SMS. Nakopcil som ju priamo do zlozky win do adresara ringtones medzi ostatne alerty, ale stale ju nie je vidiet, takze sa neda pouzit ani po SR
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Miriho ROMky

Příspěvek od spermosh »

ja to delam bezne, ted i na Miriho romce, pres Resco Explorer - atributy souboru mam System/Read Only/Archiv - davam primo do slozky Windows (zvoneni) a do slozky My Ringtones (tony pro sms)

ps: kdyz to delam takto, restart neni potreba
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Miriho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

2marecek65: Já jsem ho tam dostal přes TCM. Musíš ten zvuk nakopírovat do složky : Application Data - Sounds a HLAVNĚ PROVÉST RESTART !!! JINAK TI TO NEPŮJDE :wink:
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Miriho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

[01.06.2009] Miri WM 6.5 21728 :: V 15.0 [ONLINE]

Changelog V 15.0
- Upgraded WM build to 21728
- Upgraded HTC Task Manager, Boot Launcher to WM 6.5 versions


http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493911


Download premium :
http://rapidshare.com/files/239554834/M ... remium.rar
Paveljr
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob úno 14, 2009 20:01
Zařízení: HTC TOUCH HD

Miriho ROMky

Příspěvek od Paveljr »

->Spermosh : Shanel jsem primo tu vyzvaneci melodii ,takze diky za prilohu ;-)
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů