Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Duttyho ROMky

Příspěvek od Diamant »

Doposiaľ som používal Duttyho ROMku V1.7 a bol som veľmi spokojný. Mal som však problém s BT pripojením v aute (po hovore sa odpojilo). Nainštaloval som preto aktuálne najnovšiu verziu V2.1 XTREME a zaujímalo by ma, či niekto nepozná spôsom, ako vyriešiť moje 2 problémy:

1) Ako vypnúť automatické otáčanie displeja?

2) Po kliknutí na hornú lištu sa vždy objaví Notifications. Chcem sa však dostať k nastaveniam pre jednotlivé ikony ako je u PDA obvyklé (či už priamo, alebo cez zväčšené okony na celý displej).
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od martintrestik »

1) Nevím jestli to nebylo u jiných ROMek, ale nemáš tam aplikaci Flip_IT? Jedná se o program způsobující otáčení displeje, ale jsem z těch množství ROMek zblbnutý, takže nevím která to měla/neměla...

2) Přesně toto taky řeším, vím že u jedné z něčích ROMek se mi to podařilo vypnout, ale teď když to chci udělat znova, už nevím kde to bylo, prostě to za boha nenajdu i když to bude nějaká prkotina...
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky

Příspěvek od SirTom »

mám v. 1.9 ,ale myslím,m že to bude stejné:
ad 1) pokud vím na aktivaci otáčení se instaloval nějaký speciální cab, pokud ho odinstaluješ, otáčení se nekoná
ad 2) to je vlastnost nové verze TouchFlo3D, pokud vím nejde to změnit (musel bys jít na verzi bez nového TF3D tedy 1.7)
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky

Příspěvek od spermosh »

2) na ty zvetsene ikonky pres cely displej existuje .cab - ja mam 1.0 HP od Davideucka, ktera to ma v sobe.
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od martintrestik »

Zvetseny ikonky jdou vypnout nomalne v nastaveni, ale tuto co je v tech novych romkach se mi podarilo vypnout jen jednou u duttyho romky 2 extreme, ale nevim uz kde.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Duttyho ROMky

Příspěvek od Diamant »

Pokiaľ je to vlastnosť nového TF3D, ako sa dá potom dostať k ikonám signálu?
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky

Příspěvek od SirTom »

řekl bych že settings/connections
na jedno "tapnutí" z today + TF3D ne.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Duttyho ROMky

Příspěvek od Diamant »

Problém je v tom, že ja TF3D nepoužívam (mám klasické Today) a tlačidlá na hlasitosť mám premapované na šípky. Tak k nastaveniu hlasitosti sa neviem dostať nijako. K WiFi jedine cez Settings. Voľbu siete mám manuálnu, tak za hranicami je to horšie sa rýchlo dostať k voľbe siete.

EDIT: Tak napokon sa podarilo:
You can, however, disable the new notifications menu by going to the Task Manager (built into Duttys Extreme) then go to Services and change the Notifications thingy to be "manual" and restart
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od milos797 »

ja mam problem s duttyho novou romkou. Aj keď som odinštaloval program na otáčanie displaya, tak keď si zapnem album - fotky - a otočím display, najskôr všetko ok ale asi po sekund sa display vrati do normalneho stavu a uz tie fotky nejde otocit. nemate nikto ten isty problem alebo riesenie? mam tu najmovsiu romku
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Duttyho ROMky

Příspěvek od radospol »

to ti neporadim,ale vyskusaj nainstalovat jeho album, je to cab. ktory bol v baliku s ROM. bude sa ti pacit.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od milos797 »

nainstaloval som si to, ale jedina zmena je, ze ked mam otocene na dlzku, tak posuvani funguje inak ako ked mam postojacky. Proste posuvanie funguje normalne, ale obrazky sa neotacaju. alebo som zle pochopil ten album a mam hladat nejaky program? lebo ziadny novy tam nevidim.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od milos797 »

Mám taký problém s budíkmi. Neviem kde nastaviť aby budík urobil viac ako len "bip" a koniec. Ja potrebujem budík aby zvonil poriadne. Neviem dokonca ani kam nahrat mp3 aby ju zobralo. Dal som do dokumentov, do windowsu...
Ide vam to normalne
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Duttyho ROMky

Příspěvek od dvzd »

Nainstaluj si G-Alarm.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od milos797 »

prave to som moc nechcel. Galarm som pouzival dlho a tento co ma dutty mi pride rychlejsi, jednoduchsi... pomohlo by mi keby len niekto vedel poveat, kam mam nahrat mp3 aby mi ju alarm zobral a prehral...
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky

Příspěvek od SirTom »

- alarm je to bug, opakovane prehravani u alarmu jde nastavit standradne pres settings/alarms, ale jakmile znovu sahnes na nastaveni pres TF3D tak se to vypne, takze k nicemu. jedina cesta o ktere vim je umele si vyrobit opakovane zvoneni do jednoho souboru.
- mp3 na budik mi taky nejde, podle mne take bug
- ohledne otaceni a neotaceni, u mne stacilo zmenit hodntou rotate v registrech (nevim uz kde to presne je urcite to bude ve wiki) a chova se to standardne (tj. TF3D se neotaci; fotky ano) na zbytek pouzivam radeji gyrator.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Duttyho ROMky

Příspěvek od SirTom »

tak už tu máme v 2.2 ve které by alarm měl být OK. (mimo jiné)
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od milos797 »

Čítam, čítam, ale hneď sa tam objevuje veľa ďalších problémov - najme home button, tiež by mi vadilo že Opera je preč... Ja už som ten album vyriešil, tá zmena v registroch pomohla a ide to super. V podstate všetko ostatné je ok, len ten budík. Neviete mi teda poradiť, ako si nastaviť, aby mi po kliknutí na hodiny otvorilo gAlarm. Už som bol nútený si ho nainštalovať ale musím ho spúšťať z programov. Keby som toto vyriešil, tak tá 2.1 Romka by bola už pre mňa dlhodobo použiteľná. Nechce sa mi za každým všetko prehadzovať a na tých pár nápisov si viem zvyknúť (napríklad to pri internete..). Ja som skúšal budík prestaviť cez SSMaPa ale mi tam píše chybu - čosi s manilou. To sa dá nastaviť niekde inde? Ď
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Duttyho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

SSmapa nefunguje s novou Manilou :-( Opera zamrzi, spis ted uvazuju nahodit novou L26, ale jeste pockam na dalsi ohlasy.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od milos797 »

takze ta moznost prehodit si defaultny alarm tu nie je? alebo ako to mam chapat? ja som teraz s operou celkom spokojny.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky

Příspěvek od spermosh »

ja bych rekl, ze ta moznost menit defaultni je neco jineho, nez to, co se spousti z tf3d (nativne) - to podle me nepujde ted zmenit, vlivem noveho tf3d...budeme muset chvilku pockat, treba na novejsi SSMaPa
jinak opera je podle me hodne spatna, takze se mi libi, ze v ROM neni
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů