Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

Duttyho ROMky

Příspěvek od Mong3R »

Díky mountain, nainstaloval jsem ale nic tak nevím, mám připravenu z5 Miriho ale novou V19 tak uvidíme :wink:
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky

Příspěvek od mlndsk »

mick04 píše:Mám dotaz pro hlavy pomazané, dá se nahrát nová ROM s SD karty? Doteď to nahrávám přes USPL, ale to je přes PC. USPL mi umožní nahrát ROMku a systém se vrátí do výchozího stavu ...

Ano lze, ale pokud opuzivate USPL, tak stejne musite pouzit PC. Nicmene i tak je to preferovanejsi a bezpecnejsi forma updatu. Ja to tak treba delam.

Pokud byste udelal HSPL, tak je mozno uplne bez PC, tedy az na akt nahrani ROM na kartu (pokud pominu pripad kdy byste si to stahoval pres mobilni data rovnou do telefonu).


Postup je

1. vytahnout SD z tel a nahrat na ni rom - blacimg.nbh
2. telefon uvest do rezimu nahravani ROM
3. pripojit tel k PC - objevi se usb na obrazovce
4. vlozit SD kartu do tel
5. spustit USPL
6. nasleduje teplomer a za par minut to tam mate.
7. odpojit tel od PC
8. a doporuceno je udelat 2x hard reset pristroje
orkim
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned čer 14, 2009 21:37
Zařízení: HTC HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od orkim »

ja som dnes nahodil túto romku, a zatial vyzerá velmi slušne... tiež tam nebola po nahratí klasická ponuka štart....., akonáhle som tam nahodil mobile shell 3, tak po reštarte prístroja naskočila aj klasická ponuka štart......, len taký môj postreh...
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Duttyho ROMky

Příspěvek od mick04 »

to mlndsk : Dík, ale zajímal mě postup úplně bez PC. Jedu na dovolenou a tak si říkám, že bych si nahrál na SD všechny nejnovější ROMky na SD a zkusil je postupně otestovat. "Udělat HSPL" znamená přesně co?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky

Příspěvek od spermosh »

mick04: znamena to toto treba
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Duttyho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

Dnes rano som si flashol Duttys_HD_V3.9 _XT_Turbo_5.2.21051.1.6.4_1.59.709.0_Radio_52.62.25.34_1.14.25.24_V2.1. Po flasnuti isla velmi rychlo, ale ked som si nainstaloval soft, zacala mrznut, ale tak, ze som musiel pouzit HR. Najprv mi zamrzlo HTC, ked som obnovil kontakty a kalendar s SPB Backup. Nevedel sa spusit poriadne system, musel som HR. Kalendar mi dokonca ani neobnovilo cely. Potom mi zacalo mrznut po instalacii SPB pocket plus. No bol som z toho riadne sklamany. Asi sa nema tato rom rada s SPB softom. Ma niekto podobne skusenosti? Musel som sa vratit k Miriho Rom, ta je stabilna, ale pomalsia.
stapav
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 02, 2009 12:22
Zařízení: HTC HD cz

Duttyho ROMky

Příspěvek od stapav »

Dutty sám doporučuje po flashnutí jeho rom provést další HR. Co se týká kontaktů,úkolů ap.doporučuje jejich obnovení přes počítač pomocí třeba AS.Nedoporučuje používat zálohu z předchozí rom v PDA.Programy a aplikace nainstalovat také znova.Takto to dodržuji vždy při flashnutí jakékoli rom a problémy nikdy takového rázu nebyly.Nicméně po vyzkoušení se v poslední době vždy vracím k rom od Onkologa.
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Duttyho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

2stapav:

dvojity HR som urobil, soft som riadne instaloval, iba zalohu kontaktov a kalendara som robil cez SPB backup. Ktoru verziu onkologa pouzivas? Chcem si najst nejaku stabilnu ROM, aby som nemusel dlho flashovat. Vzdy sa mi vyskytne nejaka chyba. Teraz ta Miri rom je dobra, iba velmi pomala podla mna.
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Duttyho ROMky

Příspěvek od Revin »

Je nejaka romka od Duttyho bez Manilly? Taky nevim co znamena to CVSD, MSVC...

Chtěl bych ROM bez Manilly (TouchFlo), nepouzivam to. Ale prijde mi, ze vsechny varianty od Duttyho Manillu maji...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

to Revin : od Duttyho nevím, ale od Onkologa 100%, a 100% skvělá :
POPIS:
Super Lite version

June 3

1 build 21728 aku 5.0.20
2 based on ROM 1.59
4 new drivers
5 removed new IE
6 removed new LockScreen (you can install it from a cab)
7 no HTC Dialer
8 no HTC Keyboard
9 no Manila
10 more cleaned
11 added ATI and OpenVG drivers
12 general improving
13 now you can record your calls without 3rd part apps (just make a call than in HTC dialer menu you'll find -Record- button,tap it and your call will be recorded...you'll find your recorder call in MyDocuments/Notes)
14 updated apps in OEM
15 now when you tapping sensor buttons (like home,arrow...) on the bottom you'll hear sound (you could disable it in the Settings-Buttons-Virtual Buttons)

Link
http://rapidshare.com/files/24038210...-65-June-4.rar
běhá famózně :tlem: , má i verzi Lite s Manilou
stapav
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 02, 2009 12:22
Zařízení: HTC HD cz

Duttyho ROMky

Příspěvek od stapav »

to Marecek65 : používám přímo tuto http://rapidshare.com/files/243806823/Full-xda-1.0.rar. Zatím jsem nenašel chybu.Dokonce i Igo maká daleko lépe než na origo rom ,co se týká zpoždění .Zpoždění Igo u této rom téměř zanedbatelné.No a kdo chce 100%ní počeštění může použít IW PRO z HTC D2 -odzkoušeno.
speedos
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 22, 2008 9:30
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od speedos »

Můžu poprosit o postup jak flashnout Romku od Onkologa?? Mam zkušenosti jenom s Leovou a tam jsem to delal přes BlackStoneCustomRUU.exe. Díky
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Duttyho ROMky

Příspěvek od Arthenik »

Nejlehci asi bude flash z SD karty.

1. Soubor BLACIMG.nbh prekopiruj do rootu karty a ujisti se, ze zarizeni ma aspon 70% baterky.
2. Telefon vypni.
3. Stiskni a drz tlacitko pro snizeni hlasitosti a kratce stiskni tlacitko Power.
4. Nabehne ti "trikolora" a nasledne text. Tlacitko na snizeni hlasitosti pust a podle instrukci stiskni opet tlacitko Power.
5. Pockej, az se ROM flashne a pak jen proved soft reset zarizeni pomoci cervenenho cudliku pod krytem.

PS: Do tohohle topicu to zrovna dvakrat nepatri. :P
speedos
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 22, 2008 9:30
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od speedos »

Diky moc!!!Za popis flashnuti!!!Uz na tom pracuju!!!dik
speedos
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 22, 2008 9:30
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od speedos »

Tak jsem mé zkušenosti z Leovou 3.0 a posléze s Onkrologou romkou. Obě jsou totálně odlišné Leo je zatím plná bugu a Okrologova je zase rychla jako prase:-) Ale zase tam nic není takže všechno musím shánět po netu. Ale někomu to možná vyhovuje. Tak chci zkusit jak se říká do třetice všeho dobrého Duttyho 3.9. Tak jdu na to!!!
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Duttyho ROMky

Příspěvek od marecek65 »

2stapav:
predy tym nez si napisal som nainstaloval onkologa super light wm 6.5. Je to super rychla ROM, len som musel instalovat vela softu, ktory je v inych rom integrovani. Ale Igo je stale opozdene. Rom, ktoru odporucas je s Wm 6.1, naozaj je opozdenie mensie???. Moja priorita je prave GPS, naozaj je pravda co pises??? Ak ano, tak to urcite flasnem tebou odporucanu rom. Ale neche sa mi verit, ze WM 6.1 je v tejto suvislosti lepsi ako WM 6.5.
Uz som doinstaloval vsetok soft, co potrebujem, iba nneviem najst utilitu na vyhladavanie udalosti. Neviem ako sa nazyva soft, ked chcem najst napr, nejaku udalost v kalendari alebo v kontaktoch. V Miri rom bola utilita, ktora tuto moznost postytovala.
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky

Příspěvek od mlndsk »

Revin píše:Je nejaka romka od Duttyho bez Manilly? Taky nevim co znamena to CVSD, MSVC...

Chtěl bych ROM bez Manilly (TouchFlo), nepouzivam to. Ale prijde mi, ze vsechny varianty od Duttyho Manillu maji...

bez manilly - NE neni

CVSD = cyberon voice speed dial - funguje dobre na zaklade hlasovych vzorku, pouzivam
MSVC = microsoft voice command - dle meho nazoru pro cecha naprosto k nicemu, odzkouseno nepouzivam
avatar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon čer 15, 2009 19:22
Zařízení: HTC touch HD
Bydliště: Cambridge UK/ Vysocina CR

Duttyho ROMky

Příspěvek od avatar »

takze mam problem stouto romkou 3.9XT

proste jak mam zapnutej telefon normalne ho pouzivam a pak najednou neni prihlasenej k siti a telefon musim vypnout a zapnout. Docela nahovno kdyz se mi chce nekdo dovolat . Pridu na to vecinou nahodou kdyz chci volat ja....

mate nekdo neco podobneho ?
hosic
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pon čer 01, 2009 19:44
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od hosic »

Mam tuhle ROM hnedle od jejiho vydani a zatim jsem nic takoveho nepozoroval.
avatar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon čer 15, 2009 19:22
Zařízení: HTC touch HD
Bydliště: Cambridge UK/ Vysocina CR

Duttyho ROMky

Příspěvek od avatar »

tak je vydana prave

[ROM] [Jun 28] [Dutty's HD WM6.5 R3] [5.2.21820.5.0.40] [Changelog 1-7] [ONLINE!!!!]

jen co ji ztahnu jdu to vyzkouset
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů