Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Duttyho ROMky

Příspěvek od mlndsk »

lukardos píše:To Stepav: To by me zajimalo jak se ti to podarilo:D.Zkousel jsem tak jak si to popsal,ale i naopak a zadna zmena.
Co z toho vypliva?Vracim se zpet k me oblibene duttyho 3,3jce,protoze mi zatim prijde nejlepsi:)
ps. U 3.6tky mi prijde nejak pomale album a Flip Ip ktery jsem ani nenasel,ale to je jen nepatrny detail:)


Doporucuji si precist change log k 3.6, pak budete vedet proc tam neni Flipit a proc vam jede album tak jak jede a co mate udelat, abyste to napravil.

Pokud to udelate, tak si myslim, ze u 3.6 zustanete.
Rici
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 15, 2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od Rici »

Nebyla by 3.7 někde na rapidu? Díky.
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od selice »

TALI: diky.. ja to heslo nenasel nikde. Kopirovani funguje v poho.

Stalo se nekomu, ze po PIM Restore se mu ve zpravach zobrazuji pouze zpravy, ktere jste vy odeslali? Pokud jdu pres Windowsovsky Messaging do Zprav, tak vidim pouze zpravy odeslane odemne. Kdyz jdu do zpravy pres TouchFLO tak vidim zpravy spravne razaene v systemu. Krom toho, telefon pri vstupu do Zprav pracuje neuveritelne pomalu... nesetkal se s tim nekdo?

Nahodil jsem 3.7, predtim jsem pouzival 3.0. Diky.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky

Příspěvek od Kulík »

Setkal jsem se s tím u Diamondu, tam to dělala SS čeština určená pro jinou verzi ROM. Nemáš tam náhodou taky nainstalovanou SS češtinu? ;-)
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od selice »

Nemam nic, ani na 3.0 jsem nepouzival nic. Original cookedROM od Duttyho s zadnymi addony a Anglictinou. Tam hezky hodim zpatky tu 3.0, tohle mi za to asi nestoji. :/
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky

Příspěvek od Kulík »

Ještě mě napadá, jakou verzi 3.7 si tam flashnul? Ve verzi s verzí 2.1 TF3D se někomu objevil problém s příchozími SMS (už u 3.6). Proto Dutty vydal verze ROMky s verzí TF3D 2.1 i 2.0, která je bez problémů.
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od selice »

Flashnul jsem prvne tu verzi s Manila 2.0, tak ted zkousim tu verzi 2.1.

EDIT: tak jsem flashnul Manila v2.1 a stejny problem. V klasickem zobrazeni Windows Messaging vidim zpravy ktere jsem odeslal ja (Inbox), tj. po kliknuti na osobu, ktere jsem poslal zpravu vidim rozhovor max sam se sebou, odpovedi dane osoby nevidim. Stejna situace byla u v2.0.

Pokud ale zpravy ctu pres TouchFLO prostredi, tak se zobrazuji jak zpravy ktere jsem odeslal ja, tak zpravy od osoby odpovidajici a jsou razene spravne podle datumu a casu. :/

To jsem z toho jelen.

A navic se mi po importu tech zprav, 2438 celkem, znatelne zpomalil telefon. Je to mozne?

EDIT #2: Tak jsem zkusil flashnout verzi 3.0 a stejny problem! Kruci pisek, ten PIMBackup me nikdy nezradil, ale rek bych co HTC vydalo novou ROM, tak to asi nefunguje tak jak by melo. Ma s tim nekdo podobny problem? Rad bych sve stare zpravy dostal zpatky. :)
lukardos
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát dub 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Příspěvek od lukardos »

Achjo to je hruza..zase jsem si vyladil svoji 3.3jku a uz abych tam hazel 3.7ku.Jen resim dilema jakou verzi tam mam hodit.
Jestli standart,bez cvsd-msvc, a pod.Jakou jste pouzili vy?A pokud mate sni uz nejake zkusenosti vyplati se mi ji flashnout,aniz bych se zase vracel k 3.3jce?...Za posledni tri dny 6x flashovani.Tak abych se konecne trefil tzv.do cerneho:)
Diky
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od jonathanio »

Nesetkal se nekdo u verze 3.3 se zamrzanim systemu? Z niceho nic prestane reagovat displej i vsechna tlacitka a pomuze jen vytazeni baterie a nove zapnuti. Stava se to tak jednou za dva dny. Volajici slysi vyzvaneni, ale ja ne. Telefon nereaguje vubec na nic. Treba dneska jsem kvuli tomu zaspal do prace, protoze se mi seknul nekdy v noci a rano mi nezazvonil budik :(
Mam uz v zaloze stazenou 3.7, ale do flashovani se mi moc nechce, protoze uz se mi soucasna romka podarila vyladit k me spokojenosti. Teda az na problem popsany vyse :)
budulinekcz
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 22, 2009 9:40
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od budulinekcz »

Duttyho 3,7 ROMku mam asi 2 dny v telefonu a zatim velika spokojenost. Funguje pridani vlastniho mesta do pocasi (SQLite editor + wd 1.2), dokonce je konecne opraveno spatne razeni kontaktu v seznamu (ted uz opravdu A-B-C-Č-D). Prijde mi opravdu svizna a jeste se mi nikde nezakosla, takze rozhodne doporucuju.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky

Příspěvek od Kulík »

jonathanio píše:Nesetkal se nekdo u verze 3.3 se zamrzanim systemu? Z niceho nic prestane reagovat displej i vsechna tlacitka a pomuze jen vytazeni baterie a nove zapnuti. Stava se to tak jednou za dva dny. Volajici slysi vyzvaneni, ale ja ne. Telefon nereaguje vubec na nic. Treba dneska jsem kvuli tomu zaspal do prace, protoze se mi seknul nekdy v noci a rano mi nezazvonil budik :(
Mam uz v zaloze stazenou 3.7, ale do flashovani se mi moc nechce, protoze uz se mi soucasna romka podarila vyladit k me spokojenosti. Teda az na problem popsany vyse :)
Jediný problém se zamrzáním mám občas při ukončení Opery, ale na to tenkrát Dutty upozorňoval a je na to i fix, nicméně 3.7 to řeší.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Duttyho ROMky

Příspěvek od jonathanio »

Operu jsem dlouho nepouzil, takze tim to nebude. Ono nejde o doslovne zamrznuti, protoze volajici slysi vyzvaneci ton, ale mi telefon ani nevrzne.
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Duttyho ROMky

Příspěvek od Slim84 »

selice: hele pokud by sis precet co pise dutty na strankach tak vubec nedoporucuje delat backup zprav a kontaktu pres jakykoli backup software, kontaky pres AS do outlooku jedine, pac po nahozeni 3.7XT to muze delat bordel. mam nahozenou 3.7XT MV2.1 a funguje vse bez problemu.
ostatni: jen by me zajimalo jak to je jako zrout pameti, pac se mi objevilo ze pamet Storage (total 328,27 a in USE pouze 32,85) zatimco Program (Total 195,79 a in Use 106,74) pritom puvodni offiko romky sezrala ranec jak ze Storage (tusim ze me zbejvalo pokazdy tak 200MB) a z Program okolo (80MB) me by jen zajimalo jakto ze ta romka zere tak malo ze Storage pameti? Jinak zatim maximalni spokojenost, Duttyho 3.7 je velice povedena zalezitost ne-li zatim nejlepsi co jsem zkousel.
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Duttyho ROMky

Příspěvek od mick04 »

A co CZ TF3D? Funguje? A co přidání města do Počasí?
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Duttyho ROMky

Příspěvek od Slim84 »

hele podpora ceskych znaku bohuzel neni, cestinu jsem nezkousel implementovat, me anglictina vyhovuje. Jinak pridani mest pres weatherdatabase mi funguje bez problemu, iGo8 taky, jeste sem cetl ze u starsich verzi byl problem s SMS ze nefungovaly, ale me slapou bez problemu.
-----
jinak objevil sem ve verzi 3.7 prvni nedostatek kdyz v lezu na list People a dam vlevo dole All People tak jak je po strane ten abecedni seznam tak nema spravne smerovani k pismenum v abecede, kliknu treba na S ale v seznamu mi to skoci nekam do poloviny K, Z mi zase skoci nekde u L, ale vyhledavani uz funguje spravne. Mate taky nekdo problem s timhle nespravnym urcovani pismen v abecede? Nebo resp neexistuje nejake reseni?

Používej tlačítko Upravit. ziminix
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Duttyho ROMky

Příspěvek od mick04 »

Jo, dělalo mi to taky u nějaký starší verze, dělá to i 6.5, i když se vrací jen o jedno písmeno zpět, ale s tím se dá žít.
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od mountain »

To vyhledávání v kontaktech mi taky funguje, jak má (3.7XT).
Jinak zálohu přes PIM Backup jsem dělal (kontakty, zprávy a kalendář) a zatím se zdá, že to funguje ok.
CZ TF3D jsem nezkoušel, EN stačí, ale chtělo by to nějakou klávesnici s českými znaky, nějaká rada? (ideálně nějak dohrát češký layout pro tu stávající klávesnici).
Jsem s 3.7XT manila 2.1 zatím spokojený, TT7 funguje, zatím žádný vážnější problém. Snad jenom nějak špatně to chytá signál, to "G" v trayi mám skoro pořád takové šedé a zamřížované. Ale telefonování je ok, tak nevím, třeba to jenom špatně ukazuje....
EDIT: Slimo84: díky, je to tak, ve starých verzích to tam nebylo, tak mě ještě nenapadlo to zkusit :???:
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Duttyho ROMky

Příspěvek od Slim84 »

ceske znaky v klavesnici jsou, jak mas standartni klavesnici a chces napsat cislo tak to tlacitko podrzis dele, a kdyz nektera ta tlacitka s cislama podrzis dele tak ti naskoci cislo a zatim vyber dalsich znaku a jsou v nem i ceske. Aspon u V3.7XT ano
xpm
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 19, 2009 10:58
Zařízení: HTC Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od xpm »

Používám tuto klávesnici
Přílohy
FingerKeyb-2.1-WVGA cz.cab
(981.49 KiB) Staženo 77 x
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Duttyho ROMky

Příspěvek od koulou »

Jak mam naistalovat activesync na vistu? jede to totiž jenom pod xp, jsem z toho docela jelen. potřebuju totiž zakaz připojeni, abych mohl nahrat novou romku
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů